хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Жіночі бажання

"Народився я на світ,

Як їдного рання

Моя ненька забагла

Шпаків на снідання!..."

С. Руданський

Скільки казок складено, і скільки пісень виспівано про жіночі бажання: реальні і не реальні, неймовірні і взагалі незрозумілі. Окреме місце серед жіночих бажань являють бажання-капризи. От хочу зараз те і оте, а як цього досягти її не цікавить, і що це зараз не можливо - відповідь не приймається. На такій підставі інколи виникають непорозуміння, сварки і навіть розлучення! Але чи варті оті забаганки термінові таких жертв. Чи не краще зачекати і коханий сам виконає ваше бажання?! 

 


67%, 10 голосів

7%, 1 голос

7%, 1 голос

7%, 1 голос

13%, 2 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

14.05.09, 10:31

Я щасливий, у мене розумна жінка.

    Гість: Емуранчик

    24.05.09, 10:35

    а я ничё не прошу, но не от скромности, а от гордости .

      34.05.09, 10:37Відповідь на 2 від Гість: Емуранчик

      а я ничё не прошу, но не от скромности, а от гордости .Гордость должна быть в меру, если ее много это уже гордыня, плохо! Неужто никогда у любимого ничего совсем не просишь?

        Гість: Емуранчик

        44.05.09, 10:38Відповідь на 3 від ветеринар

        уже давно нету любимава). когда был, то никогда не просила: чай не тупой - сам додумывался, и без намёков.

          54.05.09, 10:39Відповідь на 4 від Гість: Емуранчик

          уже давно нету любимава). когда был, то никогда не просила: чай не тупой - сам додумывался, и без намёков.Видно до чего-то не додумался раз уже его нет

            Гість: Varvara

            64.05.09, 11:35

            Женские капризы надо исполнять... особенно тщательно выверенные заранее

              74.05.09, 12:06

              Могу чего-то такого пожелать.. но смысл не в том чтоб это получить (и не надо мне это совсем..) интересно как любимый ответит - нет..

                84.05.09, 12:18Відповідь на 7 від Адель

                Могу чего-то такого пожелать.. но смысл не в том чтоб это получить (и не надо мне это совсем..) интересно как любимый ответит - нет..

                  94.05.09, 20:14

                  Желаю (намекаю) - желаю - ТЕБЯ!!!!

                    105.05.09, 00:06Відповідь на 9 від Аворо Вог

                    Желаю (намекаю) -желаю - ТЕБЯ!!!! Ну іди, я тебе пацалую!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна