хочу сюда!

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

Готувала я вареники з картоплею

В мене зі вчора залишилось тісто. Таке звичайне тісто зроблене на молоці. Стандартне. Як для пиріжків роблять. На дріжджах. Ну пиріжки з вишнею в мене не  дуже вийшли, бо поразривалися, так як вишня була морожена. Потекла у духовці. Так добре підгорів вишневий сироп на противні. Довго чистила потім.eda
Про що то я? Так! Вареники.umnik
Приспічило мені на другий день зробити вареники з картоплею.mmmm Ну і що, що тісто дріжджове, проте вже готове, його ж треба кудись використати.dada Так що, вареники з картоплею - чудова ідея.bravo Подумала я. Потім зліпила і зварила.
Такі велиииикі вареники вийшли, їх так раздуло у каструлі, в три-чотири рази більше стали. І так шмечило дріжджами на всю кухнюcrazy , що капець. Сусіди напевно подумали що я брагу варю.beer Ну то й добре. Кожен думає і міру своєї розбещенності.draznilka А в мене вареники навіть і їстівні вийшли.silaСім'я поїла, сказали, що смачно.tort  
Але, мабуть, на майбутнє, буду все ж таки використовувати тісто на вареники без дріжджів, а морожену вишню сготую всередині кексів. Тому, що 
досконалості немає межchih lol

11

Комментарии

120.01.21, 20:30

Щось мені оті вареники на верхньому фото нагадують

220.01.21, 20:33

А на нижньофу фото? Твої вареники після варки? Ого, які симпатичні

320.01.21, 23:00Ответ на 1 от Геннадий М

Щось мені оті вареники на верхньому фото нагадують Як що? Варенички! я їх також люблю по краям закручувати
      Ось ще цікаве закручування
      https://pin.it/1JMdepD

420.01.21, 23:06Ответ на 2 от Геннадий М

А на нижньофу фото? Твої вареники після варки? Ого, які симпатичніМані сподобалося... Такі яскраві, правда? Гарні
        Але я боюся сім'ю годувати такою кількістю фарбників

520.01.21, 23:07Ответ на 3 от alt-code

А мені. як це сказать... Маму молочних поросят
          Стилізавано, звичайно

620.01.21, 23:08Ответ на 4 от alt-code

А на нижньофу фото? Твої вареники після варки? Ого, які симпатичніМані сподобалося... Такі яскраві, правда? Гарні
            Їх треба засушити, і повісити на стінку для краси.

720.01.21, 23:09Ответ на 5 от Геннадий М

А мені. як це сказать...Маму молочних поросят
              Стилізавано, звичайно
              Ааа... Ти про композицію з дошкою у купі? ото у тебе багата фантазія я б і не побачила з такого кута цей натюрморт

820.01.21, 23:10Ответ на 6 от Геннадий М

Їх треба засушити, і повісити на стінку для краси.
                Непогану екібану можна зробити

920.01.21, 23:37

Так вишенку нужно было с сухарями перемешать или крахмала ложку добавить.И ничего не вытекает. Я мороженную вишню сначала с сахаром привариваю, а потом отлавливаю для начинки. Сироп- бонус такой манипуляции.

1020.01.21, 23:44Ответ на 9 от Петровичч

Так вишенку нужно было с сухарями перемешать или крахмала ложку добавить.И ничего не вытекает. Я мороженную вишню сначала с сахаром привариваю, а потом отлавливаю для начинки. Сироп- бонус такой манипуляции.А сироп потом куда?
                    А крохмал или сухари добавлять это если вишню не приваривать?

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      предыдущая
                      следующая