хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Як стати хорошим фотографом?

Чи ви фотограф-початківець, чи займаєтеся фотомистецтвом роки — ні в якому разі не варто забувати про саморозвиток та постійне вдосконалення. Не має значення скільки років або місяців присвячено фотографії — якщо ви вже обрали цей шлях, то потрібно постійно рухатись вперед і дізнаватись щось нове, не застигати на одному рівні.



Як стати хорошим фотографом, і що, в першу чергу, варто для цього зробити?

Спеціально щоб відповісти на це питання була підготовлена стаття: Як стати хорошим фотографом?
2

Коментарі

17.09.16, 14:04

купить фотик

    27.09.16, 14:04

    нажаль немаю такого хисту, страх як хочу правильно навчитись голих шлюх фоткати, но виходить нефотографії ахрензнашо

      Гість: fedik777

      37.09.16, 14:05Відповідь на 1 від Аndrey_app

      хфотик с питичкой

        47.09.16, 14:06Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

        ...но виходить нефотографії а...порнуха?

          57.09.16, 14:07Відповідь на 3 від Гість: fedik777

          хфотик с питичкой

            67.09.16, 14:08Відповідь на 4 від Аndrey_app

            ...но виходить нефотографії а...порнуха?точно

              Гість: fedik777

              77.09.16, 14:13Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

              наводим хфокус ракурс делем выдержку

                88.09.16, 03:58

                Сначала надо им родиться, а потом учиться. И всё...

                  98.09.16, 11:40Відповідь на 8 від аналдр

                  Сначала надо им родиться, а потом учиться. И всё...Тобто генетичну спадщину мати? А якщо батьки фотографи? Такий варіант пройде?

                    108.09.16, 12:12Відповідь на 9 від Foreat98

                    Сначала надо им родиться, а потом учиться. И всё...Тобто генетичну спадщину мати? А якщо батьки фотографи? Такий варіант пройде?Ні. Розраховувати на "генетичну спадщину" - то помилково. У однієї пари батьків народжуються часом і геній, і дебіл. У моєму родоводі не було до мене фотографів, бо ніхто з них і фотоапарата не бачив, я був першим. На мене вплинуло кіно. Захотілося притулитися до нього фахово. До вступу до ВГІКу своєчасно не готовий був, пішов у техічний ВУЗ. Знімав і фото, і кіно, як аматор, отримував призи. Але працював конструктором. http://blog.i.ua/community/2998/1812229/
                    http://blog.i.ua/community/2998/1812195/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна