хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

До російськомовних Українців

4

Коментарі

115.11.22, 15:40

Мы говорим на языке киевских князей!!!

    215.11.22, 15:53Відповідь на 1 від Манго

    Мы говорим на языке киевских князей!!!Та невже???

      315.11.22, 15:56Відповідь на 1 від Манго

      Мы говорим на языке киевских князей!!!Ви знаєте, що Українці навіть не зобов'язані розуміти те, що ви написали? Яким правовим актом Українець повинен розуміти ваше ординське наріччя?

        415.11.22, 16:22Відповідь на 3 від Стрийко Зеник

        Будем считать что твою анкету взломала Фарион))

          515.11.22, 17:00Відповідь на 4 від Манго

          Будем считать что твою анкету взломала Фарион))Мені пофік,що ти там собі щітаєш
          І не пиши мені більше маскальською

            615.11.22, 19:58Відповідь на 5 від Стрийко Зеник

            Це ти так воюєшь? Якщо ображати тих хто говорить як думає, то путін всреться і втече?

              715.11.22, 20:25Відповідь на 6 від Манго

              Що тобі не подобається? Сама хамиш,потім путіна приплітаєш

                817.11.22, 10:44

                раша колись вивезла українців до сибіру, а іхні оселі відразу ж зайняли рашисти, які роками, поколіннями живуть у нашій країні, шкодять їй і люто її ненавидять...
                Якби моя воля - депортувала б усю ту нечисть назад до раші назавжди. Доречі- ці любителі руського міра в даний час активно
                допомагають окупантам на тимчасово окупованих українських землях. Дивуюся, чому їх не затримують , не знищують як зрадників - ворогів України, навіть після деокупації.
                Вже люди по селах криком кричать, знаючи, що та нечисть виробляла у селах і містах.( Але маю надію, що й до цієї проблеми дійдемо після ПЕРЕМОГИ над клятими московитами - смердячими орками, катами мирного населення...
                Слава Україні !!! Героям Слава !!! Слава ЗСУ !!!
                СМЕРТЬ РАШИСТАМ !!!

                  917.11.22, 10:57Відповідь на 8 від Голубка