хочу сюда!
 

Галина

39 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Як Медведчук фальсифікує дані т.з. соціологічних досліджень.

От випадково зайшов на блог кремлівської шістки В. Медведчука на Кореспонденті, де воно уперто розповідає про те що більшість українців хочуть, причому сильно і давно вступити в Митний Союз, а потім звісно ж і взагалі злитися у братському екстазі в єдиній державі з Маскальщиною:) І це все звісно ж обгрунтовується соціологією та волею народу.
І стало цікаво подивитись,а яка ж це фірма дає такі великі відсотки за те що українці безродні манкурти:) В останніх своїх блогах Медведчук посилається на такий собі "Центр «Социальный мониторинг»", от їх сайт
    http://www.smc.org.ua/
І тут починається цікаве. Не дивлячись на те, що він існує нібито з 1993р. та прикривається ім'ям відомого соціолога Балакірєвої, але на сайті є лише  про його діяльність з 10 місяця 2011р. і до опитування на яке посилається Медведчук воно ВЗАГАЛІ НЕ ПРОВОДИЛО СЕРЙОЗНИХ досліджень:)
Якщо не вважати серйозним дослідження :
"соціологічне опитування керівників підприємств виробників молочної продукції на замовлення ГО “Ділова Рада України» ":)
І одразу після цього молочного опитування, соцкампанія береться за глобальне опитування по вступу України в Митний Союз?:))))
А якщо почитати самі питання опитування то стає ще смішніше:
"Чому б Ви віддали перевагу: щоб Україна підписала договір про політичну асоціацію і Зону вільної торгівлі та ставши членом Європейського Союзу мала з Росією закриті кордони - з візами і митницями АБО щоб Україна не ставала членом Європейського Союзу і мала з Росією відкриті кордони - без віз і митниць?"
Тобто свідомо прив'язується вступ в ЄС та візовий режим з Росією (що насправді є різні речі), а при тому вступ до Митного Союзу ніяк не привязується до жорсткого візового режиму з ЄС:)
І це лише один з аспектів маніпуляції даним опитування, а там їх повно - навіть в інтерпретації самих даних (до самих даних також дуже багато питань).Однією з найбільш кричущих є повне ігнорування тих хто не визначився і розподіл їх голосів поміж тих хто голосував або за МС або за ЄС - в результаті виходить, що за вступ в Митний Союз більше 57% (більше половини!!!!), хоча з тексту документу видно, що їх лише 46%:) Зрозуміло, яку цифру буде публікувати у своїх опусах Мядвядчук та на які цифри воно буде посилатися:)
18

Комментарии

123.12.12, 18:06

А пам"ятаєте як соціологи казали про 3% Свободи?
А як давали 6% Україні-вперед та 5% Ющенку?

  223.12.12, 18:21Ответ на 1 от Lюмен

  Так було і таке - давали Свободі за два тижні до виборів менше 5% А реально Свобода отримала б більше 12%, якби не фальсифікації

   323.12.12, 18:27Ответ на 2 от Баndera

   Та якби не оті опитування... Просто багато людей казали "Ми за вас - але ви ж не потрапляєте, тому проголосуємо за ОО або УДАР, щоб голос не пропав"...
   Цікаво, які зараз рейтинги дають Свободі? Знову 3%?

    Гость: ТарасЧупринка

    423.12.12, 19:11Ответ на 3 от Lюмен

    Продажних тварюк вистачає і за межами професійних соціологів. Добре що ширикий загал не так легко обдурити подібним "профффффесіоналам".

     523.12.12, 19:15Ответ на 4 от Гость: ТарасЧупринка

     Але шмат голосів вони відкусили - а це декілька націоналістів у стінах Верховної Ради.

      Гость: ТарасЧупринка

      623.12.12, 19:16Ответ на 5 от Lюмен

      Маєте на увазі вибори та участь у них КУНу?

       723.12.12, 19:23Ответ на 6 от Гость: ТарасЧупринка

       У першу чергу - брехливі соц.опитування. Та й дійсно - не чемно й КУН поступив... Але то справа минулих днів. Нехай люди розсудять хто був прав - хто ні...

        Гость: ТарасЧупринка

        823.12.12, 19:31Ответ на 7 от Lюмен

        Із брехунами від соціології Вашу оцінку підтримую. Щодо того, як КУН опинився у обіймах Нашої України ми перемовлялися у чаті. Історія перемовин зі Свободою вчора нами детально аналізувалася. Той гріх обопільний!!!

         923.12.12, 19:34Ответ на 8 от Гость: ТарасЧупринка

         Просто цікаво - ви є членом КУНу?

          Гость: ТарасЧупринка

          1023.12.12, 19:41Ответ на 9 от Баndera

          Так.

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая