хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Тайбей приготувався до Універсіади-2017


   Всесвітні студентські змагання, Універсіада-2017, пройдуть з 19.08 по 30.08 2017 року у китайському Тайбеї.  Це всесвітні студентські змагання, які проводяться один раз у два роки. Тайбей завоював цю високу честь у напруженій боротьбі, адже за право приймати студентську олімпіаду традиційно боролися багато мегаполісів світу. Попередніми локаціями літніх Універсіад були російська Казань і південнокорейський Кванджу.

   

40849c4b0424c9a601e309e49215d7a4 Літня універсіада 2017 пройде в Тайбеї (Китай)




       Щоб викликати інтерес до майбутньої літньої Універсіади 2017 року, місто Тайбей застосувало фантастичну маркетингову стратегію, в якій міські поїзди метро перетворилися на реалістичні фони кількох популярних спортивних майданчиків. Підлога  кожного вагона були замінена ламінатними накладками у вигляді доріжок, трави, баскетбольних майданчиків та бейсбольних майданчиків.





Дивіться самі, яка крута підлога!  



































Від України їде 21 студент - 13 дівчат і 8 хлопців


7

Коментарі

11.08.17, 18:47

нєну....надажи......як,виявляється,можe бути

цe я—про підлогу

— — — —
ну і—пeрeмоги нашій дітворі

    21.08.17, 19:53Відповідь на 1 від disu

    нєну....надажи......як,виявляється,можe бути

    цe я—про підлогу

    — — — —
    ну і—пeрeмоги нашій дітворі
    І я їм бажаю перемоги!
    А підлога дуже гарна, прямо натуральна.

      32.08.17, 03:46

      Дуже креативно

        42.08.17, 06:01Відповідь на 3 від Танк_

        Дуже креативноТак, дуже.
        Ти вже запланував поїздку в Китай? Не на Універсіаду, звичайно, а для відпочинку?

          52.08.17, 16:39

            62.08.17, 16:43Відповідь на 5 від WILD_EAST

            ага, класно. Так, ніби натуральне.

              72.08.17, 17:20Відповідь на 4 від Ми Ла

              Дуже креативноТак, дуже.
              Ти вже запланував поїздку в Китай? Не на Універсіаду, звичайно, а для відпочинку?
              Не бачу сенсу. Дорого і на що? До Китаю тільки з діловими цілями. Для відпочинку є набагато приємніші місця. Якщо мені вистачатиме грошей на Китай, я краще поїду у Карибский басейн - Домінікана, Куба і т.ін., або у Таіланд, Гоа - щось таке.