хочу сюда!
 

Алёна

41 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 40-46 лет

Я знаю, що 25% виборців ВО Свобода - російськомовні

Один з лідерів Всеукраїнського об’єднання Свобода Ірина Фаріон стверджує, що 25% виборців партії - російськомовні. Про це вона сказала в інтерв’ю Главкому.

Фаріон пояснила, що закон Ківалова-Колесніченка про регіональні мовимав зворотний ефект – "стимулював російськомовного українця повернутися обличчям до материнської мови".

"Я знаю, що 25% виборців ВО Свобода - російськомовні. Я спілкуюся з ними через соціальні мережі і дуже вдячна цим людям, що вони нас підтримали.Пишуть вони мені російською мовою, але я, звичайно, відповідаю їм українською. Зараз суть у тому, аби створити умови для цих людей, аби їхні діти пішли в українську школу", - заявила новообраний нардеп.

За її словами, на виборах до Ради 16 областей вибрали опозицію і лише 8- Партію регіонів.

"Це означає, що країна якісно і кардинально міняється, у томучислі, в мовному контексті. Закон Колесніченка спрацював не проти української мови, а проти російської мови, тому що російська мова отримала додаткову негативну конотацію. Вони приписали їй інструмент ретроградства - тобто ще раз нагадали, що це мова радянського штибу, через яку нам насаджували радянський образ мислення, який ми категорично не сприймаємо", - зазначила Фаріон.

"Хоча насправді російська - просто одна з 6800 мов, але такі, як Колесніченко, її принизили. Інтелектуальні росіяни п’ять разів перехрестилися від такого захисника і вважають за краще абсолютно від нього дистанціюватися,тому що ні інтелектуально, ні морально, ні політично ця людина не заслуговує нажодні позитивні емоції", - підкреслила вона.

"Тому серед наших виборців є представники різних національностей -це і угорці, і румуни, і величезна кількість етнічних росіян", - сказала Фаріон.

 

17

Комментарии

12.12.12, 16:21

  Гость: burtka

  22.12.12, 20:38

  и шо, она будет им запрещать называть своих детей русскими именами?

   Гость: Добрый Лео

   32.12.12, 20:47Ответ на 2 от Гость: burtka

   Она им штрафы будет выписывать! Её мэром надо, людей пугать, чтобы киевляне скорее поняли, что со свободой их свободе - пи...дец.

    Гость: burtka

    42.12.12, 20:56Ответ на 3 от Гость: Добрый Лео

    мне нравятся такие статьи, они подтверждают, что украинство - это манкуртизм чистой воды, увеличивающий число своих адептов из тех кого они ненавидят. поэтому они лопнут, когда их манкуртам приглянецца новая национальность.

     Гость: Добрый Лео

     52.12.12, 21:03Ответ на 4 от Гость: burtka

     Они ещё депутатов предложили рассадить в шахматном порядке! Это для того, чтобы Фарион скорее "Валенки" запела и обратно в Компартию попросилась.

      Гость: burtka

      62.12.12, 21:12Ответ на 5 от Гость: Добрый Лео

      да, они совсем не соображают, что при таком раскладе, 2-м регионалам будет проще "убедить" правильно проголосовать свободовца, сидящего между ними.

       Гость: Добрый Лео

       72.12.12, 21:14Ответ на 6 от Гость: burtka

       Да их и убеждать особо не придется, квартирки получат и будут голосовать как надо. Из Киева то уезжать обратно в село кому захочется.

        83.12.12, 08:54

        "Інтелектуальні росіяни п’ять разів перехрестилися від такого захисника і вважають за краще абсолютно від нього дистанціюватися"
        Так то ж ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ росіяни!
        А вот тут ТРОЛЬНІ росіяни зібрались - і стараються, обсирають...

         93.12.12, 08:57

         Прямо вижу как Фарион в "Одноклассниках" переписывается с русскоязычными, заодно подбивая их численность на деревянных счётах.
         Такая фотка "Это мы в Турции"
         А Фарион пишет "добре" и ставит +5.

          103.12.12, 09:18Ответ на 8 от Богдан Ляшко

          "Інтелектуальні росіяни п’ять разів перехрестилися від такого захисника і вважають за краще абсолютно від нього дистанціюватися"
          Так то ж ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ росіяни!
          А вот тут ТРОЛЬНІ росіяни зібрались - і стараються, обсирають...
          В той час, коли історична батьківщина, люба расєя, стогне і плаче, задихаючись від нестачи робочих рук, коли до Газпрому кирдик підкрадається, а гас у Ямало-Ненецькому окрузі качать нема кому, вони тут словоблудством займаються.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая