хочу сюда!
 

Александра

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-49 лет

Через роки після боїв в Донецьку

Путилівський міст, Злітна та Іверський цвинтар. Що зараз у місцях запеклих боїв у Донецьку


Є місця в окупованому Донецьку, де життя наче завмерло. Це частина міста, яка підходить впритул до Донецького аеропорту.

18 січня 2015 року був підірваний (або упав від влучення снаряду) Путилівський міст. Це були останні дні боїв за Донецький аеропорт: відбувалась невдала спроба деблокади оборонців ДАПу, а 21 січня бойовики підірвали новий термінал з тими, хто там перебував.

Знищення мосту стало символічним: в'їзду в Донецьк з півночі відтоді не стало. Хоча насправді, розв'язка припинила виконувати свої функції ще 26 травня 2014-го: тоді російські гібридні сили вперше захопили Донецький аеропорт. Вони заїхали туди, в тому числі, через Путилівський міст.

«Коли почались бойові дії, то вони виглядали дуже неграмотно. Почали бігти хто куди, з усіх точок намагались потрапити до нас. Лізли через паркани, через Путилівський міст, котилися тими насипами. У них не було стратегії», –розповідав Радіо Свобода «Ден», старший солдат 3-го окремого полку спеціального призначення, учасник першої операції зі звільнення Донецького аеропорту. Тоді його зачистили за лічені години.

Бойовики використовували Путилівський міст під час всіх наступних атак на аеропорт аж до січня 2015 року. Підвозили техніку і живу силу. Після підриву та потім взяття російськими гібридними силами Донецького аеропорту ці місця стали практично мертвими.

Кадри Путилівки безпосередньо після вибуху:


Міст у 2020-му:

Зверніть увагу, що у лівій частині фото є людина. Чоловік несе дошку через дерев'яний настил, який з'єднує обірвані краї мосту.

Дороговказ «у вільну Україну», зберігся тут з 2015-го. Придивіться, він є на відео вище. Але Красноармійськ тепер називається Покровськом.

Залізничне полотно повністю заросло.

Вулиця Злітна іде якраз вздовж Донецького аеропорту.

А про цей будинок ми вже не раз розповідали: з нього під час облоги аеропорту вели вогонь підконтрольні Росії формування, та самі російські журналісти показували це в ефірі. Прямо під час обстрілу з квартири вийшла бабуся. «АГС зараз буде міняти свою позицію, оскільки може прилетіти «ответка», – коментує журналіст «Россия 1», тікаючи разом з бойовиком вниз по сходах.


Чи то стріла крана проіржавіла, чи то була задіта снарядом.

Іверський монастир. Його також займали російські гібридні сили, і теж це не приховували: канал «Россия 24» випустив фільм про церкву, його лейтмотив – бойовики прийшли захистити обитель на прохання настоятельки. З неї вони вели вогонь по захисниках Донецького аеропорту. Судячи з репортажів підконтрольних «ДНР» каналів, ще з листопада 2014 року в храмі розташовувались угруповання «Спарта» і «Сомалі».

Цвинтар простягається і по інший бік храму, якраз між монастирем і злітною смугою. Там все понівечене вибухами, можуть бути і нерозірвані боєприпаси. Це дуже небезпечне місце.

Чигирі в осінніх барвах на Злітній.

Пам'ятник літаку перед самим поворотом на аеропорт імені Прокоф'єва.

Та ще один вказівник в нікуди.

Незмінним в цих краях з 2013-го залишилось хіба що небо.

8

Комментарии

126.10.20, 17:38

если всех надурили с дуриловкой развала СССР
то что уж-там дальше продолжить дуриловку про дальнейший развал всего...

  226.10.20, 17:41

  Сумно.

   326.10.20, 17:43

   Думаю що все закономірно. Господь карає відступників. Як писав М.Нострадамус -"Слов`янський народ під зорею ненастною..." І правда, погляньте на перебіг подій. 1-ша світова- почалась з убивства масонами Ерц Герцога Фердинанда, що її і спровокувало. І проходили бої виключно на території слов`янських народів. Масони дали Леніну грошей на організацію перевороту в Росімперії(може ще хто пам`ятає з Історії що Леніна привезли в Перербург в дипвагоні під печаткою!? 2-га Світова також переважно велася на території Польші, Бєларусі, України, Словакії, що призвело до знищення мільйонів слов`ян. Чим же так завинили слов`яни перед Творцем? Чому Волхви у Чорнобильських болотах(в часи "хрещення" Київської Русі) склали прокляття на народ слов`янський і наші землі на 1 000 літ. Рідну Віру ми зрадили !

    426.10.20, 19:21Ответ на 3 от Nikolka

    Чому Волхви у Чорнобильських болотах(в часи "хрещення" Київської Русі) склали прокляття на народ слов`янський і наші землі на 1 000 літ. Рідну Віру ми зрадили та може все простише -
    то что многим плохо не означае что плохо всем..
    кое-кому это всё очень даже прибыльно-доходно
    так что ситуация не однозначного решения
    сейчас некое меньшинство имеет устойчивый доход
    и это явно не потомки волхвов...которые если и есть то тоже в бедствиях