Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Які теми під час війни (!) важливі для мудаків

  • 09.02.15, 07:59
"Помогите советом по дембельской форме СА"

http://reibert.info/threads/pomogite-sovetom-po-dembelskoj-forme-sa.571980/

Ця замітка видалена зі співтовариства "Захистимо Україну"

Мысли вслух, крик растерзанной души

Лживые убийцы в дом ко мне пришли,
Алчные ублюдки «братья»-москали.
На чужое падки – без гроша отнять,
В душу затеревшись – взять и наебать.
Что же вы, кацапы, мало вам земли,
Или заблудились после конопли?
Или нам, как немцам, сделать – не сосцать,
Руку вора влокоть взять и отрубать.

Чтоб увидел каждый, присмотревшись вдаль,

Это не калека, а крадун-москаль!

**********************************************

колись до нас в Потсдамі у в/ч п.п. 47490 німці під'їхали до КПП і біля воріт скинули мішок та швидко поїхали... у ньому було тіло русявого Івана з вспоротим брюхом, повно набитим яблуками з бауерського(господарського) саду... більше за забор ніхто не ходив...увольнітєльних в Германії не було...

***********************************************

Якось довелось випадково, з-під стола, прочитати записку вчительки російської мови та літератури, яка навчала україномовних дітей... цитую "язык конюшен, нация рабов"... без коментарів...саме такими нас хочуть бачити бундюжні та пихаті, кацапи і підкацапники, возомнівши себе, як гітлерівські нацисти, великою расою-нацією, зневажаючою "тупых хахлов"... хотілось відповісти, але не встиг - її поставили директором, спочатку - ліцею, а потім гімназії одного з найбільших міст України...і "тупому хахлу", що знав колись пушкінського Онєгіна майже напам'ять,  хочется відповісти  саме її, псячою мовою!
ЯЗЫК ГУЛАГОВ, НАЦИЯ ВОРОВ!

СМЕРТЬ МОСКАЛЯМ!!!

PS. Я - виходець з Донбасу, як Василь Стус. Модератори, якщо ви надумаєте видалити мій акаунт, як через попередню замітку з листом запоріжців до путіна ху@ла - ПРОКЛИНАЮ ВАС ДО СЬОМОГО КОЛІНА З УСІМА ВАШИМИ РОДИНАМИ. АМІНЬ.

Не вірите? Почнете "кашлять" - згадаєте, сцуки, про "paleogoda"-давнього Бога... та буде запізно...чи ви не Українці?!!!!!!!

"Батюшка" московської церкви..істінный хрістіянін з гранатометом
Если едешь по трассе «Донецк – Мариуполь», ничего примечательного долгое время не наблюдаешь. И вдруг рядом с автомагистралью государственного значения, прямо на глазах, начинает разрастаться волшебный оазис...

Церковь в честь святых Константина и Елены в Еленовке в поселке Еленовка воздвигнута относительно недавно – в 1998 году – по молитвам и с благословения митрополита Донецкого и Мариупольского Илариона и трудами, подчас даже риском для жизни, благочинного протоиерея Никиты Панасюка.

Правда, прежде здесь находился храм в честь Покрова Пресвятой Богородицы, но он был разрушен в безбожные годы...

http://2010.orthodoxy.org.ua/node/74987Юрій Горліс-Горський. «Ми ще повернемось!».

  • 06.02.15, 22:07


Це книжка спогадів Юрія Городянина (Горліса-Горського), поручника Армії УНР, ад’ютанта 1-го (основного) куреня полку гайдамаків Холодного Яру в 1919 - 1920 рр., організатора українського підпілля на Поділлі в 1922 - 1924 рр., політичного в’язня російських тюрем та психіатричних лікарень.
Окрім спогадів про Визвольну боротьбу, у книжці вміщено поезії Юрія Горліса-Горського, повість “Отаман Хмара”, документи, які стосуються його перебування в Армії УНР та в Карпатській Україні 1938 - 1939 року, листування, передмови і післямови його видань тощо.
Події відбуваються в Києві, Львові, Бессарабії, Лемківщині, Придністров’ї, Поволжі, на Дону і Кубані, в Австрії, Єгипті, Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Сирії, Фінляндії, Франції, Югославії та на території сучасних Вінницької, Закарпатської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської, Харківської і Черкаської областей України.
Рекомендовано Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.

http://historybooks.com.ua/prosmotr_podrobnuy.php?id=2020

Прощання з Героєм

  • 06.02.15, 21:46
"Завтра (07.02.15) в 11.30, в г. Днепропетровск, на "Юбилейном кладбище", будет проходить церемония прощания с нашим героем, бойцом полка "Азов", Астраковим Дмитрием (Вьетнамом), который погиб, защищая Украину, 28 декабря 2014 года, под обстрелом блокпоста, который контролируют бойцы полка "Азов". Огонь открыла диверсионно-разведывательная группа террористов. Во время первого огневого контакта был ранен один боец полка. В ответ бойцы полка открыли шквальный огонь по противнику. Террористы от черты города отступили. Боец, раненный во время обстрела боевиками блокпоста, который контролируют бойцы полка "Азов", умер, не приходя в сознание.

http://reibert.info/threads/bojcom-polka-azov-astrakovim-dmitriem-vetnamom-kotoryj-pogib-zaschischaja-ukrainu.569338/#post-6166321