хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Навернення

Розмова між чоловіком, що недавно навернувся до Христа, і його другом, який не вірить у Бога.
- Я чув, що ти навернувся до Христа. Це дійсно?
- Так
- То ти, мабуть, дуже багато знаєш про Нього. Скажи мені, де Він народився?
- Не знаю
- А скільки мав років, коли помер?
- Не знаю
- Скільки книжок написав?
- Не знаю
- Ти явно знаєш замало, щоб казати, що навернувся до Христа!
- Маєш рацію. Мені соромно, що так мало знаю про Нього. Однак мені відомо одне: три роки тому я був пияком. Я мав безліч боргів. Моя родина була на межі розпаду. Моя дружина й діти щовечора боялися мого повернення додому. А тепер я не п'ю, більше не маю боргів, наша сім'я щаслива, а мої діти з нетерпінням чекають мого повернення з роботи. Це все зробив для мене Христос. І саме стільки я знаю про Христа!

Найважливішим є те, що Ісус змінює наше життя. На цьому треба особливо наголосити: Наслідувати Ісуса - означає змінити спосіб сприйняття Бога, інших людей і самих себе. Це інший спосіб життя порівняно з тим, який залежить від поточної моди, та інший спосіб умирання. А саме це і є таємницею "навернення"

Бруно Ферреро
4

Коментарі

124.03.19, 16:20


Опля, я можу пити і не пити без віри в Христа, ба, я навіть знаю про його більше ніж навернутий.
Та в мене крепка родина, мене обожнюють діти і взагалі - мовчу за онуків.
Та я не вірю в Христа, Магомета, Яхве....
Я атеїст.
І віриш? Це не заважає мені бути нормальною людиною.
І от цікаво - як Христос виплатив його борги, як взагалі зробив щось для цього йолопа?

    225.03.19, 07:35Відповідь на 1 від Сyрi


    Опля, я можу пити і не пити без віри в Христа, ба, я навіть знаю про його більше ніж навернутий.
    Та в мене крепка родина, мене обожнюють діти і взагалі - мовчу за онуків.
    Та я не вірю в Христа, Магомета, Яхве....
    Я атеїст.
    І віриш? Це не заважає мені бути нормальною людиною.
    І от цікаво - як Христос виплатив його борги, як взагалі зробив щось для цього йолопа?
    Кожній людині,хоча б раз впродовж його життя,Бог показує,що Він таки існує
    Можна це і більш логічніше довести,якщо хочеш