хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Чи можлива свобода слова ротом Олени Лукаш?

6

Коментарі

121.12.20, 20:02

Свобода слова для цієї публіки існує лише доти, поки вони не при владі. Як тільки вони, користуючись наданими їм свободами приходять до влади... Відношення їх до свободи кардинально змінюється...

А ми все просрали. Коли обрали до влади проросійського зеленого клоуна.

    221.12.20, 20:19Відповідь на 1 від reflexivo

    Свобода слова для цієї публіки існує лише доти, поки вони не при владі. Як тільки вони, користуючись наданими їм свободами приходять до влади... Відношення їх до свободи кардинально змінюється...

    А ми все просрали. Коли обрали до влади проросійського зеленого клоуна.
    Ще не все, але як буде знову какаяразніца, то точно все

      321.12.20, 21:09Відповідь на 2 від Стрийко Зеник

      Спочатку треба бути впевненим що буде взагалі якесь " знову". Є підстави сумніватися....

        421.12.20, 23:45Відповідь на 3 від reflexivo

        Спочатку треба бути впевненим що буде взагалі якесь " знову". Є підстави сумніватися....Мабуть, треба щоби ще з покоління перейшло, аби сумнівів не залишилося...

          524.12.20, 08:56

          Як їх слухати, то майже усе що скажуть вже знаю.
          Нічого нового з часів майдану.

            624.12.20, 08:59Відповідь на 1 від reflexivo

            Може й просрали. Але точно не обирали. Спитати тих хто лапи тягнув у другому турі, одразу, "ето я нє за, а протів пороха". З таким виглядом, немов і справді не голосував взагалі.

              724.12.20, 09:14Відповідь на 5 від Саблін

              Як їх слухати, то майже усе що скажуть вже знаю.
              Нічого нового з часів майдану.
              Відвертий прокремлівський медведчук кий пропагандист... Ніби за янека не було корупції(а вона була, ще гірша, під корупційні оборудки Риги закони приймали)

                824.12.20, 16:07Відповідь на 6 від Саблін

                А то їх виправдовує? Порох нехай повільно, але проводив якісь реформи, виривав Україну з лап русского міра. А ці тєлєзрітєлі... Наслухалися брехні, яку їм всучили олігархи і... обрали, куди від того дінешся...

                  924.12.20, 20:50Відповідь на 8 від reflexivo

                  На війні, як на війні. На інформаційній теж бувають поразки. Але війна не закінчилась. І це не значить, що ті хто помилились, переконана бавовна. Бо рейтінги змінюються не на користь кловуна.
                  Підозрюю, що мертвечук придбав спадок ригівського лохторату. Але можливо лохторат не збільшився у кількості. Значна частина його залишилась за фронтовими кордонами України.
                  Так що мабуть "нє всьо пропало".

                    1025.12.20, 00:25Відповідь на 9 від Саблін

                    Не все. Якщо нам дадуть можливість виправити помилки..

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна