хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Эт-та

Я часто советую друзьям не ставить прививки детям. Обычно они отвечают, что прививки обязательны, а антипрививочное движение не научно. Они меня не понимают, я не против прививок, я против детей.
Всем доброго утра!
3

Коментарі

113.07.18, 08:11

віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.

    213.07.18, 08:20Відповідь на 1 від Анна-Марія

    віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.Кто тебе такую ерунду сказал? Мне нельзя было прививаться в детстве, но я привился в сознательном возрасте

      313.07.18, 08:25Відповідь на 2 від Zmeelove

      віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.Кто тебе такую ерунду сказал? Мне нельзя было прививаться в детстве, но я привился в сознательном возрастегадаю ти в зрілому віці і розумієш що тобі не можна розмножуватись

        413.07.18, 08:41Відповідь на 3 від Сyрi

        віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.Кто тебе такую ерунду сказал? Мне нельзя было прививаться в детстве, но я привился в сознательном возрастегадаю ти в зрілому віці і розумієш що тобі не можна розмножуватисьТы не прав Я просто обязан своим потомством скомпенсировать наличие твоих отпрысков

          513.07.18, 08:45

          Троллинг)

            613.07.18, 08:46Відповідь на 5 від Syrena27

            Троллинг)Ты ленту видела? Это же какой-то стыд

              713.07.18, 08:54Відповідь на 2 від Zmeelove

              віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.Кто тебе такую ерунду сказал? Мне нельзя было прививаться в детстве, но я привился в сознательном возрастеВід натуральної віспи перестали щеплювати після 1972 року. Тому в тебе не може бути.

                813.07.18, 08:57Відповідь на 7 від Анна-Марія

                віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.Кто тебе такую ерунду сказал? Мне нельзя было прививаться в детстве, но я привился в сознательном возрастеВід натуральної віспи перестали щеплювати після 1972 року. Тому в тебе не може бути.??? Я 75 и вроде привита

                  913.07.18, 09:01Відповідь на 8 від Neon@

                  віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.Кто тебе такую ерунду сказал? Мне нельзя было прививаться в детстве, но я привился в сознательном возрастеВід натуральної віспи перестали щеплювати після 1972 року. Тому в тебе не може бути.??? Я 75 и вроде привитаЕсли ты про след на руке, то это не оно

                    1013.07.18, 09:02Відповідь на 7 від Анна-Марія

                    віспа? у тебе ж нема від неї щеплення.Кто тебе такую ерунду сказал? Мне нельзя было прививаться в детстве, но я привился в сознательном возрастеВід натуральної віспи перестали щеплювати після 1972 року. Тому в тебе не може бути.От ветрянки, конечно же

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна