хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

понра

4

Коментарі

12.08.19, 13:38

    22.08.19, 19:04

    Zivert — російська поп-співачка. Вікіпедія
    Народження: 28 листопада 1990 р. (28 років), Москва, Росія
    Зріст: 1,65 м

    Я особисто намагаюся віддалитися від російської культури (в т. ч. попси). Це не є моєю нав'язливою ідеєю, а просто маленький пунктик серед багатьох.

      32.08.19, 19:07

      Під російською маю на увазі культуру з РФ.

      Загалом не маю нічого проти цієї співачки (як і більшості інших), але я не впевнений, що вона не голосувала за Путіна й не танцювала від радості від Крымнаша.

      Вважаю, що в Україні повинна розвиватися своя культурна тусівка, в т. ч. російськомовна. Все своє — імпортозаміщення, так би мовити.

        42.08.19, 19:08

        Ненависті, мабуть, у мене немає. Є залишки обрАзи й відчуття, що нам потрібно від них душевно віддалитися (принаймні, на кілька десятиліть).

          52.08.19, 19:45Відповідь на 2 від Nech sa paci

          Zivert — російська поп-співачка. Вікіпедія
          Народження: 28 листопада 1990 р. (28 років), Москва, Росія
          Зріст: 1,65 м

          Я особисто намагаюся віддалитися від російської культури (в т. ч. попси). Це не є моєю нав'язливою ідеєю, а просто маленький пунктик серед багатьох.
          для мене музика то музика
          неважливо хто де народився

            62.08.19, 19:46Відповідь на 3 від Nech sa paci

            Під російською маю на увазі культуру з РФ.

            Загалом не маю нічого проти цієї співачки (як і більшості інших), але я не впевнений, що вона не голосувала за Путіна й не танцювала від радості від Крымнаша.

            Вважаю, що в Україні повинна розвиватися своя культурна тусівка, в т. ч. російськомовна. Все своє — імпортозаміщення, так би мовити.
            тобі в успокоєніе нам нещодавно дуже понра двоє в каноє
            у мене немає дому
            красота

              72.08.19, 20:16Відповідь на 5 від ranok_v_misti

              https://commons.wikimedia.org/wiki/Categoryaintings_by_Adolf_Hitler#/media/File:HitlerMaryWithJesus.jpg

              Нічого так, еге ж? Мистецтво є мистецтво, й не важливо... Я про те, що все-таки є певні фактори, що впливають на свої культурні вподобання.

              І дякую тобі за успокоєніє. Дійсно, гарна пісня.

                82.08.19, 20:17Відповідь на 7 від Nech sa paci

                https://commons.wikimedia.org/wiki/Categoryaintings_by_Adolf_Hitler#/media/File:HitlerMaryWithJesus.jpg

                Нічого так, еге ж? Мистецтво є мистецтво, й не важливо... Я про те, що все-таки є певні фактори, що впливають на свої культурні вподобання.

                І дякую тобі за успокоєніє. Дійсно, гарна пісня.
                мцжц кліп не нра
                я ю по іншому його зняла

                  92.08.19, 20:27Відповідь на 5 від ranok_v_misti

                  Цей сайт псує лінки.

                  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e4/HitlerMaryWithJesus.jpg

                    102.08.19, 20:27Відповідь на 8 від ranok_v_misti

                    Так, кліп якийсь занадто дивний. А пісня гарна.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна