хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Вітайте, я теж в ігнорі))

За що саме - можна почитать тут http://blog.i.ua/community/1789/1803799/#p8
А ось скрін, бо може зараз потерти))))


Вважаю це найвищою нагородою, бо местор ігнорить, якщо попала в ціль.
Мамонт все-таки мікро podmig і від церкви воно відлучене.

42%, 5 голосів

25%, 3 голоси

33%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

19.02.16, 22:10

мене за ті мамонти спочатку теж в ігнор відправив, бо назвала горемичним, що по долі йому з жінками не везе... назвав щастємичноюзаблокував відповіді, а потім все ж випустив, але діалог з Хайдером потер

    29.02.16, 22:11

    Я вже була в ігнорі і у Местора, і у Анєчкіної і ще в одної сепаратистки. Потім мене помилували, але я вже до них ні ногою. Не маю бажання зі слабаками розмовляти. Ігнорять - отже не мають аргументів, а чого б інакше? Я не матюкаюсь в діалогах і намагаюсь не ображати співрозмовника... Я сама тільки раз одну тьотю в ігнор кинула, бо сипала матюками, як остання хвойда. Я і сама зробила висновок, що для мене ігнор - це моя перемога

      39.02.16, 22:36Відповідь на 2 від muxa-xa-xa

      і Анєчкіна теж ігнорила, а сепаратистка з плитою ангелів взагалі через мене замітку видалила... невже я така страшна

        49.02.16, 22:44Відповідь на 3 від Полина_Я

        і Анєчкіна теж ігнорила, а сепаратистка з плитою ангелів взагалі через мене замітку видалила... невже я така страшнаНе витримують вони правди .

          59.02.16, 23:30

          о, то коли в тебе перший випуск "цитати з юайки"?

            610.02.16, 01:44

              710.02.16, 09:19Відповідь на 1 від Полина_Я

              мене за ті мамонти спочатку теж в ігнор відправив, бо назвала горемичним, що по долі йому з жінками не везе... назвав щастємичноюзаблокував відповіді, а потім все ж випустив, але діалог з Хайдером потер та я не прошу його діставати мене, буду тут розважатися

                810.02.16, 09:20Відповідь на 2 від muxa-xa-xa

                Я вже була в ігнорі і у Местора, і у Анєчкіної і ще в одної сепаратистки. Потім мене помилували, але я вже до них ні ногою. Не маю бажання зі слабаками розмовляти. Ігнорять - отже не мають аргументів, а чого б інакше? Я не матюкаюсь в діалогах і намагаюсь не ображати співрозмовника... Я сама тільки раз одну тьотю в ігнор кинула, бо сипала матюками, як остання хвойда. Я і сама зробила висновок, що для мене ігнор - це моя перемогаПодивися на результати опитування : "ні" проголосували местор та його клон))

                  910.02.16, 09:21Відповідь на 5 від disu

                  о, то коли в тебе перший випуск "цитати з юайки"? ще накопичую

                    1010.02.16, 09:24

                    Как он пишет про себя СОВЕСТЬ ЙОК :"Бессовестность открывает бессовестной особи неограниченные возможности, - она может быть лживой, наглой, циничной и даже подлой.Что, обычно, позволяет ей (особи) доминировать среди инакомыслящих, - используя их по своему усмотрению." http://blog.i.ua/community/2444/1803321/ Забавный тип. Бедный и несчастный из-за себя самого.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна