хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Як я мало не стала наркоманкою…

Їздила на вихідних в село допомагати дідусю по господарству. Зранку поїхали на горОд. Попололи там і вирішили заодно заїхати на кладовище, прибрати там. А на шляху до кладовища побачила я квітучі маки в полі і вирішила нарвати на могилку…
Дід зупинив моцик, я нарвала, а метрів через 100 нас зупиняють парочка дядьків-міліційонерів… От, б…, думаю, вляпались… ми ж без шлемів їхали, зараз штраф як лупонуть… А дядьки то на шлеми і не дивляться, а просять показати, що там у нас в колясці лежить… а там то лежить ТАКЕ… що тягне за собою покарання за ст. 307 або 309 (це вже як кваліфікувати…) Кримінального Кодексу України – «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту»… І я починаю в голові перебирати, кому краще зателефонувати, щоб в разі чого по скоріше відмазали…

Ну що, кажуть дядьки, що це у вас за речовина, де взяли, з якою метою… Я їм кажу, з якою метою, а у відповідь питаю, що це у них такі речовини ростуть і ніхто на це уваги не звертає… і по дворах-огородах у людей ростуть, і нічо, а як ми тут вирвали на могилку, так одразу шум-гам піднявся… Дядьки зразу напряглися, «це не наш обов’язок знищувати ці рослини… а де саме ви бачили маки по дворах?»… Я їм пояснила, куди їхати… (маки там були не наркотичного роду, так що все ок))

А один такий, давай відійдемо, каже… (до речі, доводилось його раніше зустрічати, таке нахабне чмо, щось там пропонувало, типу «давай якось зустрінемось»)… Почав питати, чи не була осуджена, хто я, звідки і т.д. Ну я йому пояснила, що краще не будемо зараз тут сваритися і псувати один одному життя… ага… а він каже, що не він вирішує, а зараз начальство приїде і все вирішить… Хвилин через 5 приїхало начальство… Подивилось, козирнуло, і побажало щасливої дороги…

Мораль №1: не бери того, що лежить без нагляду. Без нагляду ще не значить, що ніхто за цим не спостерігає…

Мораль №2: не бери, якщо не знаєш, що воно таке. А якщо знаєш, ЩО САМЕ береш, знай, як потім від цього відмазатись. Для того, щоб знати, раджу почитати Кримінальний Кодекс України та Постанову КМУ № 770 від 06.05.2000р. «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».


Мораль №3:
не лізь на рожон, якщо не маєш надійного тилу…


фото з місця пригоди.
14

Коментарі

Гість: Scaner55

122.06.09, 09:47

Павизло табе ...
Ты изв., я тут от сибя ишо добавлю (просто тоже вспомнилось) ...
Было эт еще при союзе ... Сын одной соседки освободился (2 года за мелкое хулиганство отсидел) ... Встречаю его бабку (а он с ней жил), так она мне говорит:
- Ой Сашка оце, як прийов з тюрми, таким хазяїном став ... Город скопав, маком позасівав, тепер хазяйнує, ухажує за ним ...

    Гість: Sergio N

    222.06.09, 09:59

    люблю маки )

      322.06.09, 10:01

      І надалі "не ставайте"...

        422.06.09, 10:58Відповідь на 1 від Гість: Scaner55

        Павизло табе ...
        Ты изв., я тут от сибя ишо добавлю (просто тоже вспомнилось) ...
        Было эт еще при союзе ... Сын одной соседки освободился (2 года за мелкое хулиганство отсидел) ... Встречаю его бабку (а он с ней жил), так она мне говорит:
        - Ой Сашка оце, як прийов з тюрми, таким хазяїном став ... Город скопав, маком позасівав, тепер хазяйнує, ухажує за ним ...

          522.06.09, 11:11Відповідь на 2 від Гість: Sergio N

          люблю маки )я теж...

            622.06.09, 11:11Відповідь на 3 від N 47-ий

            І надалі "не ставайте"......постараюсь...

              Гість: sonichka

              722.06.09, 11:18

              добре, що так все обійшлося.
              я чула, що спеціально чужі поля засівають маком і попробуй повирий його, приїдуть і ноги-руки повиривають...

                822.06.09, 11:20Відповідь на 7 від Гість: sonichka

                добре, що так все обійшлося.
                я чула, що спеціально чужі поля засівають маком і попробуй повирий його, приїдуть і ноги-руки повиривають...
                в мене чомусь стабільно закріпилася думка, що вони самі ж його й посіяли, а тепер пасуть...

                  Гість: sonichka

                  922.06.09, 11:25Відповідь на 8 від NATALI_YA

                  добре, що так все обійшлося.
                  я чула, що спеціально чужі поля засівають маком і попробуй повирий його, приїдуть і ноги-руки повиривають...
                  в мене чомусь стабільно закріпилася думка, що вони самі ж його й посіяли, а тепер пасуть...
                  ймовірніше, що хтось їм дав таке доручення або заплатив за "нагляд за цінною (не те слово) с/г культурою"

                    Гість: sonichka

                    1022.06.09, 11:29Відповідь на 9 від Гість: sonichka

                    добре, що так все обійшлося.
                    я чула, що спеціально чужі поля засівають маком і попробуй повирий його, приїдуть і ноги-руки повиривають...
                    в мене чомусь стабільно закріпилася думка, що вони самі ж його й посіяли, а тепер пасуть...
                    ймовірніше, що хтось їм дав таке доручення або заплатив за "нагляд за цінною (не те слово) с/г культурою"
                    а потім вестимуть боротьбу з наркоманією шляхом знищення незаконних посівів маку - спалять дві купки маковиння, а решту - на ринок

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна