хочу сюди!

Tanya

59 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 55-65 років

Корисності пост. Тим, кому цікаво.

tort Замінити вершкове масло на масло ГХІ або топлене (пряжене) масло або лляну олію. Лляна олія не більше 4 чайних ложок на день.
tort Виводять холестерин: насіння (по трішки підсипати їх у салати), ягоди, буряк, фрукти, сухофрукти.
tort З кунжутом обережно, у ньому кальцій, трохи знижує гемоглобін, якщо з ним проблем немає – можна.
tort Сильно пересмажувати на сковороді насіння не можна, олії в них під сильною тривалою обробкою утворюють шкідливі  концерогени. Тому, наприклад, волоські горіхи краще підсушувати прямо в шкаралупі (в духовці).
tort Сушені водорості іноді щіпку додавати в салат, компенсує дефіцит йоду. Продаються в аптеці як харчова добавка.
tort Сіль гімалайська – там менше натрій хлору. Але додавати безпосередньо у порцію бо при термообробці втрачає властивості.
tort Намагатися пам'ятати і дотримуватися правил тарілки здоров'я і НЕ вживати білки і вуглеводи одночасно. З білками можна бобові, овочі та фрукти.

П.С.: нікому не нав'язую цей спосіб харчування. Нічого доводити або виправдовуватися, що це все не економно,  не треба. Кожен сам для себе обирає що йому потрібніше на даному етапі життя.

4

Коментарі

127.07.22, 21:41

мені це не загрожує. а заміна одного масла на інше .... то хз як організм оцінить. складно все

227.07.22, 22:15Відповідь на 1 від SFM

Тут все просто.
    З часом можна розібратися

327.07.22, 22:16Відповідь на 1 від SFM

Не обов'язково всього дотримуватися. Можна просто вибрати те що більше до душі

427.07.22, 22:17Відповідь на 1 від SFM

Олій взагалі багато. Кожному своє

527.07.22, 22:41Відповідь на 4 від backslash

уповз. приємних снів

628.07.22, 00:36Відповідь на 5 від SFM

Тільки що чула гріми... Гриміло.
            Боже, як я вже втомилась від цього страху, коли щось гримить.

728.07.22, 07:40Відповідь на 2 від backslash

і згадую старий прикол: Що українцю добре – то свині смерть!

828.07.22, 07:42Відповідь на 3 від backslash

вони дістали. то холестерин - ворог, то без холестерину не можна. то в яйці він є, то яйця їсти не можна ...

928.07.22, 07:43Відповідь на 6 від backslash

то мав бути дощ, і він штука досить корисна

1028.07.22, 13:56Відповідь на 7 від SFM

і згадую старий прикол: Що українцю добре – то свині смерть!Доброго дня!

Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна