хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Евробаскет-2015 закрепит успехи футбольного Евро

Начал печатать заглавие сообщения и поймал себя на мысли, что многие придерутся к слову "успех"...

А я все же думаю, что Евро-2012 принес большую пользу Украине. Да, был дерибан бюджета, но это ведь вопросы к МВД - не так ли? Если бы не было чемпионата, то эти деньги все равно украли бы эти же самые проходимцы - на дорогах, на тендерах и т.д.

Теперь болею за сборную Германии - чтобы увидеть Меркель в Киеве. Она ведь утверждала, что в Украину ни ногою podmig А тут говорит, что таки приедет

Рад и тому, что почти сразу после футбола будет Евробаскет-2015. Главное кроме строительства арен, правильно построить и информационную компанию.

Рекомендую наше интервью с Александром Волковым, уже почти легендарным для Украины баскетболистом и главою ФБУ:

Мы фактически возрождаем массовый детский баскетбол, подобный тому, который был в СССР

6

Коментарі

анонім

128.06.12, 10:24

За будь-яких умов, змагання проводе Україна. І успіх чи провал -- то все наше. Ніколи не буду радіти невдачам Україги, бо при владі бандюки. Вони тимчасові. а наші успіхи направлені в майбутнє. Ті ж іноземці, які відвілали, припустимо, Львів, закохалися в нього і будуть приїздити ще багато разів. Навіть коли про бандюків і згадка зникне. Ну а те, що бандюки збагатилися на відкатах -- так хіба не від нас залежить, аби їх було покарано? Так само і Євробаскет. Може до 2015-го вже і влада зміниться та інший президент буде.

    228.06.12, 20:55

    Тепер можна й подавати заявки на фінали футбольних єврокубків...

      328.06.12, 21:24Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

      Тепер можна й подавати заявки на фінали футбольних єврокубків...
      Згоден. Чому нi?

        428.06.12, 21:29Відповідь на 1 від анонім

        За будь-яких умов, змагання проводе Україна. І успіх чи провал -- то все наше. Ніколи не буду радіти невдачам Україги, бо при владі бандюки. Вони тимчасові. а наші успіхи направлені в майбутнє. Ті ж іноземці, які відвілали, припустимо, Львів, закохалися в нього і будуть приїздити ще багато разів. Навіть коли про бандюків і згадка зникне. Ну а те, що бандюки збагатилися на відкатах -- так хіба не від нас залежить, аби їх було покарано? Так само і Євробаскет. Може до 2015-го вже і влада зміниться та інший президент буде.

          528.06.12, 21:36Відповідь на 3 від miscorio

          Тепер можна й подавати заявки на фінали футбольних єврокубків...Згоден. Чому нi?
          Після успішного Євро зможемо отримати таку можливість.Потрібно розвивати успіх.

            628.06.12, 21:49Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

            Так. Шкода тiльки що в Донецьку не виграли жодного разу.
            Та все одно - велика користь для Сходу

              728.06.12, 22:46Відповідь на 6 від miscorio

              Так. Шкода тiльки що в Донецьку не виграли жодного разу.
              Та все одно - велика користь для Сходу
              Донецьк - якесь прокляття для збірної.Звичайно ж,ріст патріотизму на Сході - величезний позитив від Євро.