хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Цуцик

Посеред великого саду в пердмісті  стояв будинок. На його брамі висіла табличка з написом"Продаєм породистих щенят"
 Якось у двері цього помешкання подзвонив один хлопець. Коли прийшов господар, хлопчик встромив руку до кишені і сказав:
-Я маю два євро і тридцять сім центів. Чи можу побачити песиків?
Чоловік свиснув. З будки, на якій виднівся напис "Леді",вийшла красива елеґантна сучка, а позаду неї з'явилося п'ятеро пречудових цуциків. Одне з них трохи кульгало.
-Що з ним трапилося?-спитав хлопчик,показуючи на кривенького песика.
-Ветеринар каже,що в ньго деформована лапка. Найімовірніше, завжди кульгатиме.
-Я хотів би його купити, якщо ви не заперечуєте,-промовив хлопець.
Чоловік хотів віддати песика задарма, але хлопець відповів:
-Він такий самий повноцінний,як і усі інші. Приноситиму гроші щотижня,аж поки не заплачу всю суму.
-Чому ти хочеш купити хворого песика? Він ніколи не зможе бігати з тобою чи піти в гори!
Хлопець нахилився, підкотив штанину і показав свою ногу: вона була деформована й стиснута металевим фіксатором.
Потім сказав:
-Я теж не можу бігати. Цуцик потребуватиме когось,хто його розумітиме.

Переможцем конкурсу під назвою "Найкраща дитина року" став хлопець, що жив по сусідству з-понад вісімдесятилітнім чоловіком, який недавно овдовів.
Коли малий побачив, як старий сидить у садочку і плаче, він перестрибнув через паркан, примостився в нього на колінах і надовго застиг в такому положенні.
Мама запитала його, коли повернувся додому, шо він сказав тому бідолашному дідусеві.
-Нічого-відповів хлопчик.- Його дружина померла і він дуже страждає через це. А я лише приєднався до нього і допоміг плакати.

Бруно Ферреро
12

Коментарі

111.11.18, 11:28

Є добро на світі

    211.11.18, 11:32

      311.11.18, 11:41

      Трогательно

        411.11.18, 13:19Відповідь на 3 від Поговорим

        Трогательноэто тебе не кошаки-хады!

          511.11.18, 13:21Відповідь на 4 від Хозяин- С

          Трогательноэто тебе не кошаки-хады!у нас до сих пор продают варёную кукурузу - сцуко 11 ноября

            611.11.18, 13:24Відповідь на 5 від Поговорим

            Трогательноэто тебе не кошаки-хады!у нас до сих пор продают варёную кукурузу - сцуко 11 ноябряВ Диканьке дикие нравы

              711.11.18, 13:25Відповідь на 1 від Merovingian

              Є добро на світіДобрих людей завжди більше. Просто погані як та ложка дьогтю

                811.11.18, 13:26Відповідь на 2 від Маммамія

                  911.11.18, 13:27Відповідь на 3 від Поговорим

                  Трогательно

                    1011.11.18, 13:27Відповідь на 5 від Поговорим

                    Трогательноэто тебе не кошаки-хады!у нас до сих пор продают варёную кукурузу - сцуко 11 ноябрябандрюэля -гомно, сагласен

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна