хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Левко Лук'яненко. Шана і пам'ять герою

7 липня 2018 р. у Києві помер Лук'яненко, український дисидент, автор Акта проголошення незалежності України.

Левко Лук’яненко народився на Чернігівщині. Був творцем Української робітничо-селянської спілки – першої підпільної організації партійного типу в Україні повоєнного періоду, що вдалася до правових методів здобуття незалежності України. За свою діяльність у 1961 р. арештований. Виключений з комуністичної партії і засуджений Львівським обласним судом до страти за «зраду Батьківщини». Перебував 72 дні у камері смертників. Верховний суд СРСР замінив смертний вирок на 15 років ув'язнення. Термін відбував у Мордовії в таборі суворого режиму.

Після звільнення, 9 листопада 1976 р. став одним із 10 засновників Української громадської групи сприяння виконання Гельсінських угод.

12 грудня 1977 р. Лук'яненко заарештований вдруге. Позбавлений волі на 10 років. Звільнений у 1988 р.

На початку 1989 р. повернувся в Україну. У квітні 1990 р. обраний головою Української республіканської партії, створеної на базі Української Гельсінської спілки.

Левко Лук’яненко був автором Акта про Незалежність України від 24 серпня 1991 р. У 2005 р. отримав звання Герой України. До 2007 року був народним депутатом України. У 2013 прийняв рішення піти у відставку з керування Українською республіканською партією. У 2016 р. став лауреатом Національної премії імені Т. Шевченка.

Пам'ять Нації






8

Коментарі

19.07.20, 08:18

    29.07.20, 09:06

      39.07.20, 10:14


      Одне добро, що не дожив до сьогодення - зараз би порохоботи обісрали, як і Хмару...

      http://blog.i.ua/user/2992672/2279372/

        410.07.20, 03:47Відповідь на 3 від Lulu

        Знаю особисто та вважав тебе більш розумним. Ну й за кого ти голосував на виборах президента? У першому та у другому турі? Не за Пороха, знайшов когось, так? Думаю що не за зе. Але у тому, яка в нас зараз влада є й твоя провина. Щоб ти там собі не вигадував у виправдання.. Дуже тобі дякую за це. Живи з цим.

          510.07.20, 11:49Відповідь на 4 від Танк_

          Знаю особисто... ?

          Ну й за кого ти голосував на виборах президента? У першому та у другому турі? Не за Пороха, знайшов когось, так? Думаю що не за зе...Порох не існує для мене як порядний політик десь з року 2005. Тому в 2 турі мені голосувати було ні за кого.

          Але у тому, яка в нас зараз влада є й твоя провина. Щоб ти там собі не вигадував у виправдання.. Дуже тобі дякую за це. Живи з цим.А це вже дурниці... Я зробив правильний вибір. Щодо виправдань, то їх хай шукають собі ті 55 чи 25 чи 73 чи ще якісь знакові відсотки, якщо звісно вони відчувають провину.

            610.07.20, 19:24Відповідь на 5 від Lulu

            Хто б сумнівався! Ви, сцуко, самі розумні та принципові! Тільки не бачите дплі свого високо задраного носа. Не в змозі прорахувати на пів кроку вперед. А вибір стояв 1. Або - або. Ось ви й обрали. А завдяки вам всім мандець, щиро вітаю!

              712.07.20, 13:22Відповідь на 6 від Танк_

              Хто б сумнівався! Ви, сцуко, самі розумні та принципові! ...А завдяки вам всім мандець, щиро вітаю!Саме так. Тому каятися мені немає в чому. Шкодувати - є. Але що зробиш, коли народ такий. Совок глибоко проріс у мізки. Своїх не впізнає, за чужих голосує. А мандець, це коли людина, яку Майдан послав нах, стає президентом.

                813.07.20, 14:06

                Шануймо Пам`ять про визначного Громадянина України. Хай земля йому буде пухом. Він послідовно щоденно боровся за становлення України як національної Держави. Жаль що сьогодні чухраїнці голосують за "Алє Хайм" Рабіновича, а не за українські партії і українських лідерів як Романа Безсмертного та других визначних особистостей що працюють не для свого збагачення а для народу України.

                  913.07.20, 16:03Відповідь на 5 від Lulu

                  Ну й за кого ти голосував на виборах президента? У першому та у другому турі? Не за Пороха, знайшов когось, так? Думаю що не за зе...Порох не існує для мене як порядний політик десь з року 2005. Тому в 2 турі мені голосувати було ні за кого.

                  Оце лайно (Танк), допомагає наперточникам кидати лохів як котят. Про які вибори воно говорить, коли закон про вибори суперечить трьом ст. Конституції: 38 яка дає право виборцю ВІЛЬНО обирати і обиратись, 71 яка гарантує це право, 22 яка не дозволяє приймати закони що звужують права.

                    1013.07.20, 16:11Відповідь на 9 від Мир о Люб

                    Ну, не треба так грубо. Ми не русскій мір і не порохочелядь. Людина має свою думку, то його право.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна