хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

"Безкоштовна" сонячна енергія: в інституті Амосова


8

Коментарі

124.07.16, 16:36

Ех! Чому ніхто не підказав авторам відеосюжету, що це сонячний колектор, а не батарея?

    Гість: iero

    224.07.16, 17:09Відповідь на 1 від Lulu

    Ех! Чому ніхто не підказав авторам відеосюжету, що це сонячний колектор, а не батарея?и что его установили не бесплатно )

      324.07.16, 17:19Відповідь на 2 від Гість: iero

      це інше питання, причому малозначуще у порівнянні з проблемами експлуатації такої штуки, які треба буде вирішувати у зимовий час, коли в темну пору доби температура може знижуватися до великого мінуса

      таку штуку добре врізати у систему опалення зі спиртом у якості теплоносія, тоді вона буде працювати без особливого геморою... якщо ж там буде вода, то... я не знаю

        Гість: сонный

        424.07.16, 19:04

          Гість: iero

          525.07.16, 08:01Відповідь на 3 від Lulu

          це інше питання, причому малозначуще у порівнянні з проблемами експлуатації такої штуки, які треба буде вирішувати у зимовий час, коли в темну пору доби температура може знижуватися до великого мінуса

          таку штуку добре врізати у систему опалення зі спиртом у якості теплоносія, тоді вона буде працювати без особливого геморою... якщо ж там буде вода, то... я не знаю
          она работает через теплообменник. там свой теплоноситель.

            625.07.16, 19:10

              анонім

              726.07.16, 00:40

                827.07.16, 22:45Відповідь на 5 від Гість: iero

                це інше питання, причому малозначуще у порівнянні з проблемами експлуатації такої штуки, які треба буде вирішувати у зимовий час, коли в темну пору доби температура може знижуватися до великого мінуса

                таку штуку добре врізати у систему опалення зі спиртом у якості теплоносія, тоді вона буде працювати без особливого геморою... якщо ж там буде вода, то... я не знаю
                она работает через теплообменник. там свой теплоноситель.
                можебуть