Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Харьківський бронетанковий завод
На Харківському бронетанковому заводі в режимі конвеєра почали відновлювати старі танки.

http://sprotyv.info/ru/news/harkovskiy-bronetankovyy-zavod-v-rezhime-konveyera-vosstanavlivaet-tanki-foto

Черкаси в очікуванні великого футбольного свята

http://os1.i.ua/3/7/13189527_1dfff948.jpg
http://os1.i.ua/3/7/13189541_6fe1615b.jpg

Справжнє свято футболу відбудеться 6 червня на стадіоні «Центральний

Фактично це буде друга частина присвячена 60-річчю заснування улюбленої команди черкащан, «Дніпра», та повернення місцевого клубу, вже під назвою «Черкаський Дніпро», до першої ліги українського чемпіонату. Шлях до неї був важким, але команда з честю його подолала, звичайно ж, за підтримки своїх відданих уболівальників, справжнього 12-го гравця, пише «Черкаський спорт».

У програмі свята, яке, за очікуваннями, збере повні трибуни, буде багато цікавого та чимало приємних сюрпризів. На «десерт» – супер-матч за участю зірок київського «Динамо» різних поколінь. Варто відзначити, що у такому складі кияни ще не виступали на жодному стадіоні країни! Суперником господарів у товариському матчі буде команда, у складі якої прихильники футболу побачать відомих майстрів: володарів Суперкубка УЄФА, здобутого у двобої з «Баварією» у 1975 році, двох Кубків Кубків, які виграли команди Валерія Лобановського в 1975 році, перемігши у фіналі угорський «Ференцварош»,та 1986 році, у вирішальному матчі виявившись сильнішими за мадридський «Атлетико». Також у грі візьмуть участь володарі олімпійських нагород, віце-чемпіони Європи, багаторазові чемпіони СРСР та володарі Кубка СРСР, чемпіони України, гравці, які після виступів у «Динамо», стали чемпіонами Італії, Швеції, Шотландії тощо.

http://os1.i.ua/3/7/13189536_e7424190.jpg


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Євроконгрес у Кракові: міцна громада - сильна держава4 - 5 травня 2015 року у Кракові (Польща) відбувся Перший Європейський конгрес місцевого самоврядування. У роботі Конгресу взяли участь представники органів місцевого самоврядування, державної влади, регіональних еліт, неурядових організацій та бізнесових кіл з різних європейських країн. Тематика Конгресу стосувалась економіки, навколишнього середовища та суспільних проблем. Обговорювались питання регіонального розвитку, державного управління, соціальної політики, освіти, туризму та захисту навколишнього середовища. Делегати виступали з доповідями та долучилась до дискусій в серії панельних обговорень актуальних і проблемних питань європейського, польського та українського самоврядування. Розглядались  варіанти спільного залучення і освоєння європейських коштів.

http://oblrada.cv.ua/news/47309/


Конгрес місцевих та регіональних влад Європи