хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

«Кіборг» Ігор Римар потребує допомоги: боєць б’ється наразі зі с

На світле свято Різдва хлопець телефонував рідним – хвилювався як вони без нього. За декілька днів настала черга матері з дружиною. Жінки плачуть у біля пошматованого героя.

«Кіборг» Ігор Римар наразі б'ється зі страшними ранами
Найбільш кваліфіковані медики столиці рятують життя Героїв України, котрих простий люд на заздрість прорашистським налаштованим зустрічає, стоячи на колінах. Слава Богу, вже вдалося, врятувати не одне життя! Втім, складнощі виникають. Адже важкі поранення, які отримують хлопці на війні, часто не сумісні з життям. Однак професіоналізм лікарів, допомога волонтерів, що прагнуть за будь-яку ціну відновлювати і повертати до життя постраждалих у відстоюванні нашого спокою і майбутнього бійців, а також підтримка людей та рідних – роблять свою справу.  Патріоти України продовжують розповідати про поранених героїв АТО Так, днями дивом вдалося врятувати 27-річного «кіборга». Київські медики витягли хлопця буквально з того світу. Уродженець Тернопільщини, Ігор Римар, потрапив в епіцентр вибухів аеропорту Донецька 9 січня. В результаті потрапляння в вогонь, молодий чоловік залишився без гортані, щелепи та руки. Після Різдва, котре героїчний парубок зустрів на передовій, він зв’язувався з родиною, висловлюючи турботу про рідних. Наразі рідні – мама та дружина, – чатують під дверима його палати у київському госпіталі. Саме тут близькі дізналися про тяжкість стану Ігоря. «Коли ми приїхали, лікар запитав, що саме нам відомо. Я відповіла – поранений в руку. Лікар шокував мене – руки взагалі немає,» – плаче молода дружина. Мати Героя ділиться спогадами про те, як її Ігор пішов на фронт, зі словами «Мамо, я маю відстояти майбутнє наших дітей. Мушу разом з іншими хлопцями захищати нашу державу. І маю робити це там, на передовій!» Дві найрідніші жінки у розпачі, адже їхній Чоловік знаходиться у реанімації, його стан стабільно тяжкий, а попереду ще надважкі і тривалі операції, протези, пластика, реабілітація. Втім їхній солдат – живий. І це головне. Його вдалося дивом вивезти з поля бою і доставити до шпиталю вчасно. Рідні Ігоря просять допомоги у всіх небайдужих, втім не тільки для нього. Поруч у палаті лежить тяжко травмований Валерій Кузніченко з Харківщини, котрого вдома чекає двоє діточок. 39-річний чоловік відслужив на передовій два місяці, повернувся на другу ротацію в переддень Нового року і вже 1 січня під Старим Айдаром під час мінометного обстрілу був поранений. Йому ампутовано праву руку по лікоть, у нього також роздроблена бедрова кістка, пробиті легені й поламані ребра. Операції тривають майже щодня. Дружина ж цього чоловіка готується до нового життя з його інвалідністю. Валерій має звання старшого сержанта. Він щоранку, не дивлячись на свій кепський стан, до операцій, запитує дружину про дітей, адже дуже хвилюється і переживає за них. Не будьмо байдужими, врятуймо наших Героїв, котрі ціною власного життя та здоров’я, рятують нас а передовій! Життя ще чотирьох «кіборгів» у небезпеці. Хлопців прийняв шпиталь Дніпропетровська.   Реквізити для допомоги: Римару Ігорю МФО 305299 ЄДРПО 14360570 картка ПриватБанку 4149 4978 1877 9896 Кузь Олександра Іванівна (дружина). Римар Ігор – особистий рахунок: 26259500589699 Реквізити для допомоги: Валерію Кузніченко картка ПриватБанку 5168 7556 0223 0282 Кузніченко Наталія Олександрівна (дружина)

16

Коментарі

123.01.15, 01:05

СМЕРТЬ пАРАШКЄ ,це все що я можу скзати.дє бля.ть рехворми де .... за ху й сабачий хлопці життя та здоровья віддають .?смерть сссссукам

    223.01.15, 06:21