хочу сюда!
 

Галина

39 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Дипломатія без дипломатів - нововведення від Зе-кодла


На зустріч Данилюка і Єрмака з чиновниками Білого дому не пускали дипломатів - експосол Чалий
На зустріч Данилюка і Єрмака з чиновниками Білого дому не пускали дипломатів - експосол

Валерій Чалий

КИЇВ. 2 листопада. УНН. Дипломати посольства України в США не були допущені на зустріч колишнього секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Данилюка та помічника Президента України Андрія Єрмака з представниками Білого дому, яка пройшла 10 липня. Відповідні вказівки надійшли з Офісу президента Володимира Зеленського, заявив колишній посол України в США Валерій Чалий в інтерв'ю Радіо НВ, передає УНН.

"Я повинен був бути на цій зустрічі в якості посла, <...> але, пройшовши вже через [службу] безпеки Білого дому, зайшовши в будівлю Ради національної безпеки [США], мені було сказано, що дипломати (не тільки посол, а дипломати посольства) не повинні брати участь в цій зустрічі. <...> Я виконав це доручення, тому що посилання була, що це доручення з Києва, тобто з Офісу президента (причому не з Міністерства закордонних справ) ", - розповів дипломат .

За словами Чалого, він описав подію в офіційному листуванні з зовнішньополітичним радником глави українського МЗС Вадима Пристайко. Однак, на його думку, "інші люди" ознайомили з цим листом і самого президента Зеленського.

"Таким чином, я зафіксував з цього моменту, з 10 числа [липня, - ред.], що дипломати фактично були відсторонені від підготовки візиту президента і від спілкування на вищому рівні", - підкреслив Чалий.

Крім цього, дипломат також додав, що з 10 липня в офіційному спілкуванні між США і Україною почали застосовуватися "якісь інші методи роботи", крім як через посольства країн.

Як повідомляв УНН, 10 липня у Вашингтоні відбулася зустріч помічника президента США з національної безпеки Джона Болтона з Данилюком. В цей же день з Данилюком зустрівся також міністр енергетики США Рік Перрі.

Нагадаємо, на початку жовтня американські ЗМІ повідомляли, що Перрі тиснув на Президента України Володимира Зеленського, щоб той звільнив членів правління "Нафтогазу", а потім представив список своїх радників.

1

Комментарии