хочу сюда!
 

Anna

48 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 45-60 лет

"Доборолась Україна до самого краю!"Україна колись вважалася потужною аграрною державою. Колись. А її серце – Полтавщина – аграрною областю. Після того, як я дізнався про ганебну новину, можу впевнено написати, що і Полтавщина КОЛИСЬ була аграрною областю.

Полтава, центральний ринок, 30 квітня 2013 року. Серед різноманітної сільськогосподарської продукції довелося побачити часник – не з "аграрної" Полтавщини, не з "аграрної" України. А з... Китаю.

Фасований по три часничини. З яскравою обгорткою на якій написано не тільки країну виробництва, а й, навіть, розмір головок.

До "аграрної" України завозять автомобілі, іграшки, аудіо-, відеотехніку, будівельні матеріали, канцелярські товари і, тепер ще й часник. Всі ми знаємо, що часник в Україні добре росте. Його врожайність може бути більшою, може бути меншою, але не може бути так, щоб він зовсім не ріс, якщо його посадити.

Тож, виникає запитання: В Україні зовсім перестали садити часник? Невже, може бути вигідніше вести його з самого Китаю?

Якщо такими темпами Україна переростає з виробничої держави на споживацьку, то вже незабаром економіка країни буде повністю паралізованою. А враховуючи те, що наша держава має купу зовнішніх боргів, кредитори можуть оголосити їй дефолт і "попросити" її громадян звільнити територію. Тут немає жодних жартів.

Якщо найближчим часом нічого не змінювати, не запускати різні виробництва, то вже нинішні покоління громадян України застануть те, що я написав абзацом вище.
17

Комментарии

14.05.13, 16:31

Сусідня Кировоградщина була однією з найбільш потужних аграрних областей. Там зараз руїна повна.... Був пару років тому - страшно було навколо дивитися, таке враження, наче у фільм жахів потрапив...

  Гость: burtka

  24.05.13, 16:32

  опыт последних 20 лет показывает, что "запускати різні виробництва" только коммунисты могут. китаские коммунисты это и сегодня демонстрируют.

   аноним

   34.05.13, 16:35

   А ви побільше голосуйте за фашистів, боксерів з відбитим мозком, ляшків-голодупівців, яйцекроліків, які гучніше за всіх кричали, що Люльку треба посадити, а тепер вирішили своє життя присвятиті ділу її визволення за грат, вроді у країни нема інших важливих справ крім як займатеся цієє волоцюгою...
   Думайте, коли голосуєте. Може ПРівські "бандіти" не такі вже й страшні, як ви їх звикли вимальовувати?

    Гость: ZlaTitka

    44.05.13, 16:39

    Часник росте навіть на моїх богом забутих грядках....

     Гость: Дед Кондратий

     54.05.13, 16:39

     Цэ хирня.Хужы будыть колы диты кытайськы пачнуть народжуватысь

      64.05.13, 16:42Ответ на 2 от Гость: burtka

      а хто їх розкрав??? Комуністи. По Кировоградщині відразу після розпаду совка партійні керівники, голови сільрад (КПРСівці) перші тягнули усе майно у металобрухт, й втікали до Москви.

       Гость: burtka

       74.05.13, 16:45Ответ на 6 от Lюмен

       а хто їх розкрав??? Комуністи. По Кировоградщині відразу після розпаду совка партійні керівники, голови сільрад (КПРСівці) перші тягнули усе майно у металобрухт, й втікали до Москви.воровство началось после запрещения компартии в 1991г.

        84.05.13, 16:49

        А бурячки чищенные и фасованные? сделано в Испании.
        тьфу! стыдоба-пазорище!

         94.05.13, 16:54Ответ на 3 от аноним

         Ага, Риги хороші А хто зараз країну до розвалу веде? Не ПР хіба? Президент - їх, Кабмін - їх, ВР - їх, так чому ми не живемо, як у раю

          104.05.13, 16:55Ответ на 7 от Гость: burtka

          а хто крав? ті, хто до 91 був у партії.
          красти починали навіть у 85-90, наприклад з підприємств "коммуністи" тягнули по повний

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           11
           предыдущая
           следующая