хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Чому мене не буде на майданах...

тому, що

коли ти ТАМ, то майже нічого не знаєш, ЩО відбувається, а лише чуєш, що там тобі базікають в гучномовець..
всі ті штаби та центри повинні були б постійно, цілодобово озвучувати серед Майдану інформацію зі всієї України і у світі, пов'язану з цими подіями..

звісно ж ця інформація повинна бути "фільтрована", але люди на майданах повинні не просто мати ілюзію, що вони у центрі подій, а дійсно повинні бути НАЙКРАЩЕ інформовані..
На мою думку, те, що такої інформованості нема й близько, а натомість постійно виникають інформаційні провали (то все разом, а то - мовчанка і мусолення однієї і тієї ж інформації) свідчить про те, що народні маси СПЕЦІАЛЬНО утримують на майданах у "підвішеному" стані, так щоб люди "не пішли кудись і чогось там поганого не зробили"..

це ТЕХНОЛОГІЯ..
переконали мене у цьому ще й слова Тягнибока про те, що ми, мовляв, "знаємо, що робити", що є неправдою, бо як показали учорашні події біля пам'ятника Леніну (там був його брат, якого побив "Беркут" і чомусь відпустив) вони там біля пам'ятника нічого путнього не зробили.. 

може вони там у Свободі чи у всій опозиції й знають, що робити їм, АЛЕ
якби вони там дійсно знали, що робити й робили хоч щось, то цей Майдан би не знадобився..
27

Коментарі

12.12.13, 10:56

Отличная статья!!!

    22.12.13, 10:59

    Я тоже сцыкло.

      32.12.13, 11:02Відповідь на 2 від Мари_НКа

      Сьогодні о 15 годині збирається біля міськради Криворізький Майдан.

        42.12.13, 11:05Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

        Я знаю.
        планировала сходить посмотреть.

          52.12.13, 11:30

          а я є

            62.12.13, 13:26

            автору поста: на хрена, спрашивается, ты сеешь раздор и сомнения? очень похоже на тактику виртуальных провокаторов, проплаченных или российским гэбьём или регионовской бандой

              72.12.13, 14:29Відповідь на 5 від _A-S_

              бути там - то ДОСВІД..

                82.12.13, 14:49Відповідь на 4 від Мари_НКа

                сходи

                  Гість: Natalia5

                  92.12.13, 17:47

                  Справді, треба всім перед ящиком втупитись, може щось і видимося

                    102.12.13, 17:51Відповідь на 2 від Мари_НКа

                    Я тоже сцыкло.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна