хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Я старый солдат...



9

Коментарі

119.09.17, 11:14

    219.09.17, 11:15

    ...я так і невкурсі докінця, звідки взявся СНІД, це коли негр трахав абізяну, чи коли примати сношали негритоску, просвітіть пажалста, ато англійські вчені молчат.

      319.09.17, 11:21Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

      ...я так і невкурсі докінця, звідки взявся СНІД, це коли негр трахав абізяну, чи коли примати сношали негритоску, просвітіть пажалста, ато англійські вчені молчат.Те хрєн його знає! Самому цікаво!

        419.09.17, 11:23Відповідь на 1 від Голубка

          Гість: Zubchanin

          519.09.17, 11:26Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

          ...я так і невкурсі докінця, звідки взявся СНІД, це коли негр трахав абізяну, чи коли примати сношали негритоску, просвітіть пажалста, ато англійські вчені молчат.Это когда ....свинья дотронулась до своего гомна и его теплота ( лайна) сделали из хрюши -человека ... силлогизм называется
          Мне верить можно - я с британецкими вчёными , рука за+uй

          https://youtu.be/75JjflWKs98 ...

            619.09.17, 11:58Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

            ...я так і невкурсі докінця, звідки взявся СНІД, це коли негр трахав абізяну, чи коли примати сношали негритоску, просвітіть пажалста, ато англійські вчені молчат.англіські вчені самі негри, тому і помалкують про іронії еволюцій

              719.09.17, 13:23Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

              ...я так і невкурсі докінця, звідки взявся СНІД, це коли негр трахав абізяну, чи коли примати сношали негритоску, просвітіть пажалста, ато англійські вчені молчат.знать бы состав группы британских учёных,можно было бы сказать точнее...