Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Втрачений символ

  • 27.02.15, 22:03

http://2.bp.blogspot.com/_xvguH7UgCsg/TCtEQyr1X2I/AAAAAAAAAJk/aLuXFcxChNQ/s1600/Image125.jpg


Сюжет роману розгортається протягом 12 годин у Вашингтоні, фокусуючись на масонстві.

Роберт Ленгдон запрошений для того щоб прочитати лекцію в Національній залі статуй Капітолію своїм наставником, масоном 33-й ступеня Пітером Соломоном, який очолює Смітсонівський інститут.

Соломон також просить його, щоб він приніс маленький згорток, який він довірив Ленгдону на зберігання кількома роками раніше. Коли Ленгдон приїжджає до Капітолію, він чує крики, що виходять з Ротонди. Раніше він отримав телефонний дзвінок від людини, як він вважав, що працює у офісі Соломона. Прибігши на крики, він знаходить у центрі зали відсічену праву руку, встановлену на дерев'яній основі. На руці — татуювання на кожному пальці,

і Ленгдон визнає в ній символічну «Руку Містерій»,

https://pp.vk.me/c625324/v625324827/716c/XsR6AAd-csA.jpg

яка, мабуть, вказує прямо на фреску «Апофеоз Вашингтона» на внутрішній стороні купола Капітолію.

Помічаючи каблучку Пітера на одному з пальців руки, Ленгдон розуміє, що це — рука його викраденого друга, і з отриманого повідомлення він усвідомлює, що викрадач хоче, щоб він знайшов дві піраміди, які, як вірять  масони, приховані десь під землею у Вашингтоні, і розшифрував Втрачене Слово, необхідне для завершення справи, початої викрадачем.

Джерело


Бібліотека Конгресу
англ. Library of Congress (LOC)

Капітолій

Сенат США проводить збори у Капітолії у Вашингтоні

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Washington_National_Cathedral_in_Washington%2C_D.C..jpg

Вашингтонський Національний кафедральний собор англіканської церкви


Ісаакіївський собор

Війну на сході можна було придушити у зародку

  • 27.02.15, 16:38


Войну на востоке Украины можно было прекратить в самом начале, если бы СБУ и штаб АТО своевременно и должным образом реагировали на информацию местного подполья и координировали действия. Об этом в прямом эфире на "Обозревателе" заявил военный пенсионер Виктор Свистунов, который в апреле организовал группу вооруженного подполья "ЛНР", в бою был захвачен в плен и провел в подвале у террористов 2 месяца.                     

"Все можно было потушить в самом зародыше. Но на нашу информацию шла запоздалая реакция. Это вызывало недоумение. Мы говорим: там находятся 4 машины с кадыровцами - авиация прилетает через неделю. Что интересно: сегодня должны завезти в этот лагерь (где раньше были кадыровцы) детей из малообеспеченных семей, но задержались. А в это время прилетает два истребителя наших и начинает штурмовать. Но они перепутали - рядом находится "копанка" и они обстреляли ракетами шахтеров", - рассказал Свистунов.

Как отметил разведчик, запоздалая реакция на информацию в данном случае совпала с появлением на месте событий съемочной группы российского ТВ, что может говорить об утечке.

"Благодаря случаю обошлось без жертв. Но могли обстрелять детей...", - отметил разведчик.

Свистунов напомнил, что апрельские митинги сепаратистов, на которых начала раскручиваться ситуация, собирали не более 200 человек.

"Кураторы русской весны создавали ажиотаж среди местного населения. Не допустили до границы военнослужащих из Днепропетровска. Мы входили с ними в контакт. "А что мы можем сделать? Нам запрещено применять оружие". А там доходило до: "Давайте разбавлять коктейли, сожжем их с автобусами". Хотели сжечь 4 автобуса с военнослужащими. После этого появились казаки. Козициным было завезено большое количество вооружения. Любой (сторонник России) мог дать ксерокопию паспорта, и получить камуфляж и оружие".

Следующим этапом стало пересечение границы российской бронетехникой, отметил Свистунов. И в настоящее время путинские войска практически взяли под контроль бандформирования "ЛНР".

http://obozrevatel.com/politics/69423-luganskij-razvedchik-vojnu-na-vostoke-mozhno-byilo-zadushit-v-zarodyishe.htm


Виробництво модернізованих БМП налагодили в Житомирі

  • 27.02.15, 08:31


Виробництво безпілотників - для потреб українських бійців опанували львівські волонтериРейтинг Гурту "28" стоїть як вкопаний

  • 26.02.15, 08:47


Покрова Пресвятої Богородиці — християнськеі народне свято, відзначається церквами східного обряду (православними та греко-католиками) 14 жовтня.

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва.

Традиційно вважається, що на Покрову у 1942 році було утворено Українську повстанську армію,

З 2014 року указом Президента України Петра Порошенка на свято Покрови призначено День захисника Україниhttp://blog.i.ua/community/6157/1640423/


Парубій привіз до США список необхідної Україні зброї

  • 25.02.15, 17:01

Заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій привіз до США список необхідної Україні зброї

Про це він повідомив в інтерв'ю «Голосу Америки», передає depo.ua.

«Я привіз узгоджений список від усіх силових структур щодо тієї зброї, якої ми сьогодні потребуємо», - підкреслив Парубій, який перебуває в США з офіційним візитом.

За його словами, у цьому списку - не тільки летальна зброя, але також безпілотні літальні апарати, радари, пристрої для радіозв'язку та засоби для придушення радіозв'язку противника. «На жаль, відсутність цих засобів дуже часто призводить до того, що противник має набагато більше інформації про дії наших військ, ніж наші війська (про противника, - ред.)», - підкреслив Парубій.

Яку саме летальну зброю просить Україна у США, заступник спікера не уточнив, повідомивши, що це переважно - високоточна зброя, а також протитанкові засоби.

«Україна зараз бореться не тільки за свої інтереси, а й за весь цивілізований світ... Наші хлопці на передовій захищають всіх, і ми потребуємо зброї... Тут слово США є вирішальним. Після США багато урядів (європейських країн та Канади), я впевнений, підтримають цю ініціативу і активно допомагатимуть Україні», - підкреслив Парубій.

За його словами, цей список зброї вже отримав президент США. Місія представника Верховної Ради полягатиме в тому, щоб представити документ і іншим посадовим особам, які «мають безпосередній стосунок до прийняття рішення».Мощь российского раритетного оружия

Привітальні листівки з прапором держави Третього рейха

  • 25.02.15, 14:58


Спикер Законодательного собрания Санкт-Петербурга Вячеслав Макаров оконфузился, поздравляя своих коллег по парламенту с 23 февраля. Как пишет издание «Телеграф», к празднику депутатам и сотрудникам Заксобрания были отправлены поздравительные открытки, но дизайнеры ошиблись с выбором флага.

Как выяснилось, были перепутаны местами полосы красного и синего цветов.

В результате на открытке изображен флаг не России, а уже несуществующего ныне государства – Протектората Богемии и Моравии.

http://www.znak.com/urfo/news/2015-02-25/1035942.html