хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Тимошенко чи анти-ВОНА ?

(Трішки відредагував... Бо бютівців до цієї теми притягнуто було випадково і неправильно... Мова йде про одну тільки особу, яка сидить...Прошу вибачення в усіх сторін...)

Набридли вже всі ці нападки на Тимошенко... Вона сидить, а герої-антитимошенківці відсиджуються... Різниця очевидна...

Действия Виктора Януковича последней недели показали, что он начинает массированную подготовку к новой президентской гонке 2015 года, и, похоже, главным своим соперником все еще считает Юлию Тимошенко. По крайней мере, пока страх перед ней затмевает все.
19

Коментарі

119.01.13, 19:28

Що це ти маєш на увазі?

    219.01.13, 19:31Відповідь на 1 від Офели

    Те і кажу... Справи в так званій державі , як в божевільні, а декому немає чим зайнятися, крім нападок і насмішок над Тимошенко...

      Гість: ТарасЧупринка

      319.01.13, 19:34Відповідь на 2 від претендент

      Ворог мого ворога мій союзник.

        419.01.13, 19:42

        "Вор должен сідеть в тюрьме". Питання лише в тому, щоб інших підсадити до Юлі - буде отлічная кампанія!

          Гість: ТарасЧупринка

          519.01.13, 19:48Відповідь на 4 від Mamay_

          Ніколи не був симпатиком цієї пані. Але порівнюючи її поведінку в ув"язненні і поведінку межигірського козла після влучання у нього "тупого важкого предмета" доводиться робити відповідні висновки.

            619.01.13, 19:49Відповідь на 4 від Mamay_

            Абзац просто!!!,як людина себе проявляє одним висловом. Ганьба! А ще в друзях були...
            чи то я помилилася, чи то хтось так страшенно помилиляється!!!

              Гість: ТарасЧупринка

              719.01.13, 19:53Відповідь на 6 від Офели

              Errara humanum est/

                819.01.13, 19:54Відповідь на 6 від Офели

                Чому були? І є...!
                Моя позиція чесна, відверта і відома.
                Ганьба лицемірам і фарисеєм, що підтримують той "абзац"!

                  919.01.13, 19:59Відповідь на 5 від Гість: ТарасЧупринка

                  Козел і Межигір"я є вершиною айсбергу корупції в нашій країні. Це якийсь дикий феодалізм. Вони є частиною тієї системи, ворожої народу і державі.
                  Що з того, що вони скубуться, піаряться?

                    1019.01.13, 20:03Відповідь на 4 від Mamay_

                    Спілкуючись з дуже провладними людьми на іншому форумі я помітив практично одинакове відношення до Тимошенко в їхніх словах і в словах декого з тих, хто на цьому форумі декларує себе націоналістами і патріотами... Прямо , як родина якась... І це мене , чесно еажучи, дуже здивувало...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      16
                      попередня
                      наступна