хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Останній герой. День п'ятий

День перший:http://blog.i.ua/user/6314888/2052109/
День четвертий: http://blog.i.ua/community/6156/2052954/

По результатам першого дня голосування, нас покинув Хоббіт.
По результатам другого дня голосування, нас покинув Олег.
По результатам третього дня голосування, нас покинула Міс Марпл.
За результатами четвертого дня до нас приэднався Хозя.

День п'ятий.
Ранок.
Острів.
  Над сплячими аборигенами нахилилася фігура.
 Сало, відкривши одне око: Йосип на кобилі...а ти якого хрена тут?
 Хозя: Не поверишь, я сам в шоке. Сижу я на яхте... ну пакую кота в мешок для будущего утопления... тут бац, свет пропал, очнулся - я тут на острове. Голова правда немного болит, такое ощущение, что ударил кто-то металлическим плоским предметом типа сковородки.
 Сало: Кажись я здогадуюсь, то тобі за кота. Є тут одна ... вазамніла сєбе багінєй, хотіла мені вухо відрізати.
  Хозя: А ти?
 Сало: А я не дав. І взагалі відійди від сонця, а то встав пєрєдо мной как лист пєрєд травой... бугай. І кота свого забери, а то насцить мені у капця, а я гидую в обісцяному ходити.
 
  Через голосну розмову, народ теж почав просинатися.
 Помадка: Привіт, красунчику.
 Йолка: Драсти.
 МиЛа: Я вітаю вас і вашого котика на нашому прекрасному острові.
 Хозя: Кот не мой. Свалился на меня, теперь не могу избавиться.
 Допа: Я бы поспорил насчёт прекрасного острова.
 Хозя: О, патологоанатом, и ты тут?
 Допа: Я вас не боюсь.
 Сало: А я боюся. На таке рило ніяких змій не напасешся.
  
День.
  МиЛа плете тин з ліан. Допа штопає футболку. Сало намагається навчити кота приносити капець. Хозя веде розмови з Йолкою і Помадкою.

 Помадка: От скажи, Хозя, а чого ти так не любиш котів?
 Йолка: Скажи-скажи-скажи!!!!
 Хозя: Окей, красавицы, открою тайну, но только для вас. Слушайте, только никому! Служил я как-то в ВМС США в подразделении морских котиков морским котиком... и однажды меня отправили во Вьетнам. 
 Йолка плескає в долоні: Як цікаво, аж впісятись можна.
 Хозя продовжує: Там я должен был войти в доверие к местным партизанам и выманить у них карту Вьетнама.
 Помадка: Ну ти мужик! Не думала, якщо чесно.
 Хозя: Сижу я значит в кабинете главного партизана и тут нас угощают местным деликатесом - мясом собаки. Я ещё сразу заподозрил, у его собаки, значит, лапки большие, а у моей - маленькие. У его собаки морда длинная, а у моей коротенькая. И тут меня осенило! Ему они пожарили собаку, а мне кота. С тех пор котов люто ненавижу. 
 Допа: Всё врёте? Вы в каком году родились? А война во Вьетнаме когда была?
 Хозя: Во-первых - подслушивать некрасиво, Во-вторых - умный да? Страх не люблю умных.
 Допа. Взаимно.

Щоб не бачити розумної Допиної пики, Хозя пропонує дівчатам показати йому острів.
 МиЛа: Вибачайте, але мені ще кокосові кекси готувати.
 Помадка: Вибачайте, але я там все бачила.
 Йолка підмигує Помадці: А я піду... для здоров'я полєзно.

Через годину Йолка і Хозя повертаються в табір. Йолка рум'яна і в гарному настрої, волосся розкуйовджене і в ньому стирчить суха трава від юбки. Хозя з довольною пикою курить сигару.
 Сало: Сука, блять, нахуй.... я тут тиждень мучаюся, а цей бугай приїхав і за пів дня все зробив!
 МиЛа: Не переживай, сонечко, буде і на твоїй вулиці свято. Хочеш чаю?
 Сало: Та ну тебе з твоїм чаєм. Від нього жерти хочеться і отходняки жосткі. Піду виїпу кота.
 Голос зверху: Мінус сантиметр.
 Сало дивиться нагору: От тобі там нєхер дєлать? Так пришли мені Аню Броварську... хоч на цицьки нормальні подивлюся. 
 Голос: Я подумаю.
 МиЛа: І мені ваніліна пачечку для кексів.


P.S. Голосуємо, хто вибуває.



16%, 4 голоси

8%, 2 голоси

8%, 2 голоси

16%, 4 голоси

8%, 2 голоси

36%, 9 голосів

8%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
25

Коментарі

111.12.17, 06:29

    211.12.17, 06:33

    котик ще наведе тут шороху!

      Гість: Ufilin1108

      311.12.17, 07:16

      Хозя мужик

        411.12.17, 08:05Відповідь на 1 від ёlkа

        Добилася свого і одразу голосуєш проти себе? Підступна ти, Йолка, жінка...йолки-палки. Тепер з тим тєррорістом і Помадка в небезпеці і Салу тре сракою до пальми спати.

          511.12.17, 08:09Відповідь на 3 від Гість: Ufilin1108

          Хозя мужикМорський котик... шо тут скажеш

            611.12.17, 08:13Відповідь на 5 від muxa-xa-xa

            Хозя мужикМорський котик... шо тут скажешДавно Хозя став морським котиком?))

              711.12.17, 08:14Відповідь на 4 від muxa-xa-xa

              Добилася свого і одразу голосуєш проти себе? Підступна ти, Йолка, жінка...йолки-палки. ....клона свого загубила

                811.12.17, 08:17Відповідь на 4 від muxa-xa-xa

                .... Тепер з тим тєррорістом і Помадка в небезпеці і Салу тре сракою до пальми спати.нічо він не терорист дружину свою кохає


                а з кицькиним ще на полювання разом ходитиме. Допу свіжою крисятинкою годуватимуть

                  911.12.17, 08:19Відповідь на 6 від Міс Марпл

                  Хозя мужикМорський котик... шо тут скажешДавно Хозя став морським котиком?))Не знаю, я всьому вірю, що він каже

                    1011.12.17, 08:21Відповідь на 8 від ёlkа

                    .... Тепер з тим тєррорістом і Помадка в небезпеці і Салу тре сракою до пальми спати.нічо він не терорист дружину свою кохає


                    а з кицькиним ще на полювання разом ходитиме. Допу свіжою крисятинкою годуватимуть
                    Тут всі неодружені і нежонаті ...І крис на острові нема.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна