хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Останній герой. День дев'ятий

День перший:http://blog.i.ua/user/6314888/2052109/
День четвертий: http://blog.i.ua/community/6156/2052954/

По результатам першого дня голосування, нас покинув Хоббіт.
По результатам другого дня голосування, нас покинув Олег.
По результатам третього дня голосування, нас покинула Міс Марпл.
За результатами четвертого дня до нас приэднався Хозя.
За результатами пятого дня нас покинув Хозя.
За результатами шостого дня нас покинув кіт.
За результатами сьомого дня нас покинув Допа.
За результатами восьмого дня нас покинула Помадка

День дев'ятий.
Ранок.
Дівчата зібрались на березі для проводів подруги. Зверху завис гелікоптер, за штурвалом Віскаріон з сигарою, в шкірянці та окулярах-авіаторах. Всі на місці, крім Сала і самої Помадки.
Нарешті з джунглів з'являється Сало, що тащить за собою щось тяжке. Йолка вдивляється і шаленіє від побаченого. Сало тягне за ногу Помадку.
 Сало: Думала, що втече по-тихому. 
 МиЛа тихо: Ти її вбив?
 Сало: Я її успокоїв, щоб не пручалася.
 Йолка: В смислі???!!!
 Сало хитро: Стукнув трішки кокосом для анестезії.
  Тут Помадка приходить в себе.
 Помадка: Що то було? 
 Сало: Ти впала.
 Помадка: А чого мені так добре?
 Сало знову хитро: Бо удачно впала.
Сало ніжно грузить Помадку в сітку, що Віскаріон зкинув з гелікоптера. Помадка притягує Сало до себе.
 Помадка шепоче: А я все чула. Я прикидалася, що знепритомніла.
 Сало: А я знаю, бо дуже ти довольна була для непритомної.
  Помадку відносить у сітці гелікоптером. Вже здалеку лунає голос Помадки.
- Салооооо, ти мужииииииик.....

День.
Під пальмами сидить трійця і грають, хто далі плюне.
 МиЛа: А давайте пограємо в міста!
 Йолка: Нєєєєєєє...бєєєєєє
 МиЛа: А давайте пограємо в крокодила
 Йолка: Нєєєєєєє...бєєєєєє
 Сало: Чуйте, падругі, я придумав гарну гру. Давайте я буду Спляча красуня, а ви мене будете будити... або я буду прикордонник на Рава-Руській, а ви дві польські кобіти з контрабандними цигарками і я вас буду арештовувати... або я буду ксьондз, а ви дві хтиві монашки... або я буду вчитель фізкультури, а ви десятикласниці...або я буду Гаєчка, а ви Чіп і Дейл... або я буду Допа, а ви мама з дочкою, що прийшли на УЗІ грудей... або я буду Допа, а ви касирки з АТБ...або ви Допи, а я касирка....або я буду Допа, а ви пілімєні і я вас буду ліпити...
Вечір.
 ...або я буду Путін, а ви Аліна і Кабаєва... або я буду Юля Тімашенко, а ви Порошенко і Саакашвілі... або я буду нєгр, а ви мої господині.. або ми будемо три нєгра....або я буду сантехнік, а ви мене викликали... або я буду зла мачуха, а ви мої Золушки... або я буду тіпа хворий, а ви тіпа медсестри... або я буду студент першокурсник з львівської політехніки, а ви п'ятикурсниці... або я буду корова Мілка, а ви доярки... або я буду Штірліц, а ви радістка Кет і Плєйшнєр... або я буду прапорщик, а ви два духа... або я буду рибак г-г-г з вудкою, а ви дві рибки... або я буду Котигорошко, а ви будете котити мої горошки.. або я буду Лєонсіо, а ви рабині Ізаури... або я буду хвойда, а ви злий і добрий поліцейські... або я буду поліцейський, а ви дві хвойди... або я буду Червона шапочка, а ви вовки... або я буду водій, а ви Деу Ланос
МиЛа і Йолка вже давно спали, а Сало все видумував і видумував нові ігри.


Отже вилітає:

32%, 9 голосів

50%, 14 голосів

18%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
30

Коментарі

Гість: Ufilin1108

115.12.17, 07:37

Непонятка хто кого по голові стукнув

    215.12.17, 08:06Відповідь на 1 від Гість: Ufilin1108

    Непонятка хто кого по голові стукнуви,главное,чем?!

      315.12.17, 08:10Відповідь на 2 від Южный Соус

      Непонятка хто кого по голові стукнуви,главное,чем?!нену,Юрка! написано же- чем стукнул и кто

        415.12.17, 08:14

        Сало захворів...без Помадки))))

          515.12.17, 08:17

          Непонятка хто кого по голові стукнуви,главное,чем?!нену,Юрка! написано же- чем стукнул и ктоЭркюли Пуары )и тебе доброе утро

            615.12.17, 08:18

            ото Сала торкнуло

              715.12.17, 08:22

              https://www.youtube.com/watch?v=UqVN5sktxs8

                815.12.17, 08:23Відповідь на 3 від disu

                Непонятка хто кого по голові стукнуви,главное,чем?!нену,Юрка! написано же- чем стукнул и ктона заборе тоже пишут...

                  915.12.17, 08:28Відповідь на 8 від Южный Соус

                  Непонятка хто кого по голові стукнуви,главное,чем?!нену,Юрка! написано же- чем стукнул и ктона заборе тоже пишут...вы не верите афффтару?*упала в обмарак*

                    1015.12.17, 08:31Відповідь на 9 від disu

                    Непонятка хто кого по голові стукнуви,главное,чем?!нену,Юрка! написано же- чем стукнул и ктона заборе тоже пишут...вы не верите афффтару?*упала в обмарак*афффтар тока озвучивает...а шо было на самом деле ( в джунглях) покрыто мраком тайны...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      14
                      попередня
                      наступна