хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Почему я не люблю глянец

Это Lynn Yaeger, редактор моды (contributing fashion editor) журнала «Vogue».
6

Коментарі

118.01.19, 18:07

Вівьен Вествуд,- хрещена мати ось цього всього

    218.01.19, 18:10

    Губки, правда, від гейш Кіото

      318.01.19, 18:11

      Шнурки длинноватые, можно другой ногой наступить.

        418.01.19, 18:11

        рудий, пес, шо ти постиш фанатів сваєї мама, а деж
        квітка цісик ілі Kacey

          518.01.19, 19:03

          глянецШтиблетам лучший румянец Из какого-то фильма цитата

            618.01.19, 22:46Відповідь на 5 від Zmeelove

            глянецШтиблетам лучший румянец Из какого-то фильма цитатаОоооо, кстати о фильмах, какое-то новое веяние моды, боевая мужеподобная баба ставится на место где раньше снимались Брюс Уилис или Сталоне. Фемки будут в восторге https://www.youtube.com/watch?v=LXTz-tB7r4s

              718.01.19, 23:02Відповідь на 6 від Behemod

              глянецШтиблетам лучший румянец Из какого-то фильма цитатаОоооо, кстати о фильмах, какое-то новое веяние моды, боевая мужеподобная баба ставится на место где раньше снимались Брюс Уилис или Сталоне. Фемки будут в восторге https://www.youtube.com/watch?v=LXTz-tB7r4sЕсть такая тенденция Еще берут франшизу и переснимаю с бабами. Получается ожидаемый отстой, типа «Охотниц за приведениями»

                821.01.19, 13:50

                А я глянець не те щоб люблю, але деякі навіть купую
                В залежності від того, що надрукують. Ну і напишуть - в глянці ще навіть статті є, але це так, для розвитку загального

                  921.01.19, 16:44Відповідь на 8 від Акварель

                  А я глянець не те щоб люблю, але деякі навіть купую
                  В залежності від того, що надрукують. Ну і напишуть - в глянці ще навіть статті є, але це так, для розвитку загального
                  Страшный человек Я одно время покупал подписку на электронный американский Playboy, читал с планшета, но сейчас уже и это не прёт

                    1022.01.19, 14:53Відповідь на 9 від Zmeelove

                    Страшный человек Я одно время покупал подписку на электронный американский Playboy, читал с планшета, но сейчас уже и это не прётЗнаєш, що найцікавіше - в глянці якраз модні фотосети одягу - носибельні, там навіть дуже часто редактори моди незважаючи на власний стиль підбирають чудові образи для моделей, і в більшості тому, що це не вони самі роблять, там величезна команда насправді цим займається. А "редактор" то просто людина , що відповідає посаді й займається багато в чому рутиною, далекою від одягу.
                    А зовнішність - то більше про внутрішню свободу... Зашугана й закомплексована людина ніколи не буде робити цікавий, неординарний продукт.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна