Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

смерть європейської дипломатії

  • 19.08.18, 21:19

Чорна субота європейської дипломатії.

Що може бути сумніше, ніж вид танцюючого європейського міністра з диктатором і кривавим реваншистом? Напевно, офіційні переговори глави європейської держави, яка претендує на гегемонію в ЄС, з цим самим диктатором і кривавим реваншистом, але не в жорсткому і безкомпромісному форматі, а в затишній, дружній обстановці, за келихом вина.

На жаль, але вчора ми спостерігали не «криваві танці” Карін Кнайсль і не робочу зустріч Ангели Меркель, а чорну суботу, яка ознаменувала смерть європейської дипломатії.

Забавно, але напередодні першої за чотири роки двосторонньої зустрічі Путіна і Меркель в Німеччині, від обох сторін не виходило надій на дозвіл намічених для обговорення питань. Тобто, навіть напередодні зустрічі, ніхто не відчував оптимізму щодо ККД цього дійства і, тим не менш, вона відбулася, надавши кремлівської пропаганди предостатньо їжі для того, що б заговорити про поступливою Європі і “а хто тут ізгой?”

Але все ж, одне важливе питання отримав свою відповідь і стосується він газопроводу “Північний потік – 2”, з будівництвом якого згодна канцлер Німеччини, але за умови збереження транзиту через Україну. І, на мій погляд, це плювок від фрау всім, від України до США і ось чому.

Справа в тому, що якщо “Північний потік – 2” навіть і запрацює на повну потужність, то вона, як така, не перевищить 55 млрд кубометрів на рік. У свою чергу через українську ГТС прокачується до 90 млрд (і більше) кубометрів російського газу на рік. Тобто, навіть при працюючому на максимум “Північному потоці – 2” транзит через Україну в будь-якому випадку зберігся б, тільки впав би в два рази.
 отримав свою відповідь і стосується він газопроводу “Північний потік – 2”, з будівництвом якого згодна канцлер Німеччини, але за умови збереження транзиту через Україну. І, на мій погляд, це плювок від фрау всім, від України до США і ось чому.

Так за що ж ратує Ангела Меркель, так піклується за наш транзит? За те, що ми мали б і так, навіть без її адвокатських послуг? Але в такому разі, вона не більше ніж потрясла повітря в гостьовій резиденції Мезеберг, а не поставила жорстку і безкомпромісну умову.

Цікавий і інший момент в історії з “Північним потоком – 2”, який, по суті, схвалює канцлер Німеччини, а ось США не тільки критикують, а й готові внести цей газопровід до списку санкцій. Причому останні гучні заяви президента США Дональда Трампа стосувалися саме цього газопроводу.
http://prefiks.win/2018/08/19/chorna-subota-ievropeyskoi-diplomati/

Фарисеї

  • 19.08.18, 11:13

Фарисеї (івр. , перушім, прушім, укр. відокремлені) — спочатку релігійно-національна, а пізніше суспільно-політична течія у Юдеї в епоху Другого Храму (530 до н. е — 70 р.). Фарисеї були однією з трьох давньоєврейських філософських шкіл, поряд з садукеями та ессеями, що вийшли на перший план політичного життя в епоху Маккавеїв (з 167 р. до н. е.), хоча виникнення фарисейського вчення може бути віднесено до часу Ездри (бл VI ст. до н. е.). Вчення фарисеїв лежить в основі Галахи і сучасного ортодоксального юдаїзму.

Фарисеї визнавали не тільки писаний закон Мойсея, але й «Закон усний», що об'єднував незліченні приписи й перекази, які нагромадились від законовчителів і часто ставили його вище за писаний на противагу садукеям, які визнавали тільки закон Мойсея.

У Новому Заповіті фарисеї часто критикуються як лицеміри (Мт. 23:25,26), що у багатьох країнах стало тепер узагальненим позначенням людей, які критикують за найменші дрібниці, втрачаючи при цьому зв'язок зі змістом у цілому.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B5%D1%97

крила ангела розфарбували в кольори російського прапора

  • 18.08.18, 08:54

В одном из храмов Белгорода-Днестровского фреску, посвященную евангелисту Марку "украсили" крыльями ангела в цветах российского флага.

Об этом сообщила в соцсетях местная активистка и блогер Олеся Денисенко.

На фото действительно видно не свойственное для иконописной традиции изображение флага
www.048.ua/news/2129804
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
276
предыдущая
следующая