хочу сюда!
 

Людмила

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 44-55 лет

Про тяжку долю русского міра в Україні.

Аналіз демографічної ситуації в Україні свідчить про невпинне чисельне зменшення населення, що ідентефікує себе, як росіяни. В той же час в регіонах, де частка українців не на багато менша  100% демографічні проблеми у вигляді депопуляції або взагалі відсутні.або суттєво менше виражені, ніж, наприклад, на сході країни. Соціальні аспекти, а також якості, притаманні окремим групам населення, тільки посилюють ці тенденції. Таким чином з часом проблема руского міра зникне сама собою (до речі, не тільки в Україні, але і в самої Росії)Багато статистичного матеріалу на підтвердження цих тез можно знайти за адресою  http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/27739/Russkij_mir_vymyraje_Naselenna_Skhodu_Ukrajiny_i

В якості невеличкого коментаря:
1.З приведених даних ніби випливає, що російська експансія зникне природнім шляхом, і проблема розсмокчеться сама собою.Та чи не є це тим бажаним, яким ми намагаємося замінити реальність? В житті, на Сході принаймні, щось не помітно українізації, а от ріст агресивності руского міра видно неозброєним оком.
2.Не варто пояснювати весь негатив, що ми маємо на промислових Сході і Півдні тільки впливом русіфікації. Чим більш урбанізований регіон, тим більше там соціальних проблем незалежно від того хто ті регіони населяє. На загальному тлі ЗУ Львівська та Рівненська області, де вага міського населення найбільша виглядають так майже, як Донецька та Луганська області на тлі України.
3.Пов"язування електоральних уподобань з історичними кордонами впритул аж до пробатьківщини слов"ян, звісно виглядає красиво, але все значно простіше і прозаічніше. Кількість голосів за ПР знаходиться у тісному прямому кореляційному зв"язку з часткою російськомовних, росіян за національністю, міського населення. В свою чергу перелічені групи концентрувалися на Сході і Півдні в результаті впливу політикі Росії, як метрополії, мета якої була освоєння родовищ корисних копалин. Якби вугілля та залізна руда були, наприклад, на Київщині та Черкащині, то карта голосування була б іншою.
16

Комментарии

18.05.13, 13:33


Тільки хитрющий москаль міг додуматися війну проти України і українців місцями прихованими від європейців засобами назвати "міром". Коли друзі комуняк - нацисти загарбували Польщу, перші "визволяли українців" від буржуйської Польщі. І вересень 1939 року і справді був золотим для українців, бо їм довірив "старший брат" будувати десятки тюрем, яких у буржуйській Польщі виявилося, як на гріх занадто мало, щоб "достойно" прийняти братній народ у смертельні обійми каральних органів "Країни рад".

    28.05.13, 22:25

    так, це й справді війна

      314.05.13, 22:10

      Дуже цікаві статистичні дані, однозначно у вибране