хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Нявк :)

20

Коментарі

Гість: реал

114.11.15, 12:32

сон чоловіка сподобався бейсбол))). Жінкам лиш би кохатися в голові

    214.11.15, 12:38

    Коте у мене немає, зате такий же вентилятор, на якому вертівся кицюнік, причеплений на стелі... Веселих Свят! Ранувато Вас потягло до Christmas Advert Ще трохи треба почекати. Не можна бути такою нетерплячою(так мені теж частенько кажуть)
    А взагалі - ДЯК- за позитив!

      Гість: Fragile

      314.11.15, 12:38

      Какая милая и хорошая историяА котасик, вообще чудо. Растрогали меня до слёз, я же очень чувствительная натура, меня такие истории просто трогают за душу.

        Гість: Нат@Ша

        414.11.15, 12:52

        Утащила к себе

          514.11.15, 13:05Відповідь на 1 від Гість: реал

          сон чоловіка сподобався бейсбол))). Жінкам лиш би кохатися в голові вона може собі знайти того, з ким будуть спільні сни та реальність

            614.11.15, 13:05Відповідь на 2 від h_s_x2

            Коте у мене немає, зате такий же вентилятор, на якому вертівся кицюнік, причеплений на стелі... Веселих Свят! Ранувато Вас потягло до Christmas Advert Ще трохи треба почекати. Не можна бути такою нетерплячою(так мені теж частенько кажуть)
            А взагалі - ДЯК- за позитив!
            справа не в крістмасі, а в людяності

              714.11.15, 13:07Відповідь на 3 від Гість: Fragile

              Какая милая и хорошая историяА котасик, вообще чудо. Растрогали меня до слёз, я же очень чувствительная натура, меня такие истории просто трогают за душу.


              Дякую! Ви зрозуміли саме те, що я побачила у мульті.

                814.11.15, 13:09Відповідь на 4 від Гість: Нат@Ша

                Утащила к себе приходьте ще!

                  Гість: Fragile

                  914.11.15, 13:11Відповідь на 7 від Міс Марпл

                    Гість: реал

                    1014.11.15, 13:21Відповідь на 5 від Міс Марпл

                    сон чоловіка сподобався бейсбол))). Жінкам лиш би кохатися в голові вона може собі знайти того, з ким будуть спільні сни та реальність(з ким будуть спільні сни та реальність) то Пуcте .Людина така "сволачь" що привикає до любої обстановки з роками Я ж то городский вже привик в селі жити

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна