хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Навчальна шахова платформа для початківців

НАВЧАЛЬНА ШАХОВА ПЛАТФОРМА

GAMBITIUS


1. МЕТА ВПРОВАДЖЕННЯ.

Інноваційна навчальна шахова програма Gambitius, яка створена українськими розробниками, зможе ефективно доповнити вже впроваджену в освітній процес закладів загальної середньої освіти міста Львова ігрову платформу Lichess, яка активно використовується після запровадження карантинних обмежень.

Відомо, що шахи впливають на розвиток інтелектуальних та моральних якостей, зокрема: логічного, абстрактного, аналітичного, просторового та стратегічного мислення, пам’яті, уяви, уваги, концентрації, творчості, витримки, вольових якостей, критичного самоаналізу, самостійного прийняття рішень, відповідальності, здатності сприймати й засвоювати велику кількість інформації.


2. МОТИВАЦІЯ УЧАСНИКІВ.

Програма передбачає навігатор різних видів активностей для ефективного навчання дітей шахам. Серед них інтерактивні завдання, проходження певних рівнів, а також одержання нагород за їхнє виконання.


3.УЧАСНИКИ.

Користуватись програмою можуть учні закладів загальної середньої освіти з 1 по 11 клас, із будь-яким шаховим розрядом чи рейтингом.

Програма є БЕЗКОШТОВНА!



4. ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ.

Під час реєстрації учням необхідно вказати ім’я, прізвище, електронну адресу (свою або батьків), пароль та обрати аватарку.

Інші дані вводити не обов’язково.

ВАЖЛИВО: реєструватись потрібно за індивідуальними QR-кодами, які розроблені для кожного закладу загальної середньої освіти. Це дозволитьробити статистичний аналіз кількості зареєстрованих учнів в кожній школі, а також аналізувати їхні досягнення.

Індивідуальні QR-коди для кожного закладу загальної середньої освіти Львова додаються окремим файлом.

2

Коментарі

11.12.21, 18:16

Під час реєстрації учням необхідно вказати ім’я, прізвище, електронну адресу (свою або батьків), пароль та обрати аватарку.

От мало мені спаму?
Просто зараз прагнуть втюхати парфуми:
28 лис, 21:15166.2 KBВитрина духов Витрина женских и мужских духов (990р)

Взламати банківські реквізіти:
Благодарим за заполнение формы Ваш email попал в список на получение фин.возврата! №1572

Благотворительный фонд "Прометей"
Приглашаем Вас стать участниками нашей благотворительной деятельности!
Количество инвалидов-колясочников в России превышает 320 тысяч человек....

Дякую за нагадування - Обов'язково перерахую гривні на потреби ЗСУ !!!