хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Кива закликав вбивати тих, хто шанує Бандеру

6

Коментарі

120.10.21, 17:59

Бозємой. Я процитую журналістів Бігусінфо: відірве голову і виїсть обличчя

    220.10.21, 18:09Відповідь на 1 від xMbIPEHOK

    Бозємой. Я процитую журналістів Бігусінфо: відірве голову і виїсть обличчяЦікаво, що прокуратура навіть не реагує, що цей псих відкрив стрільбу з автомата

      320.10.21, 18:20

      Він дегенерат. Йому місце в дурці.

        420.10.21, 18:22Відповідь на 2 від Стрийко Зеник

        Бозємой. Я процитую журналістів Бігусінфо: відірве голову і виїсть обличчяЦікаво, що прокуратура навіть не реагує, що цей псих відкрив стрільбу з автоматайого вже після поздоровлення треба було вислати.

          520.10.21, 18:46Відповідь на 3 від БезЛица

          Він дегенерат. Йому місце в дурці.Давно

            620.10.21, 18:48Відповідь на 4 від xMbIPEHOK

            Бозємой. Я процитую журналістів Бігусінфо: відірве голову і виїсть обличчяЦікаво, що прокуратура навіть не реагує, що цей псих відкрив стрільбу з автоматайого вже після поздоровлення треба було вислати.В мене таке враження, що Кива робиться новим Шуфричем надають по голові, може й заспокоїться

              720.10.21, 21:23Відповідь на 3 від БезЛица

              Він дегенерат. Йому місце в дурці.

                820.10.21, 22:47Відповідь на 6 від Стрийко Зеник

                Бозємой. Я процитую журналістів Бігусінфо: відірве голову і виїсть обличчяЦікаво, що прокуратура навіть не реагує, що цей псих відкрив стрільбу з автоматайого вже після поздоровлення треба було вислати.В мене таке враження, що Кива робиться новим Шуфричем надають по голові, може й заспокоїтьсячи не новим Бузиною...

                  921.10.21, 08:51

                  повісити того кєнтуху корчинського. і корчинського поруч з ним.

                    1021.10.21, 10:04Відповідь на 8 від Lulu

                    Бозємой. Я процитую журналістів Бігусінфо: відірве голову і виїсть обличчяЦікаво, що прокуратура навіть не реагує, що цей псих відкрив стрільбу з автоматайого вже після поздоровлення треба було вислати.В мене таке враження, що Кива робиться новим Шуфричем надають по голові, може й заспокоїтьсячи не новим Бузиною...Боронь Боже ще одного "мученика за рузьге мір"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна