хочу сюда!

Алёна

45 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

Ошукані вкладники банку "Михайлівський" перекривали Хрещатик

4

Комментарии

15.11.16, 09:42

Прежде чем подписывать банковские договора надо их внимательно прочитать. Вкладчикам банка "Михайловский" вместо депозитных договоров подсунули инвестиционные договора. которые не гарантируются "Фондом гарантирования вкладов". И теперь обманутые не могут требовать у Власти и Порошенко возврата денег, а идти по процедуре и ждать реализации активов Банка наравне с другими инвесторами обанкротившегося Михайловского. Почему другие налогоплательщики должны компенсировать вклады покусившимся на обещание 35% годовых. Это же каким прибыльным бизнесом надо заниматься, чтобы обеспечить своим инвесторам такие заоблачные проценты. Даже наркоторговля не может обесчпечить такую прибыльность. Вкладчики задумывались над этим?

25.11.16, 09:46

Гроші \Доллари і Еври\ потрібно вкладувати і зберігати в СКЛЯНИХ БАНКАХ!
    Українська "валюта" для такого НЕ ГОДИТЬСЯ...

35.11.16, 14:16Ответ на 1 от VChmyriov

Спочатку потрібно вивчити державну мову, а вже потім давати поради

45.11.16, 14:31Ответ на 3 от Rayzer_UA

Дякую за пораду! Мій допис російскою для таких йолопів як Ви, поважний критику! Треба володіти не тільки українською мовою, але й знати елементрні правила і закони економічного буття суспільства. Там де людина спокушається легким заробітком, він має усвідомлювати наявність ризику неповернення вкладених коштів. Згідно з Вашого коментаря я не впевнений , що Ви їх знаєте. Окрім россійської і українскої , я знаю ще й англійську. А головне, я не ховаюсь за "ніком", як це робите Ви,і піддзявкуєте з підворітні. Всього найкращого. Бажаю не втрапити в халепу у майбутньому, як це зробили Ви з банком "Михайлівський". Зажерливість та заздрсть - тяжкі гріхи. БЕСПЛАТНІЙ СЫР ТОЛЬКО В МІШЕЛОВКЕ"