хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Який ідіот керує «автодором» у Полтаві? (фото, відео)

22 травня 2013 року близько 12.00 години у Полтаві на перехресті доріг вул. Комсомольської та вул. Паризької Комуни стояла вантажівка «Камаз» з майже повним кузовом асфальту. Поруч з вантажівкою було чотири працівники «автодору».

Вже за годину вантажівка зникла разом з працівниками, які клали асфальт. І до кінця робочого дня вони вже не повернулися.





На відео видно, що «автодорівці» зробили на вулиці Комсомольській і що залишили прямо поруч.

Відео: Як у Полтаві зробили ямковий «ремонт» дороги по вулиці Комсомольській

Крім того, що такий ремонт дороги є ідіотизмом, так його можна кваліфікувати, як злочин. Адже, витрати по пересуванню ремонтної бригади, яка ремонтує по одній ямці, є надто дорогим для бюджету організації, яка утримується платниками податків. Тобто, нами з вами.

Ми всі з вами пам’ятаємо, що не так давно «автодор» з метою економії коштів з року в рік під час ремонту доріг залишав свою техніку у дворах. Дороги ремонтувалися ділянками, а не так, як зображено на моїх фото та відео.

Цікаво, як полтавський «автодор» прозвітує перед урядом про ремонт доріг у Полтаві? Скільки кілометрів доріг вони напишуть у своєму звіті?
6

Коментарі

124.05.13, 10:46

то по фсій файній юкрайні така сетуєйшин

    Гість: Дед Кондратий

    224.05.13, 10:57

    А у миня тилега с онаграми заправлина..И спакойно на ных па калдобинам жунглив йизжу

      Гість: NeManul

      324.05.13, 10:59Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      то по фсій файній юкрайні така сетуєйшинА ні хрєна не по всій матінці Україні. Мої батьки вчора телефонували. Повідомили, що в містечку, де живуть вчора скрупульйозно на усіх ямах акуратно вирізали асфальт. Сьогодні будуть заливати, тому що сама ідеальна погода

        424.05.13, 11:03Відповідь на 3 від Гість: NeManul

        то по фсій файній юкрайні така сетуєйшинА ні хрєна не по всій матінці Україні. Мої батьки вчора телефонували. Повідомили, що в містечку, де живуть вчора скрупульйозно на усіх ямах акуратно вирізали асфальт. Сьогодні будуть заливати, тому що сама ідеальна погодасьодні дощ і завтра теж і післязавтра

          Гість: NeManul

          524.05.13, 11:09Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

          то по фсій файній юкрайні така сетуєйшинА ні хрєна не по всій матінці Україні. Мої батьки вчора телефонували. Повідомили, що в містечку, де живуть вчора скрупульйозно на усіх ямах акуратно вирізали асфальт. Сьогодні будуть заливати, тому що сама ідеальна погодасьодні дощ і завтра теж і післязавтраНу бля, ремонт гарантований

            624.05.13, 11:10Відповідь на 5 від Гість: NeManul

            то по фсій файній юкрайні така сетуєйшинА ні хрєна не по всій матінці Україні. Мої батьки вчора телефонували. Повідомили, що в містечку, де живуть вчора скрупульйозно на усіх ямах акуратно вирізали асфальт. Сьогодні будуть заливати, тому що сама ідеальна погодасьодні дощ і завтра теж і післязавтраНу бля, ремонт гарантований

              724.05.13, 13:55

              гроші були вкрадені до того, як дійшли до Автодору

                824.05.13, 16:01

                багато зробили!

                  926.05.13, 22:02Відповідь на 5 від Гість: NeManul

                  Подякуйте, що снігу немає. А то б точно почали ремонтувати!