хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Наливайченко и Украина поплатятся за выявление коррупции среди д

 
Пока Наливайченко играл по правилам, и на верхний уровень коррупции не замахивался, был всем угоден.
Но как только указал на Пэтиных дружбанов...


Шановні друзі,

Змушений повідомити, що анонсована і очікувана презентація Головою Служби Безпеки України Валентином Наливайченком у Вашингтоні 16-17 червня ц.р.американській політичній та експертній еліті доказів збройної російської агресії проти України не відбудеться…

Не відбудеться і заплановане обговорення з американськими партнерами практичних аспектів допомоги Україні у сфері безпеки…

Не відбудеться і дискусії про те, як подолати корупцію в Україні...

Прикро, але Наливайченко не полетить до Вашингтона, бо одержав відмову Адміністрації Президента України…

Натомість, він одержав повістку від слідчого генпрокуратури, яка таким чином (!) реагує на заяву Голови СБУ під час останнього засідання Кабінету міністрів щодо причетності колишнього керівництва ГПУ до палаючої нафтоналивної бази БРСМ.

Тобто, замість пояснень конгресменам – він даватиме пояснення слідчим генпрокуратури!

Виступи в Палаті представників та Конгресі, а також зустрічі з впливовими і високопоставленими партнерами скасовано, американська сторона не розуміє, що відбувається, а Україна втрачає серйозну нагоду посилити свої позиції у протидії агресору…

Той, хто нарадив не пустити Наливайченка до Вашингтона, добре знає, що робить… 
В чиїх інтересах зірвати українсько-американську співпрацю у сфері безпеки – теж питання риторичне... 
А якщо так – то як ми можемо протистояти ворогу, а тим паче його перемогти?

Запитань, насправді, багато…

А, можливо, я помиляюся і Голова СБУ потрібен президенту та ГПУ в Києві для більш важливих справ?

Якщо так – побачимо, мабуть, уже ближчим часом...

7

Коментарі

114.06.15, 20:17

Уже Валентин їм не потрібен. Буде відставка. На жаль...

    214.06.15, 20:27

    А может отмазали от выступления в Конгрессе, доказательств то нет...Ну прям як у х"йла вашого
    _Валодя, ти апять за сабай гамно нє сліл!
    -А ти прідстав даказатільства шо єто майо!

      Гість: Сергей я

      314.06.15, 20:38

      Ох побачимо........ще не то побачимо.......

        414.06.15, 20:39

        А может отмазали от выступления в Конгрессе, доказательств то нет...До кінця доби залишилось менше чотирьох годин. Обіцянку свою будеш виконувати?

          514.06.15, 20:57

          А может отмазали от выступления в Конгрессе, доказательств то нет...До кінця доби залишилось менше чотирьох годин. Обіцянку свою будеш виконувати?я над этим работаю...Ну- ну, работяга, работАй!

            614.06.15, 21:33

            мені петро не подобається

              Гість: ischo

              714.06.15, 22:18Відповідь на 6 від M1SHANYA

              Як не подобається,то не їж Донині не можу зрозуміти, як народ осліп, що за такого слимака проголосував

                814.06.15, 22:28Відповідь на 7 від Гість: ischo

                Як не подобається,то не їж Донині не можу зрозуміти, як народ осліп, що за такого слимака проголосувавну в принципі в народі блудить таке прислівя: якщо ви не помічаєте що вами маніпулюють, значить то працюють професіонали)

                а ну його, йому скоро і так труба, накриється жіночим половим органом, тоже мені пуп землі, не такі були Херої, але ж сцука скількох мужиків поклав у глину........ото п...здец

                  Гість: Старий Семен

                  914.06.15, 22:43Відповідь на 1 від Ми Ла

                  Уже Валентин їм не потрібен. Буде відставка. На жаль...Поспішні висновки.

                    1015.06.15, 01:16Відповідь на 9 від Гість: Старий Семен

                    Уже Валентин їм не потрібен. Буде відставка. На жаль...Поспішні висновки.я вот приколюсь, когда он после дачи показаний останется на посади и полетит в США.
                    интересно, что видные политологи сайта скажут?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна