хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Про мишебрацкій сочєльнік


У мене це слово викликає жуткі катаральні явища і страшнючі спазми живота з наміром повернути святкове меню. Бррр... 
В людей Щедрий вечір, Маланки, Береза з Козою, щедрівки і віншування, кутя і гори пирогів з маком, шинки, ковбаси, півень до стану холодцю докукурікався.
А в етіх, от в етіх - високодуховних і навсебіч православних, котрі олію називають постним маслом, але в піст її не їдять, бо то ж - масло... От в етіх, котрі олії в голові не мають, - Сочєльнік.
Це вони варять компот із сушки і заливають ним рисову глевку кашу. Святкова страв готова. Сочєво!
Традиційна страва моsкалопітека - охотніка і собіратєля.
Вони ж традиційно охочі надурняк побухати і позбирати все, що погано лежить.
Народ-богоносєц.
Коли в Трипіллі на Щедрий вечір побожні городяни одягали гаптовані кожушки, взувались у теплі чоботи, чоловіки вбирали на голови смушеві шапки, а жіноцтво красувалося в нових квітчастих хустках з френзлями і всі гуртом йшли до церкви, то в цей час моsкалопітеки прив`язували в лісі до йолки голу дівку. Робили жертвоприношення Морозу, щоб не заморозив к чортам собачим у неопалюваних норах їхню тупикову гілку людства.
А щас вони - родина. 
Сьома вода на киселі. Коли ми будували Трипілля, вони ще печери хуями обмальовували.
Коли ми будували Київ, вони лише землянки вчились рити. А, коли ми плавали з варяг у греки, тобто вели активну міжнародну торгівлю і діалог, вони стояли на берегах Дніпра і язика показували. 
Бо мови, як не було - так і нема досі. 
Ні, без питань ! В ХІІІ столітті вони теж навчились торгівлі. Соболині хутра на бухло міняли.
І мед у них був іще. Якщо бджоли не загризли і ведмідь копняка не дав.
Але замість куті - рис з компотом. Сочєво. Православний Новий год, нє? 
Родина, хулє...
15

Коментарі

115.01.18, 09:18

    215.01.18, 09:49Відповідь на 1 від Анна-Марія

    я так сміялася, читаючи

      315.01.18, 10:08

        Гість: Nahibator

        415.01.18, 10:31

          515.01.18, 11:44

          я в детстве терпеть не могла эту рисовую хню с вишнями из компота. А мама варила, потому что обычай и называла это "кутей",а мы несли ее бабушке в судочках из-под холодца. Бабушка в ответ кормила нас смачнющими биточками, варенками с картошкой и совала в карманы конфеты "каракум".

            анонім

            615.01.18, 12:26

              715.01.18, 12:34Відповідь на 5 від Джина Ло

              "Каракум" хороші цукерки

                815.01.18, 12:56

                Гігігі

                  915.01.18, 14:29

                  а у меня почему то было долго ассоциация "сочельник -рассольник"

                    1015.01.18, 14:47Відповідь на 9 від Хан Геварыч

                    а у меня почему то было долго ассоциация "сочельник -рассольник"Ммммм... хочу рассольнік

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна