Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

№12 (дюжина) - це ще один крок до Перемоги!

 • 02.03.15, 21:18


Дюжина — міра поштучного рахунку однорідних предметів, що дорівнює 12. Широко застосовувалася до введення метричної системи і застосовується досі при комплектації, наприклад, сервізів, вилок, великих гарнітурів меблів, які випускаються майже завжди на 12 або 6 (півдюжини) персон. 12 дюжин становлять грос, 5 дюжин (60 штук) — копа. Пиво упаковується по 6 (півдюжини), 12 або 24 (2 дюжини) пляшок (банок). У США прийнято купувати яйця дюжинами.

Цікава інформація

 • Буває чортова, і в такому вигляді вона лякає пів світу (в Америці в будинках немає 13-х поверхів, в Італії в театрах не роблять 13-ті ряди і 13-ті місця тощо).
 • «Дюжина булочника». Походження пов'язане з тим, що в середньовіччі булочники, боячись суворої кари за обман покупців (навіть руку могли відтяти), зазвичай, додавали зайву булочку до кожної дюжини, щоб не обрахуватись на свою користь.
 • На кожній кисті у людини є дюжина кісточок, якщо їх рахувати великим пальцем. Це, ймовірно, підштовхнуло стародавніх Шумерів вивести дванадцяткову систему числення. Така система набагато зручніша, оскільки 12 ділиться на 2, 3, 4, 6, а 10 лише на 2 і 5.


28 лютого ... Міша Чечоткін покинув цей світ..

 • 28.02.15, 10:03
Чечетов вносит залог

http://ua.112.ua/golovni-novyni/u-kiyevi-znaydeno-mertvim-mihayla-chechetova-197027.html

Подібні новини: Шокін заявив, що ГПУ планує пред'явити екс-нардепу Чечетову нові звинувачення
Більше читайте тут: http://ua.112.ua/golovni-novyni/u-kiyevi-znaydeno-mertvim-mihayla-chechetova-197027.html

ТМРТ Гурт "28" рівно місяць!..і річниця ростовської конференції

 • 28.02.15, 09:00

13 (число)
В химии, физике, астрономии
В історії

 • В состав США первоначально входило 13 штатов. В связи с этим число 13 представлено на гербе США: над головой орла есть звезда, составленная из тринадцати звёзд. Кроме того, в левой лапе орел держит тринадцать стрел, в правой — оливковую ветвь с тринадцатью листьями и тринадцатью ягодами. Красных и белых полос на флаге США в сумме также тринадцать. • Григорианский календарь, используемый в настоящее время в большинстве стран (включая Россию), введён папой Григорием XIII.
 • Во время Первой мировой войны в составе русской армии вместо «13-й» армии была создана Особая армия.
 • 13-я пятилетка в СССР не была выполнена из-за распада Советского Союза.
 • 13-й император России Александр III правил 13 лет, вдвое меньше отца, Александра II.Втрачений символ

 • 27.02.15, 22:03

http://2.bp.blogspot.com/_xvguH7UgCsg/TCtEQyr1X2I/AAAAAAAAAJk/aLuXFcxChNQ/s1600/Image125.jpg


Сюжет роману розгортається протягом 12 годин у Вашингтоні, фокусуючись на масонстві.

Роберт Ленгдон запрошений для того щоб прочитати лекцію в Національній залі статуй Капітолію своїм наставником, масоном 33-й ступеня Пітером Соломоном, який очолює Смітсонівський інститут.

Соломон також просить його, щоб він приніс маленький згорток, який він довірив Ленгдону на зберігання кількома роками раніше. Коли Ленгдон приїжджає до Капітолію, він чує крики, що виходять з Ротонди. Раніше він отримав телефонний дзвінок від людини, як він вважав, що працює у офісі Соломона. Прибігши на крики, він знаходить у центрі зали відсічену праву руку, встановлену на дерев'яній основі. На руці — татуювання на кожному пальці,

і Ленгдон визнає в ній символічну «Руку Містерій»,

https://pp.vk.me/c625324/v625324827/716c/XsR6AAd-csA.jpg

яка, мабуть, вказує прямо на фреску «Апофеоз Вашингтона» на внутрішній стороні купола Капітолію.

Помічаючи каблучку Пітера на одному з пальців руки, Ленгдон розуміє, що це — рука його викраденого друга, і з отриманого повідомлення він усвідомлює, що викрадач хоче, щоб він знайшов дві піраміди, які, як вірять  масони, приховані десь під землею у Вашингтоні, і розшифрував Втрачене Слово, необхідне для завершення справи, початої викрадачем.

Джерело


Бібліотека Конгресу
англ. Library of Congress (LOC)

Капітолій

Сенат США проводить збори у Капітолії у Вашингтоні

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Washington_National_Cathedral_in_Washington%2C_D.C..jpg

Вашингтонський Національний кафедральний собор англіканської церкви


Ісаакіївський собор

Війну на сході можна було придушити у зародку

 • 27.02.15, 16:38


Войну на востоке Украины можно было прекратить в самом начале, если бы СБУ и штаб АТО своевременно и должным образом реагировали на информацию местного подполья и координировали действия. Об этом в прямом эфире на "Обозревателе" заявил военный пенсионер Виктор Свистунов, который в апреле организовал группу вооруженного подполья "ЛНР", в бою был захвачен в плен и провел в подвале у террористов 2 месяца.                     

"Все можно было потушить в самом зародыше. Но на нашу информацию шла запоздалая реакция. Это вызывало недоумение. Мы говорим: там находятся 4 машины с кадыровцами - авиация прилетает через неделю. Что интересно: сегодня должны завезти в этот лагерь (где раньше были кадыровцы) детей из малообеспеченных семей, но задержались. А в это время прилетает два истребителя наших и начинает штурмовать. Но они перепутали - рядом находится "копанка" и они обстреляли ракетами шахтеров", - рассказал Свистунов.

Как отметил разведчик, запоздалая реакция на информацию в данном случае совпала с появлением на месте событий съемочной группы российского ТВ, что может говорить об утечке.

"Благодаря случаю обошлось без жертв. Но могли обстрелять детей...", - отметил разведчик.

Свистунов напомнил, что апрельские митинги сепаратистов, на которых начала раскручиваться ситуация, собирали не более 200 человек.

"Кураторы русской весны создавали ажиотаж среди местного населения. Не допустили до границы военнослужащих из Днепропетровска. Мы входили с ними в контакт. "А что мы можем сделать? Нам запрещено применять оружие". А там доходило до: "Давайте разбавлять коктейли, сожжем их с автобусами". Хотели сжечь 4 автобуса с военнослужащими. После этого появились казаки. Козициным было завезено большое количество вооружения. Любой (сторонник России) мог дать ксерокопию паспорта, и получить камуфляж и оружие".

Следующим этапом стало пересечение границы российской бронетехникой, отметил Свистунов. И в настоящее время путинские войска практически взяли под контроль бандформирования "ЛНР".

http://obozrevatel.com/politics/69423-luganskij-razvedchik-vojnu-na-vostoke-mozhno-byilo-zadushit-v-zarodyishe.htm