хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Хороший лікар має...

ПРОКАПАТИ!

Світлина від Sergey  Lemeshev.

Світлина від Игоря Орлова.
18

Коментарі

120.01.17, 08:43

Можна, я піду додому? Щось у вас якась лекція страшнувата

    Гість: La шарік

    220.01.17, 08:56Відповідь на 1 від Ми Ла

    Можна, я піду додому? Щось у вас якась лекція страшнуватанізя

      320.01.17, 09:02Відповідь на 1 від Ми Ла

      Можна, я піду додому? Щось у вас якась лекція страшнувататанармаааааааааальна - бач,студенты ЯК задумалысь? ОН скільки типів шоку знають

        420.01.17, 09:03Відповідь на 2 від Гість: La шарік

        Можна, я піду додому? Щось у вас якась лекція страшнуватанізяпоклади указку, бо у мене вже альбумін зі страху піднімається

          520.01.17, 09:33

          мы все немножечко врачи.

            620.01.17, 09:40Відповідь на 1 від Ми Ла

            Можна, я піду додому? Щось у вас якась лекція страшнуватаВідроблятимеш пропуск у суботу з рефератом

              720.01.17, 09:41

              оту злу бабцю-пацієнтку надій но зафіксувати, та пів-відра сульфазінчику вколоти - одразу позітивчику отримає, та забуде про крапельниці свої)

                820.01.17, 09:43Відповідь на 5 від Вискарион

                мы все немножечко врачи. ага, і вчителі, й політики

                  920.01.17, 09:44

                  не люблю лікуватись. Але останній місяці і я, і мама все по лікарнях. Так є персонажі, які люблять лежати в лікарні. Лікар каже, виписую, а вона - давайте у п*ятницю (розмова в понеділок). Дивні люди. Я сама собі дупу колю, причому і правою рукою і лівою, тільки щоб не телемпатись у поліклініку. Вже малу навчила робити уколи.

                    1020.01.17, 09:47Відповідь на 7 від Merovingian

                    оту злу бабцю-пацієнтку надій но зафіксувати, та пів-відра сульфазінчику вколоти - одразу позітивчику отримає, та забуде про крапельниці свої)Не муч бабцю! Вона нашій клініці рекламу робить по всьому місту!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна