хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Трохи серйозного опівночі

14

Коментарі

Гість: Старий Семен

121.05.16, 00:54

В скрєпостані немає ні політики, ні економіки. Там є політекономіка. Цихверки офіційної статистики мають таке ж відношення до об"єктивної реальності, як я до атомної енергетики....

    Гість: чеБуран

    221.05.16, 02:17

    теперь я понял , что имел в виду директор , собираясь штрафовать меня за недоработку
    З.Ы. я очень воспитанный , когда трезв , и когда дело не касается коверкания языка по схеме задёрнога..
    конечно , я малость перемудрил с наглядным пособием , но .. "страждаю , мучаюсь , але не каюсь"
    за поздравление - спасибо , не ожидал , честно говоря

      Гість: Старий Семен

      321.05.16, 05:08Відповідь на 2 від Гість: чеБуран

      Тільці - наро терплячий і цілком здатний до компромісу. Але якщо якийсь любитель БДСМ починає скакати тільцю по мозолях і ще й при цьому єхидно посміхається, шоу закінчиться тим, що з тілець покерфейсним спокоєм зарядить зі всієї дурі горе-експериментатору копитом по центру лоба. Звичайно ж потім тільця будуть мучити докори совісті (бити треба було не правим копитом, а лівим, не в лоб, а в щелепу), але тілець прекрасно розуміє, що то був самий опттимальний спосіб вирішення питання. Я нічого не пропустив?

        421.05.16, 06:56

        может надо в своем кармане деньги считать ? И кстати после Сирии знаете сколько Россия получила заказов на военку?блііііінннн
        ну й морда у петра

          521.05.16, 09:00

          Скільки? Які суми до вчителів і лікарів дойдуть?

            621.05.16, 10:02Відповідь на 1 від Гість: Старий Семен

            В скрєпостані немає ні політики, ні економіки. Там є політекономіка. Цихверки офіційної статистики мають таке ж відношення до об"єктивної реальності, як я до атомної енергетики....Офіційна статистика видумується така, яка потрібна в даний конкретний момент.

              721.05.16, 10:03Відповідь на 2 від Гість: чеБуран

              ходи здоровий

                821.05.16, 10:06Відповідь на 3 від Гість: Старий Семен

                він оце має на увазі
                http://blog.i.ua/community/662/1904830/

                  921.05.16, 10:09

                  ти само не знаєш, аби ото плескати пальцями по клаві

                    Гість: чеБуран

                    1021.05.16, 10:12Відповідь на 3 від Гість: Старий Семен

                    Тільці - наро терплячий і цілком здатний до компромісу. Але якщо якийсь любитель БДСМ починає скакати тільцю по мозолях і ще й при цьому єхидно посміхається, шоу закінчиться тим, що з тілець покерфейсним спокоєм зарядить зі всієї дурі горе-експериментатору копитом по центру лоба. Звичайно ж потім тільця будуть мучити докори совісті (бити треба було не правим копитом, а лівим, не в лоб, а в щелепу), але тілець прекрасно розуміє, що то був самий опттимальний спосіб вирішення питання. Я нічого не пропустив?сегодня я не был бы так резок в формулировках , но .. "были демоны , не отрицаем, но они самоликвидировались"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна