хочу сюди!

Лилия

40 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 25-36 років

Цифри і факти.

2

Коментарі

Гість: Be proud

121.01.17, 11:10

Це напевно краще в замітки і додавати додавати і сміятися над ними, може такою терапією прокинеться совість у всіх а не іноді і у деяких з 450. А то літні канікули у них 2 місяці, зимові півтора, багато постійно прогулюють, а ми сподіваємося що у нас життя налагодиться. Як воно налагодиться якщо виконавча влада працює за законами які ці ***** складають. А потім вони напевно нам і підкидають інформацію, що ось там той міністр або той службовець погано працює, але ж там багатьом якраз потрібних і грамотних законів не вистачає. А вони то сплять прям в ВР, то по канiкулам їздять, а як для людей який закон потрібен по заріз, то приймають довго, чекають коли оллігарх який заплатить більше або що? Хоч бери і пиши петицію з проханням прирівняти слово депутат до нецензурної мови і внести в список матів, а потім якщо поширити, щоб помітили побільше людей, то буде їм урок якщо наберуться голоси і весь світ дізнається, що про цих овочах думає народ.

221.01.17, 13:55Відповідь на 1 від Гість: Be proud

я помістила б у замітки, але мені через раз дають доступ до заміток чи до коментарів. Все пишуть, що маю зареєструватися як реальний користувач. Це із 2008 року я була реальна без свого номера тел тут вписаного, а зараз - ні-ні))) Тому, коли не дозволяють писати у блозі, то я пишу в приколи, а потім вони самі переносять. Якщо ж говорити про, так звану, "совість", яка нібито маєпрокинутися у тих, що сплять, то мушу Вас засмутити, бо не може прокинутися те, чого нема, ту свою совість вони продали ще до того, як стали недоторканими, - через те вони і не знімають із себе недоторканості, що спеціально переметнулися туди, де їх не сягнуть, щоб прикрити своє "чесне" існування з руками, які нічого не брали, лише загрібали лопатами, і,на жаль, поки що за те нічого не відгребли, бо народ у нас спокійний і терплячий та і порядний занадто, все сподівається, що колись вони обзаведуться совістю...

322.01.17, 00:24

всі знаємо, всі бачимо, та толку(((

424.01.17, 22:44

всі знаємо, всі бачимо, та толку(((На початку було Слово (Йо. 1, 1)...зараз не як спочатку, а як перед кінцем: деякі виділили себе у вищі касти, хоч їх IQ далеке навіть до середньостатистичного, на жаль. Бідолаги, мови вивчити не в стані, зате беруться за керівництво країною. Так і керують((( Чому ми нічого не прагнемо змінити до справді кращого??? Невже серед нас немає гідного чоловіка, який би знайшов вихід із ситуації так, щоб НАРОД жив по-людськи, а злочинці не ховалися за недоторканістю, а понесли кару за вчинене???