хочу сюда!
 

Арина

43 года, весы, познакомится с парнем в возрасте 38-48 лет

Екс-посол США пропонує ЄС

разом з підписанням Угоди про асоціацію запровадити санкції проти українських посадовців


ЄС може запропонувати разом з підписанням Угоди про асоціацію з Україною запровадити санкції до українських посадовців, причетних до ув’язнення екс-премєр-міністра Юлії Тимошенко та порушень під час виборів до ВР. Таку думку висловив екс-посол США в Україні Джон Гербст у своїй колонці у The New York Times.

Гербст відзначає, що те, що Віктор Янукович після саміту Україна-ЄС, висловив готовність розглянути питання про помилування екс-міністра Юрія Луценка, «однак досі демонструє небажання звільнити екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко», створює дилему для ЄС, яка зацікавлена підписати угоду про асоціацію з Україною.

На думку дипломата, відмова ЄС від асоціації з Україною буде «санкцією для країни за гріхи адміністрації Януковича». Окрім того, з його слів, це може зіграти на руку меншості, яка віддає перевагу Митному союзові.

На переконання екс-посла США, загроза санкцій щодо осіб, відповідальних за ув'язнення Тимошенко та порушення під час виборів минуло осені, сприятиме досягненню бажаних для ЄС результатів.

«Посадовці в Україні, які скаржаться на "нав'язування західних цінностей", таких як верховенство права, безумовно, люблять свої рахунки в західних банках та європейські резиденції. Вони люблять відправляти своїх дітей в Оксфорд та Сорбонну» - пише він.

На думку дипломата, можливість бути позбавленими таких речей матиме два наслідки: «Перший: посадовці не хотітимуть бути причетними до таких дій, як ув’язнення Тимошенко, що може закрити їм доступ до Заходу. Другий, деякі впливові люди в таборі Януковича, які не були причетні до репресій проти опозиції, матимуть вагомі причини, або вимагати припинити подібну політику або дистанціюватися від одіозної адміністрації».

Він висловив думку, що закон, подібний до прийнятого в США «закону Магністького», спрямований проти українських посадових осіб, які причетні до позбавлення волі Юлії Тимошенко та інших політичних в'язнів, був би дуже ефективним. «ЄС може почати розробляти таке законодавство та домагатись його прийняття разом з підписанням Угоди про асоціацію», - вважає дипломат.

На його переконання, використовуючи ці два інструменти - Угоду про асоціацію та закон, подібний до «акту Магнітського»,  ЄС зможе стати економічно та політично зблизитись з Україною та сприяти реформам у країні.

«Українці вітатимуть економічні можливості та покарання для корумпованих лідерів», - підсумував дипломат.

11

Комментарии

131.03.13, 16:44

А що дуже гарний був би хід - щоб у Янучарів стався когнітивний дисонанс і щоб вони не могли, щось заперечити у своєму ключі - "Європа нас (тобто країну Україна) не сприймає". Тут дуже добре було б показано - країну Україну Європа підтримує, а от кримінальну владу Хама - ні Тільки не думаю, що Брюсельська бюрократія на це піде, вони не майстри таких розпасовок, вони хочуть, щоб все було серйозно та однозначно...