хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Гімн Держ. Думи



Дивимось перший кліп, а потім плавно переходимо на інший.Хто не зрозумів, слухаємо ще раз, Русь повинна їм бити чолом.


А тепер починаємо боротися з фашистами.

Програма  партії, НСДАП, яка мала на меті побудувати «справжній соціалізм», а не той викривлений і перетворений на комунізм.

Головні ідеї

Австрія повинна приєднатися до Німеччини;

Завоювання нового життєвого простору для Німеччини;

Парламентська республіка повинна змінитися на владу фюрера, який буде працювати на благо Німеччини та її народу

«Майн Кампф» головна книга для населення Третього Рейху

Спробуйте замінити назви країн і гімн Держ.Думи не буде виглядати плагіатом.

22

Коментарі

114.06.13, 23:09

ремікс

    214.06.13, 23:31

    Вот это здорово ты имперскую инсинуацию зацепил!
    Но с одной поправкой:
    то, что не удалось Адольфу Алоизовичу - с успехом смогла заполучить Ангела Хорстовна.

      314.06.13, 23:36Відповідь на 1 від Пробіотик

      реміксІсторія ходить по кругу...- і так буде до тих пір, поки ми не ЗАСВОЇМО її уроки...
      Але щоб заСвоїти - їх спочатку треба ПОБАЧИТИ - а це від усіх щільно приховують

        415.06.13, 01:27

        Автору респект - це ти чітко вловив, маладца!

          515.06.13, 01:54

          Німецький варіант і по змісту, і по мелодиці набагато кращий

            615.06.13, 11:34

            Пилять... та ведь это же фашизм

              715.06.13, 15:54

              Нахабність безмежна! Вкрасти такий гімн!...

                815.06.13, 17:50

                Ось офіційна програма НСДАП - http://www.pikulev.ru/pages/25points.php. У вас є інша? Бо таких пунктів в програмі НСДАП, як Ви окреслили я не бачу.

                Друге - гімн. Гімн Німеччини був прийнятий ще у 18 столітті . Це музика Йозефа Гайдна на вірші Гофмана фон Фалерслебена "Пісня німців". Ця музика і досі є офіційним гімном ФРН. Просто після краху Рейху прибрали вірш фон Фалерслебена, а музика Гайдна досі гімн Німеччини. http://www.youtube.com/watch?v=y-EZhlJsQZc

                Я сам не люблю кацапів, але до чого це не зрозумів.

                P.S. Гімн "Дойчланд убер аллес" доволі красивий і як на мене взагалі один з кращих державних гімнів.

                  915.06.13, 20:37


                  Близнюки! Все на незрозумілій мові

                    1015.06.13, 23:02Відповідь на 8 від Lost_paradise

                    Ви не уважно прочитали допис, питання стоїть лише в площині прямого плагіату, і я думаю це не випадковість, враховуючи автора і виконавця, який являється титулованим масоном.Програму НСДАП я згадав лише одному реченні, все інше відносить до книги "Майн Кампф", в якій викладено такі головні ідеї.Чому я це все зв'язав до купи? Ось чому:"Россия жила за счет именно германского ядра в ее высших слоях населения. Теперь это ядро истреблено полностью и до конца. Место германцев заняли евреи. Но как русские не могут своими собственными силами скинуть ярмо евреев (нем. das Joch der Juden), так и одни евреи не в силах надолго держать в своем подчинении это громадное государство. Сами евреи отнюдь не являются элементом организации, а скорее ферментом дезорганизации (нем. Ferment der Dekomposition).

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна