хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Фільм «Служба безпеки ОУН. Зачинені двері»

«Служба безпеки ОУН. Зачинені двері» режисера Віталія Загоруйка — перша документальна стрічка про один із найбільш професійних та засекречених підрозділів Організації українських націоналістів. СБ залишила про себе мало інформації, зате багато чуток та пліток, стараннями простих людей та ворогів перетворених на жахливі та таємничі історії. Багато документів, які свідчили про її діяльність, зникли в спецархівах, інші були знищені співробітниками СБ в останні хвилини свого життя. Ще донедавна дисертації на цю тему були засекречені. Проте інтерес до неї безсумнівний.

2

Коментарі

116.02.19, 15:52

бандитизм на бандитизме
Законность есть только при Христианском Монархизме

    Гість: santye

    216.02.19, 16:20

    Степан (Штефан) Бандера об украинцах: "Свідомий українець зобов'язаний бути тупим та дебільним. Якщо свідомий українець не тупий та дебільний, він автоматично стає жидом або москалем "."Українці настільки тупі та примітивні люди, що повірять в будь-який марення, аби не відчувати себе нікчемними. Прикладом може служити український націоналізм, на якому я непогано заробив і навіть став героєм! ». "Заради національної ідеї ми знищимо половину населення України". // Життя і діяльність Степана Бандери: документи й матеріали / Редактор і упорядник — Микола Посівнич. — Тернопіль: Астон, 2008М

      Гість: смайллл

      316.02.19, 16:57Відповідь на 2 від Гість: santye

      Степан (Штефан) Бандера об украинцах: "Свідомий українець зобов'язаний бути тупим та дебільним. Якщо свідомий українець не тупий та дебільний, він автоматично стає жидом або москалем "."Українці настільки тупі та примітивні люди, що повірять в будь-який марення, аби не відчувати себе нікчемними. Прикладом може служити український націоналізм, на якому я непогано заробив і навіть став героєм! ». "Заради національної ідеї ми знищимо половину населення України". // Життя і діяльність Степана Бандери: документи й матеріали / Редактор і упорядник — Микола Посівнич. — Тернопіль: Астон, 2008М

        416.02.19, 18:53Відповідь на 2 від Гість: santye

        Степан (Штефан) Бандера об украинцах: "Свідомий українець зобов'язаний бути тупим та дебільним. Якщо свідомий українець не тупий та дебільний, він автоматично стає жидом або москалем "."Українці настільки тупі та примітивні люди, що повірять в будь-який марення, аби не відчувати себе нікчемними. Прикладом може служити український націоналізм, на якому я непогано заробив і навіть став героєм! ». "Заради національної ідеї ми знищимо половину населення України". // Життя і діяльність Степана Бандери: документи й матеріали / Редактор і упорядник — Микола Посівнич. — Тернопіль: Астон, 2008МНема такого у Посівнича...