хочу сюда!
 

Ulia

33 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 28-40 лет

У Кривому Розі Народ виніс свій вирок депутатам-запроданцям!

Народ виніс свій вирок депутатам-запроданцям у Кривому Розі на Дніпропетровщині!

Вчора ми зробили перший крок до позбавлення мандатів депутатів Криворіжської міської ради від Радикальної партії, які зрадили інтереси своїх виборців, не виконували програму Радикальної партії і продалися іншій політичній силі. Загальновідомо, що в Кривому Розі влада повністю монополізована в руках однієї особи. І для ухвалення необхідних рішень скуповуються депутати різних політичних сих, представлених в міській раді.

Раніше цих депутатів-перебіжчиків було виключено з лав Радикальної партії, оскільки запроданцям в ній не місце. Наш лідер Олег Ляшко вимагав від них добровільно скласти свої депутатські мандати, але корисливі вигоди взяли верх над їхньою совістю.

І ось, завдяки зусиллям команди Радикальної партії та місцевих активістів було зібрано близько 20 тисяч підписів жителів Кривого Рогу про відкликання цих зрадників і передано до Криворізької міської виборчої комісії Дніпропетровської області. Вчора вночі, долаючи різні перешкоди, Криворізька міська ТВК на своєму засіданні підтвердила достовірність зібраних підписів і прийняла рішення звернутися до вищого керівного органу Радикальної партії Олега Ляшка щодо відкликання цих депутатів за народною ініціативою. Радикальна партія невідкладно прийме рішення про позбавлення їх депутатського мандату. Закон про імперативний мандат має відстоювати інтереси наших виборців і очищувати наші лави від мерзотних зрадників!

2

Комментарии

11.06.17, 16:19

Очередная показательная хрень боевого пидараса