хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

До слёз

11

Коментарі

Гість: O-leg-O*

117.01.18, 11:47

даже не жаль, тебя убогого

    217.01.18, 11:51Відповідь на 1 від Гість: O-leg-O*

    даже не жаль, тебя убогогоможе поласуєм рудим блогером на Водохреща, а можє тіко ногу на ходець візьмем

      317.01.18, 12:00

      не, эти таблетки низя, их можно только пару раз в год, когда жёр великий. А так низя, организм обленится и перестанет выделять какие то там ферменты для пищеварения желудка

        417.01.18, 12:01

        о! подумалось, мож сережки с кефира?

          Гість: O-leg-O*

          517.01.18, 12:01Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

          даже не жаль, тебя убогогоможе поласуєм рудим блогером на Водохреща, а можє тіко ногу на ходець візьмемтак, понадкусюємо.трошки. Аби згадав пінгвін жовтий, як в школі пиздили його задроченця рижого.

            617.01.18, 12:03Відповідь на 5 від Гість: O-leg-O*

            даже не жаль, тебя убогогоможе поласуєм рудим блогером на Водохреща, а можє тіко ногу на ходець візьмемтак, понадкусюємо.трошки.Аби згадав пінгвін жовтий, як в школі пиздили його задроченця рижого.рано чи пізно і нас відпиздять як старе відро, можє павісне блоговку влаштуєм вкійові, га?

              Гість: O-leg-O*

              717.01.18, 12:03Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

              даже не жаль, тебя убогогоможе поласуєм рудим блогером на Водохреща, а можє тіко ногу на ходець візьмему мене днюха на Йордань. Прийму кусок рижого в подарунок

                Гість: O-leg-O*

                817.01.18, 12:04Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

                даже не жаль, тебя убогогоможе поласуєм рудим блогером на Водохреща, а можє тіко ногу на ходець візьмемтак, понадкусюємо.трошки.Аби згадав пінгвін жовтий, як в школі пиздили його задроченця рижого.рано чи пізно і нас відпиздять як старе відро, можє павісне блоговку влаштуєм вкійові, га?нівапрос. Я багатьом звідси. хочу ввалити пизди в реалі

                  917.01.18, 12:07Відповідь на 7 від Гість: O-leg-O*

                  даже не жаль, тебя убогогоможе поласуєм рудим блогером на Водохреща, а можє тіко ногу на ходець візьмему мене днюха на Йордань. Прийму кусок рижого в подаруноккровождний ти як русскій бурят, добріше треба бути, як док. Г.Лектор напрімер

                    1017.01.18, 12:08Відповідь на 8 від Гість: O-leg-O*

                    даже не жаль, тебя убогогоможе поласуєм рудим блогером на Водохреща, а можє тіко ногу на ходець візьмемтак, понадкусюємо.трошки.Аби згадав пінгвін жовтий, як в школі пиздили його задроченця рижого.рано чи пізно і нас відпиздять як старе відро, можє павісне блоговку влаштуєм вкійові, га?нівапрос. Я багатьом звідси. хочу ввалити пизди в реаліабо пізду завалити......і бажано шоб клітор був і юашний а срака як вДанахи

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна